Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
I posle čitam upise, igramo šupak takmičenje (LK). Ne, to je naše takmicenje. Naša liga šampiona. Nemamo šta mi da tražimo dalje.

Pošto mi što maštamo o sreći navodno ne razumemo da para navodno nema (inače Šerif, Apoel ranije i BATE dovodili pojačanja za silne milione) tako i vi koji nipodaštavate LK shvatite da je to krajnji domet sa ovakvim vizionarima iz ove sns uprave.

Naša najveća pojačanja će biti povratak u trenažni proces Markovića i Natka.

Iz ugovora izlaze:
  • Lola 31.12
  • Lukac
  • Obradovic
  • Natko
  • Miljkovic
  • Jojic
  • Markovic
  • Miletic
  • Ostojić
  • Ćela gk
  • Urošević
Komotno 11 igrača su slobodni na leto od toga imaš 5 standardnih 3 rotacija i 3 bez uloge. Imamo plan za leto, bez brige
CA720684-E37F-42DA-8D21-29CAAC71FC15.jpeg9EDCFB74-1C01-470E-AD67-448D7CF29252.png
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Za Jojica ,Pantica,Miljkovica i te kako treba zamena,oni su polu profesionalni igraci,u rangu nase lige,koja je polu profesionalna…
Milovanovic,mlad je perspektivan,ali mislim da nije to to nekako,treba tu jos jedan spic.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452

Странце и да хоћемо не можемо да гомиламо јер смо ограничени на 4, а ако неки странац не направи разлику то је само зато што смо лоше бирали, а не зато што је тешко наћи странца који прави разлику јер база домаћих играча наспрам базе страних играча је као бурек наспрам свемира.
Забрињава да је Станојевић спремао страног шпица јер то говори да није знао какав је Миловановић играч пре него што је добио шансу против Дубочице и у мечевима након тог....иако би до сада требао да зна на основу тренинга колико ко може.
„Potreban nam je defanzivni zadnji vezni. Gledali smo četvoricu, petoricu, pratili i pregovarali.
Имамо довољно типичних задњих везних....треба нам бар још један атипичан ала Натхо.
Sad ja vas pitam: šta je Partizanu potrebno, da mi pomognete“.
Треба нам и бек, брз, издржљив ко хијена и добар техничар...странац....јер такав домаћи не постоји...а вероватно неће никад ни постојати. Брзина...то нам фали
Све у свему за овако нешто ионако пара нема па нема поенте ни извољевати него ајд....радио милева и служи за то
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Prelazni rok iskoristiti da se pojačamo masovnom relaksacijom igračkog kadra, da zbijemo redove, da i Stanoju lakne kad pogleda na klupu i ne vidi raznorazne brezancice, obradovice, smiljanice, miljkovice, holendere, pantice, miletice, bajbeke..... Tek onda možemo biti sigurni da iza njih ne vrebaju raznorazni scepovici, marinkovici, babovici..
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
On je čovek zadovoljan igračkim kadrom, a to što imamo jednog ofanzivnog veznog (Pantić i Natho zajedno su taj jedan) i 0 bekova pa igramo sa 2 igrača manje svaki napad to nema veze, sve kul...

Ne daj bože da prospemo +5 i ispadnemo od Čeha, ne znam ko će tad da bude kriv... A tako nam malo treba... 3 pojačanja koja bi titulom i LŠ/LE ne samo isplatila sebe nego donela mnogo mnogo više... Al eto imamo Obradovića, Smiljanića...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Najveci proble sto sam ja vidio u zadnjih 10-ak utakimca ko god udje sa klupe NISTA, NULA, 0 (zovi kako hoces ) nista nije niko naparavio npr. Holender, Lutovac, Lola, Jovic, Pantic kad udje ili Boze me pomozi ulazi stoper umjesto krila :banghead: u nasoj ligi.

Znaci Holender, Lutovac, Lola, Obradovic mozda i Ostojic ( hvala mu za sve) to je ogroman platni spisak.
Dovesti ubitacno krilo, ofanzinvog (stranac) i defanzivnog veznog (stranac) plus lijevog beka za zamjenu da nerikne Urosevic.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.590
Локација
Beograd
Bez da se naljuti široka narodna masa, da li stvarno mislite da će do pred zadnjih 5h prelaznog roka i Stanojević i Iliev reći bilo šta što ima veze sa istinom i otkrivanjem plana, ne ulazeći u njihovo poštenje koje je kod ovog drugog posebno diskutabilno.
Hoću reći, ne bi ni ja ništa rekao na njihovom mestu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nista neocekivano.

stanoje u potpunosti zadovoljan sa onim sto ima. Pominje jedino mesto zadnjeg veznog, sto dalje implicira da je upaljeno zeleno svetlo za zdjelarov transfer. Po svemu sudeci, tu ce uleteti luka stojanovic, i to je to. Mozda bi se mogli “pojacati” nekom menadzerskom kombinacijom, ukoliko nam je ponude. Sve u svemu, i dalje ce nam oslonac biti jojic, miljkovic, holender, pavlovic…mucno jbg.

po meni, sa ovim timom mozemo do titule. Bili smo dobri jesenas, ne vidim zasto bi uprskali ovih +5. Cigani ce nas dva puta okrenuti? Imacemo tri kiksa vise od njih? Ne verujem!

drugi je par opanaka nasa sansa u lk. Ovakvi kakvi smo mooozda preskocimo cehe i kraj price, i to uz (nedo bog) neko razmontiravanje u osmini finala. Da ne pricam o buducnosti posle juna.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Titulu će definitnvo odlučiti derbi. Ako nas zaobiđu povrede, možda i održimo kontinuitet dobrih igara. Što se tiče Evrope, nisam optimista, mislim da smo veoma igrački tanki za bilo šta.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Bez da se naljuti široka narodna masa, da li stvarno mislite da će do pred zadnjih 5h prelaznog roka i Stanojević i Iliev reći bilo šta što ima veze sa istinom i otkrivanjem plana, ne ulazeći u njihovo poštenje koje je kod ovog drugog posebno diskutabilno.
Hoću reći, ne bi ni ja ništa rekao na njihovom mestu.
Ako već neće da blokira Jovića i Terzića zašto je pristao na Meniga?
Meni takodje deluje da će ipak biti dovedeno par igrača, verovatno i neka bomba ali ako ne uspeju, puštena je cover priča o pokrivenosti na svim pozicijama.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Sta se ocekuje od Stanoja? Da kaze: Onaj debeli majmun sto mi placa platu nece nista da mi dovede, a ovi igraci sto imam su retardi 90%, al sta ce mucenici, kidaju za mene 1000 posto? Stanoje je SNS zaposleni u SNS klubu.

Treba da dodje sutra na posao. Svi koji rade u nekom radnom kolektivu, nek slobodno idu okolo i nek pricaju javno: sef mi je debeli majmun iz SNS, a kolege su mi nesposobni, partijski zaposleni, retardi, koji nisu ni za kurac, pa da vidim koliko ce se zadrzati. Svako ko ocekuje da ce Stanoje da kritikuje upravu je bas neozbiljan lik. Svako ko misli da trener moze da radi samostalno, cisto i neukaljano u SNS klubu, pa da moze da jebava majke i izrazava nezadovoljstvo kao forumas losije razmislja nego sto Miljkovic centrira. Opeko se Stanoje sa time jednom, nece dvaput.

Ono sto me zivcira je SNS retorika. 'Necu da dovedem, makar izgubio, necu da dovedem' sto je rekao Stanoje, isto je kao 'necu da potpisem, mozete da me obesite, necu' sto je skoro izjavio predsednik. Koga on misli da impresionira sa tim dzukackim stavom?

Drugo, evo njega opet sa 'OBECANJEM'. Obecali su nam regularnost, drzimo se obecanja... Ko ti je, majstore, jebeno obecao regularnost? Jel ti Vucic obecao? Ko moze da da takvo obecanje u Srbiji? Jebi se sa obecanjem.

Nacionalni stadion je pominjao??! Eeeeej!!! Piksi, ti li si? Ostao nam kusur od uvezene struje, taman za stadion... To je vec SNS propaganda, koja je ozbiljno stetna po zivot..

Sa ovakvim SNSovskim ponasanjem se ne bih mirio, ni za kakvu titulu, kao sto me zabole za Katar. Mora da budete svesni da niko ne moze da vam ispunjava muzicke zelje na evropskom trzistu fudbala, bez da ga primi od SNSa do balcaka. Izmedju Lalatovicevog i Stanojevicevog stava prema SNS, sad ima jako male razlike. Treba da ga je sramota, a treba da je sramota i svakog onog KO SE OBRADUJE KAD BOMBAS BUDE BACIO NEKU NOVU BOMBU OD NARODNIH PARA, DOBIJENIH OD SNS, S LJUBAVLJU!

Najpozitivnije mi je to sto je kao najbitniju poziciju koju mora da popuni naveo PRAVOG ZADNJEG VEZNOG, tu se slazem 200 posto.

Ocekujem jedno ozbiljno pojacanje, tog zadnjeg veznog, a ovo ostalo ce biti ne toliko bitno, cak i ako bude odlazaka.

Takodje, jeste problem infrastruktura, kao sto je rekao. Ja bih licno menjao fizicki, juznu tribinu da je nema, za krov na zapadnoj i istocnoj. Ali pravi razlog nedolaska ljudi je sledeci: vecina nas mora negde u zivotu na dnevnom nivou da prima ili tolerise neki SNS kurac, pa ne mora bas i na stadionu u slobodno vreme, za kartu koju sam kupis. Da naprednjaci nisu stoka varvarska, kao sto jesu, dali bi nam makar privid toga da bar u sportu mozemo da se malo odmirimo od njih, duze bi vladali iako vladaju predugo... Ovako svi sem Zeljka ima da idu okolo i vicu zieg heil!!! Pegla mi se od ove price toliko, da maltene ne mogu da odvojim i fokusiram na sportske teme... Svaska cast ovima koji mogu! Verovatno kazu pred ogledalom triput DEBELI GMAZURA, savest je odma mirna, jer su satro protiv uprave, i sve po starom...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Sad na zimu kako stvari stoje stize ovaj Stojanovic iz MLS, i eventualno jos jedan igrac. Kakav je ovaj Stojanovic ne znam, ako neko zna nek napise nesto. On je valjda zadnji vezni, a samo da se zna, trenutno je Ljubomir Fejsa slobodan igrac.

Nesto gledam po transfermarketu, znaci na ljeto more igraca postaju slobodni. Medju njima izdvojio sam sledece: Ivan Radovanovic, Nemanja Radoja, Adem Ljajic, Sasa Ivkovic, Danijel Aleksic, Dejan Drazic, Dejan Zukic, Lazar Rosic, to su dakle sve igraci kojima uskoro istice ugovor i koji bi se i ovu zimu mogli dovesti za vjerovatno male pare, i koji bi kvalitetom pravili razliku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top