Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
I poučeni iskustvom očekujemo loše vesti. Nekoliko smeće portala već uveliko piše da Suma ima nekoliko ponuda iz Kine i arapskih zemalja tako da se ne iznenadimo ako ostanemo bez njega. A pojačanje stiže, ali u kurcu mesecu, ovakvog igrača ćemo samo u snovima imati.
Au kakvu su dramu pokrenuli ovi smecarski portali. Ubismo se oko koske koju nam bacaju ciganski smradovi.
Smirite strasti, jebace ih suma na prolece. Garantujem.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Pa čekaj koji se sad rezultati gledaju domaći ili evropski, pošto je priča krenula od evropskih.
Ako se gledaju domaći onda što ne pričamo o Tumbakoviću. Njegove ekipe su igrale i atraktivno i imale rezultate.
"replika o petardama za 3,2,1"...
Meni domaći recimo ništa ne znače sem derbija u odnosu na Evropu, ali to je moje subjetkivno, ne objektivno.
Partizan 1966 nije osvojio titulu, zamisli sad da je osvoji Vojvodina...
Pri tome ni ne pominjem faktor lige, a to je da sam siguran da bi ovde u ligi i Klop bio drugi.
O tome se i radi vi se ovde uhvatite vama lično simpatičnih trenera i izokrećete njihove rezultate kako vam volja.
A tu objektivnosti nema. To što je meni titula 2017e jedna od dražih ne znači da ću da apstrahujem onaj asteras i tako dalje...
A KK i FKP ne mogu da se porede kao što ne mogu odbojkaški klub i vaterpolo.
KKP i VKP su evropski velikani i giganti, sa FKP dele sportsko društvo.
Pa moze da se poredi sistem igre, nisam poredio velicinu rezultata u evropskim okvirima, nepotrebno imputiras to ili me nisi razumeo. Govorim o nacinu igre, filozofiji koja dovodi do rezultata ili ne dovodi, i tu su svi kolektivni sportovi vrlo poredljivi. I stalno se prebacuje "simpaticni su vam treneri pa ih glorifikujete...", ok, priznajem simpaticni su mi treneri i Zeljko i Dule, pa i Nikolic i Stanojevic (iako su poslednja dvojica daleko od prve dvojice) jer uvek znaju sta hoce i imaju plan, a ne kao neki koji uz dozu srece se zabunkiraju, gurnu dva brza igraca napred i na kontru urade nesto u dve tri utakmice, ali kad treba igrom da otvore nekog ne mogu ni surdulicu da dobiju...
Koji su tebi simpaticni treneri a da realno mogu da sednu na klupu Partizana?
Tumbakovic?

@Goran tomic
Da je osim nastavio da slusa savetnike poput tebe prosli bi do kraja kao s nemcima 1:4
Al je okrenuo i slusao samo sebe
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Ja ti reko' šta reko'...

Milko i Vokri koji nisu išli na SP su bili bolji špicevi od smotanog Vujovića i lenjog Pančeva koji su tamo išli, a Safet Sušić (iako jedan od velikih igrača bivše YU!) je te 1990.-e imao 35 godina i jedva se kretao po terenu, pa bi bilo mnogo bolje da su umesto njega na terenu bili ili Boban ili Prosinečki, ili Savićević...

A Osim nek je slušao koga je slušao...zato i nismo bili prvaci sveta...
Ili bar viceprvaci, ako bi nas Lotar Mateus i kompanija ponovo u finalu naguzili sa 4:1...

Ali to već nije samo do Osima i mene, ima nešto i do tih Nemaca...

Ivice Ilievu, šta se smeješ kad izgubiš od Reala 1:0 u Madridu, nisi pobedio...
Pita Lotar Mateus Ivicu Ilieva...

Nemačka medecina...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@alboy75
Pa ne možeš da porediš sport u kome možeš da osvojiš keš tako što ne šutneš na gol u finalu, i košarku u kojoj u 99 posto slučajeva dobija bolja ili podjednako dobra ekipa na tom meču, u košarci ne možeš da pobediš a da ne daš koš.
Kao što se ni košarka ne može porediti sa odbojkom. Itd itd
A tema nije koji se meni trener dopada pošto smo krenuli od priče o rezultatima, a što se tiče Evrope samo ih je par imalo, a što se tiče domaćeg prvenstva dosta više. A treneri koje bih ja voleo u klubu nisu dostupni, sem ako Bilić popizdi :D
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@alboy75
Pa ne možeš da porediš sport u kome možeš da osvojiš keš tako što ne šutneš na gol u finalu, i košarku u kojoj u 99 posto slučajeva dobija bolja ili podjednako dobra ekipa na tom meču, u košarci ne možeš da pobediš a da ne daš koš.
Kao što se ni košarka ne može porediti sa odbojkom. Itd itd
A tema nije koji se meni trener dopada pošto smo krenuli od priče o rezultatima, a što se tiče Evrope samo ih je par imalo, a što se tiče domaćeg prvenstva dosta više. A treneri koje bih ja voleo u klubu nisu dostupni, sem ako Bilić popizdi :D
Mozes da poredis odnos prema igri, disciplinu... pricam o sportovima gde ima kontakta. Da li sistem napravis da das lopte u ruke/noge jednom igracu i zavisis od njega i njegove inspiracije (harden i hjuston, mesi i barselona kao primeri) ili postavis da svi igraju za tim, pa imas da tim/nemacka da brazilu/pojedincima pet komada za pola sata, da bajern vise puta oduci barselonu od fudbala ili da tim san antonio/dalas pobedi pojedince majamija, ili ranije boston/detroit se poigravaju sa jordanovim cikagom...
Svako od nas bi umeo da nabroji trenere ali koji su realni...
Rezultati kazes, pa meni je bolji rezultat titula od ucestvovanja u nekoj grupi u evropi, mada najbolje i jedno i drugo, a Stanojevic npr. ima i jedno i drugo, dok neki drugi cije rezultate pominjes bas i nemaju...
@Goran tomic
Taj susic koga pominjes nam je doneo pobedu nad kolumbijom, a dejo kako mu tepas igrao protiv nemaca i bio najgori, a protiv argentine bolje da nije ni ulazio...
Vokrija i Milka necu komentarisati, sem da po obicaju umes da idealizujes neke igrace zaboravljajuci koliko cesto su imali prilike da pokazu nesto a nisu ih koristili
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Taj prelazni rok kada su Milko, Vokri, Katanec i Milanic dosli u Partizan je najbolji u istoriji Partizana. Za mene.
Tesko je opisati nekome ko nije poznavao fudbalske prilike u to vreme sta su oni znacili u jugoslobenskom fudbalu. Tesko je i uporediti ih sa drugim igracima.
Milko je imao status bozanstva u zvezdi, Vokri i Katanec zvezde i vodeci igraci lige. Zaista je tesko to opisati. Ne ulazim u to da li su trebali da igraju za reprezentaciju ali tu zaista nema idealizovanja posto su oni i bili istinske velike zvezde. Taj prelazni rok i dan danas izaziva poseban osecaj. :)
Mala digresija, oprostite.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Pa pričamo malo, družimo se ...ionako nam je tema zimski prelazni rok u Partizanu... :D
Ne tepam ja Deji (Deju), nego mi kraće da pišem tako neg' da mu pišem npr. celo prezime...i ne bih menjao jednog Mijatovića za 10 Deja ,,Genija,, a ni ovu dvojicu što sam ih idealizovao za bilo koja dva napadača u tadašnjoj Yu...
Stvar ukusa, mišljenja, procene...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
@alboy75
Pa ne možeš da porediš sport u kome možeš da osvojiš keš tako što ne šutneš na gol u finalu, i košarku u kojoj u 99 posto slučajeva dobija bolja ili podjednako dobra ekipa na tom meču, u košarci ne možeš da pobediš a da ne daš koš.
Kao što se ni košarka ne može porediti sa odbojkom. Itd itd
A tema nije koji se meni trener dopada pošto smo krenuli od priče o rezultatima, a što se tiče Evrope samo ih je par imalo, a što se tiče domaćeg prvenstva dosta više. A treneri koje bih ja voleo u klubu nisu dostupni, sem ako Bilić popizdi :D
ja bi radije bijelsu :D
replika golcevog partizana s kraja 80-ih zagarantovana
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Glupost neviđenih razmjera bi bilo dovesti ovog igrača, koji nije mogao ni u trećoj ligi Češke da igra i to još na pozajmicu. Valjda nisu toliko nenormalni.
 
  • Like
Reactions: BaX

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jebote imaš Štulića u ekipi koji je pravi centarfor, devetka koja nam i treba, a debeljani iz uprave bi tuđeg igrača da razigravaju.
I to još lik uopšte nije profil napadača kakav nam trenutno treba.
Umesto našeg igrača da razigramo, mi radimo za druge koji već put. Pa dajte tom detetu šansu!
Za sada je za ono malo minuta odigrao skroz obećavajuće.
Možda nije Mitrov kalibar, a možda i jeste, mora da igra, makar ulazio sa klupe.
Ali onda se mora dovesti prvi napadač - razbijač, kakav Stuparević.
Pokušavaju da nam se igraju sa mozgovima, a svako normalan vidi da to nije to.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Ma ovo je neka menadzerska patka, da se proda igrac. 100% isti onaj preko kojeg smo doveli onog nesrecnog stopera Lalatovica, kojem plata ide na 3 dijela, malo njemu, malo nekome u klubu i malo menadzeru.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Patka ili ne, pišu da je blizu dogovora. Nadam se stvarno da ovo nema veze s mozgom, ne znam šta dobijamo?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa evo ga sad kaže da možda nećemo napadača da dovodimo, tako da sad prelazni rok zavisi od odlaska kako sam razumeo.
Ivice, ostavku si podneo zbog titule a ne Sume, ja kolko se sećam rekao si "Ako ne osvojimo titulu ja odlazim".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top