Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Da se kladimo da ce pola tih igraca pokupiti cigani...sumnjam da ce nasi uopste pokusati nekoga da dovedu
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Sad na zimu kako stvari stoje stize ovaj Stojanovic iz MLS, i eventualno jos jedan igrac. Kakav je ovaj Stojanovic ne znam, ako neko zna nek napise nesto. On je valjda zadnji vezni, a samo da se zna, trenutno je Ljubomir Fejsa slobodan igrac.

Nesto gledam po transfermarketu, znaci na ljeto more igraca postaju slobodni. Medju njima izdvojio sam sledece: Ivan Radovanovic, Nemanja Radoja, Adem Ljajic, Sasa Ivkovic, Danijel Aleksic, Dejan Drazic, Dejan Zukic, Lazar Rosic, to su dakle sve igraci kojima uskoro istice ugovor i koji bi se i ovu zimu mogli dovesti za vjerovatno male pare, i koji bi kvalitetom pravili razliku.
Druze jel ti znas gde je za nasu upravu leto? Pa to je njima kao da se planira 10 godina unapred. Kakvi crni dugorocni planovi, princip je "seci usi, krpi dupe"...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Већ сам постављао али ево опет на правој теми за то:


Тако да коме није јасно како изгледа хијерархија приликом довођења играча нека прочита текст. Укратко:

Менаџери > Илиев/Вазура > Скаути > Тренер

Дакле скаути и Илиев/Вазура седну и чекају менаџере да им понуде играче....па тек онда раде свој посао.......... Оваквим начином довођења играча смо ограничени као тараба.....није ни чудо што су нам већина играча повратници....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.536
Локација
Beograd
Pratim ga na instagramu i bas je u nekom kanalu bio,ugojio se,krenuo da se bavi poljoprivredom.Rekoh penzionisao se to je to,a sada procitam ima tek 29 godina o_O
Kada Lola u ovakvom stanju i u njegovim godinama ima mesto u Partizanu,onda za Lea ako zeli da se vrati ozbiljnom fudbalu mora da bude mesta da mu se ozivi karijera jer znamo koliko zna i moze.Taman da prodje zimske pripreme,ne moze da bude gori od nasih matorih "vedeta"...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Па ајде, нема пара итд, али...
Станојевић јесте добио наше честитке и признања за резултате тима до ове паузе...
ЗАСЛУЖЕНО!

Али се питам јел он стварно мисли да су Пантић и Јојић играчи таквог квалитете да могу да донесу превагу у дербијима, против Спарте, да су ,,залог,, за летње квалификације за Европу, итд...
Ако мисли...ја не знам више шта да му кажем...ако не мисли...требао је у интервјуу да буде ,,закопчан до грла,, да каже - не могу да вам износим планове, радимо у тајности, итд...
Помиње како не жели да ,,клинцима,, одузима шансу да играју, итд...па о.к. али Терзић, Јовић, Миловановић и нису позиција Зеке и Даче...

Друго, МИ смо му на ФОРУМУ нон-стоп говорили да убаци малог Миловановића, да одмори Рикарда - а ОН је то учинио ТЕК кад је Рики рикнуо на тренингу од умора...

Треће:
@Matke22
Јесте Сума жонглер и вашарски играч - али који то толико добро зна да уради да тиме може да реши неке БИТНЕ утакмице...
За разлику...од неких...
И ако већ одајемо признање и тренеру и тиму за добре ,,јесење,, резултате - није да и Сума нема неког свог удела у свему томе.
Има.
Хвала лепо довиђења пријатно - тренеру, управо, чекамо играча у прелазном року БОЉЕГ од Суме који вам се ,,није уклапао,, у ,,концепцију,,.

А ко није фудбалски ни као Сума...
Шта ћемо с таквима?
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
300
Reaction score
353
Razočaravajuća najava prelaznog roka. Ostaje nada da ipak ne govore javno o svojim planovima i da će se nešto pozitivno desiti. Ako se borimo za titulu i što bolji rezultat u Evropi, daj da se stvarno borimo, a ne da stvari prepuštamo slučaju i pravimo se blesavi. Koliko god mi navijači bili svesni situacije u kojoj nam se klub nalazi, ostaje nam obaveza da zahtevamo ono što zdrav razum nalaže - da se u svakom prelaznom roku teži tome da nam tim bude sve jači i konkurentniji.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanojević priča priču kako ne želi da gomila strance i da ih ima 5-6, ako mu ti stranci neće doneti razliku. Ne razumem poentu pominjaja ovoga, pa ko je lud dovoditi stranca ako taj stranac neće biti razlika? Šest je nerealno i to ne tražim ali tražim da u svakom momentu imam 4 stranca u prvih 11 i 1 na klupi koji će se rotirati na svakoj utakmici. A mi imamo samo 3, eej tri stranca od dozvoljena 4.

I tako dok mi imamo samo tri stranca, a od ta tri Natko ima snage za 45-70 minuta u zavisnosti od intenziteta utakmice, na drugoj strani se uveliko radi baš na strancima.
Ljudi najavljuju beka iz Portugala, reprezentativca Malija uz obeštećenje, najavljuju krilo, najavljuju štopera iz Šerifa. Dakle, uz Dragovića koji je svemirski brod za naše štopere, dovešće još jedan kvalitet. Plus im dolazi najbolji strelac norveškog prvenstva. Četiri igrača traže da zamene gobeljića, degeneka, Falka i Dionija i to ne lošije igrače od postojećih već još bolji kvalitet.

Ben im ima srpski pasoš, evo sada je i Kanga dobio srpski pasoš. Čisti se mesto za strance...

A šta mi radimo? Pričamo o nekom strancu špicu koji je trebao doći, a uopšte nam nije potreban stranac špic jer imaš Rikarda i imaš Milovanovića koji ga može menjati 20-30 minuta. Niko od novinara da pita, a šta će vam stranac špic? Pa vama je potreban polušpic/krilo znalac koji ume predriblati igrača, asistirati, dati gol. Igrač koji će nositi ekipu kad nikog ne ide. Baš smo jalovi bili kad je Rikardo u jednom momentu stao sa golovima, a ta jalovost je još više došla do izražaja sa njegovim totalnim izostankom.

Isto tako, centralni vezni neki crnac fizički jak, koji ume u oba pravca nam je potreban kao tas na vagi. Da protiv fizički jakih ekipa donese stabilnost na sredini terena, a ujedno i da kreira jer Zdjelar to ne ume.
Dečko je više zadnji vezni nego centralni. Tu je potreban igrač kvaliteta Linkolna iz Santa Klare.

Ja bih Stanoju uključio Gent da gleda i gleda i gleda dok ne vidi koliko smo mi inferiorni trkački, tehnički i fizički u odnosu na njih bili.

O našim tragikomičnim štoperima i desnim bekovima da ne pišem, tu sam se pomirio da neće biti pojačanja.

Па ајде, нема пара итд, али...
Ovo ne prihvatam, neka prodaju klince i biće para.
Хвала лепо довиђења пријатно - тренеру, управо, чекамо играча у прелазном року БОЉЕГ од Суме који вам се ,,није уклапао,, у ,,концепцију,,.
Apsolutno se slažem, tu je rupa nastala i nije se popunila, ona mora biti popunjena odličnim igračem.
Tržište je nikad bogatije, slobodnih igrača i onih kojima ugovor ističe za 6 meseci nikad više. Izgovor ne sme postojati, smatraću direktnom sabotažom kluba ako nas ne pojačaju centralni vezni i ofanzivac starteri stranci.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Не очекујем ништа ново и боље у односу на претходна 3 прелазна рока. Јасно се иде на покушај да се са што мањим финансијским улагањима и лимитираним тимом оствари максимум у стилу "и паре и јаре".......а у међувремену гајимо наду у Садика и Влаховића. Кад будемо постали клуб који сваке године може да издвоји за трансфере као за ону сезону 19/20 онда можемо да се надамо неком помаку
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Ljudi najavljuju beka iz Portugala, reprezentativca Malija uz obeštećenje, najavljuju krilo, najavljuju štopera iz Šerifa. Dakle, uz Dragovića koji je svemirski brod za naše štopere, dovešće još jedan kvalitet. Plus im dolazi najbolji strelac norveškog prvenstva. Četiri igrača traže da zamene gobeljića, degeneka, Falka i Dionija i to ne lošije igrače od postojećih već još bolji kvalitet.

Ben im ima srpski pasoš, evo sada je i Kanga dobio srpski pasoš. Čisti se mesto za strance...

Koji ljudi, koji svemirski i obicni brodovi!?
Kvaliteti plusevi Benovi Kange






Evo ja bih pohvalio i trenerskog maga, gurua Mistera i vizionara Terzica.
Da l dodati, zvezdo zgazi ih sve? :cekanje:




Najavljivao i kod nas neki azdaje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sta se ocekuje od Stanoja? Da kaze: Onaj debeli majmun sto mi placa platu nece nista da mi dovede, a ovi igraci sto imam su retardi 90%, al sta ce mucenici, kidaju za mene 1000 posto? Stanoje je SNS zaposleni u SNS klubu.
.............

Sa ovakvim SNSovskim ponasanjem se ne bih mirio, ni za kakvu titulu, kao sto me zabole za Katar. Mora da budete svesni da niko ne moze da vam ispunjava muzicke zelje na evropskom trzistu fudbala, bez da ga primi od SNSa do balcaka. Izmedju Lalatovicevog i Stanojevicevog stava prema SNS, sad ima jako male razlike. Treba da ga je sramota, a treba da je sramota i svakog onog KO SE OBRADUJE KAD BOMBAS BUDE BACIO NEKU NOVU BOMBU OD NARODNIH PARA, DOBIJENIH OD SNS, S LJUBAVLJU!

Je l ovo sve isto važi i za KKP i za Želimira, posebno kad su pare za pojačanja u pitanju?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Promovisanje botovske stranice Ostoje
Nastavice se teror Miljkovica, Smiljanica i Jojica u Partizanu. Ima da izosecaju klub do kraja karijere.

Screenshot_20211221_135046.jpg
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.998
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Produžavanje ugovora Obradoviću, Smiljaniću, Ostojiću (svaka mu čast za sve do sada!)!???
Fali im još Brežančić u ovom nizu, da lakrdija bude kompletna.
Ovo je za svaku osudu, ko god da je odgovoran, da li trener, uprava ili neko treći, ko god insistira na produženju ugovora gorepomenutima.

Mi smo klub bez ambicija, kakav kurac liga šampiona, koeficijenti, avioni i kamioni...
Hoće li biti pravde, hoće li se nekada u istoriji FK Partizan desiti promene na bolje u jebenoj upravi kluba??
Pitam se to već 30 godina...

I onaj Stanojev intervju od juče ću momentalno da izbrišem iz keš memorije u svojoj glavi, nerviram se čim se prisetim.
Razlog je taj što, umesto da najavimo napad na titulu sa 4,5 pojačanja, fokus će da bude na produžavanju ugovora nebitnim igračima.
Žali bože izlizanih tastatura na ovoj temi...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top