Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
803
Reaction score
4.259
Локација
Beograd
Kljucna stvar je sto smo ranije vracali igrace koji su otisli jer su kvalitetom odskakali daleko iznad nase lige.

Sad vracamo one koje smo jedva cekali da oteramo.

Kakav bre Marko Jevtovic.

Tacna je ona floskula da svi danas igraju fudbal, ali ga mi igramo sve manje.

Zato sto svake godine oslabimo tim za 30 posto minimum, i onda je bruka ako nas izudara Flora. Pa i nije bas.

Sto se tice povratnika evo moze Leonardo i Everton, ne bunim se. Setanje kroz njiva ligu.

Kakve veze ima da li je povratnik nekad odskakao kvalitetom ili ne. Ja bih radije da nam se vrati neko ko mozda nije bio ubica kada je odlazio iz Partizana, ali je napredovao i u usponu je forme, nego neko ko je pokidao a sada je bivsi igrac, kao sto je Leonardo. Zauvek mu hvala za onu magicnu sezonu, ali on nije igrao 2 godine fudbal i u ovom trenutku je igrac za Mladost iz Lucana a ne za Partizan. Jevtovic je sad bolji nego sto je bio kad je odlazio, ne bih imao nista protiv da dodje uz neku razumnu platu, ali mi deluje da ce se on ipak vratiti u Tursku. Naravno da bi bilo bolje da dodje Everton, ali to ne zavisi samo od nas vec i od toga da li se njemu vraca u Partizan i za koliko para. Jos bolje bi bilo da se Iglica i njegova cuvena skaut sluzba sete da postoje igraci koji nisu vec igrali za nas, ali taj film tek necemo gledati.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
959
Reaction score
4.295
Локација
Nis
Ode skuleta u tsc, mogao je da odmenjuje rikarda...jbg...lopovi i politicki poltroni nam sede u upravi.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
Možda bi on i mogao da odmenjuje, a da li bi hteo? Teško bi se on naigrao kod nas.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
A imaće i 135000 evrića za godinu, i to redovnih. Sitnica za Orbana...
 
Последња измена:

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Pa ti živiš u bajci očigledno, čim i Stanojevića demantuješ a kao podržavaš ga.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iskreno, razumem logiku ali ne bi ni ja uzeo sad Škuletića. Meni Milovanović čak nije više ni rezerva već će biti u 3-5-2 standardan. Nama treba još jedan tu minimum jer Džoni Štulić nije ni blizu Milovanoviću.

Čekamo rasplet u sledećih par dana pre prozivke. Možda se nastavak saradnje sa Stanojem odrazi i na to koga dovodimo. Apsolutno smo pogodili sa Menigom i Rikardom. Iskoristio bi mesto za još jednog stranca i doveo klasičnog pleja. To nemamo.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Rekli su da se neće tražiti desetka.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako Natko može da glumi desetku više od 60min nakon oporavka ok, a tu da ulazi kao rezerva Pantić (koji je imao odličan start sezone i nestao posle povrede).

Generalno smo loši na sredini kad nema Natka. Povezivanje nam je baš problem i to se osetilo jer smo se mučili na kraju. Toliko je opcija na tržištu da mi je muka, znam bar 5 igrača koje bi lagano doveli na toi poziciji a da bi im učinak bio u ravni sa ostatkom legionara.

Nego ajd da vidimo šta nam donosi i odnosi ovaj rok.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Natko, Jojić, Zdjelar to će biti sredina i daj Bože iko tu da se dovede. Kod nas je uvek bilo gušićemo ovog, gušićemo onog, stara boljka Partizana.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.486
Reaction score
29.174
Локација
Novi Sad

U pitanju je Honved iz Budimpešte, klub koji je prihvatio Filipa kao rođenog kad se, još u tinejdžersko doba, otisnuo iz Kragujevca u Mađarsku. Prema navodima tamošnjeg najčitanijeg dnevnika, Nemzeti sporta, na Božik areni raširanih ruku čekaju krilnog fudbalera i samo im je potreban signal sa Topčiderskog brda da li Aleksandar Stanojević računa na Holendera ili ne.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Попуњени смо свуда осим на позицији задњег везног с обзиром да ту играмо са два играча па нам треба укупно бар 4 у конкуренцији од којих је један Смиљанић, а други је у фази одласка - Шћекић. Е сад та попуњеност на многим позицијама у тиму је више попуњеност у броју него у квалитету ал то је већ шира тема. Иначе, више сам за опцију да се ту гурне неки клинац ако имамо неког талентованог за ту позицију него повратници типа Јевтовић. Такође мислим да нам је потребнији на средини још један играч ала Натхо него неки деструктивац коме је највећи технички квалитет сигуран пас уназад
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Помиње се продаја и Јовића и Холендера, а од долазака само су задњи везни играчи у оптицају. Не би ме изненадило да оду у пакету јер је гужва на крилима.......мада је за Јовића можда још прерано....
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Da si pratio, znao bi da se dovodi zamena ukoliko neko ode. Ne znam cemu potreba da se toliko drami...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Нема драме само гласно размишљање, калкулисање, ко, шта, где, како ако оде овај играч, онај.......то је ваљда и сврха ове теме
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top