Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
kakav sok videh Markovic, prva pomisao Sasa razornog udarca
Sveta dobro pojacanje i barem jedan fudbaler u odbrani
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Skretanje sa teme
Lazare, prilazimo li Spartu? :D
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.983
Локација
Uvek uz Partizan
Sveta bi bio dobar potpis po onome što je pokazao u drugom mandatu kod nas. Naravno da se nameće pitanje šta se čekalo do sada sa njegovim dovođenjem.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
Mislim da je Sveta baš ono što fali pozadi. Prošle godine je pokidao. Ali prevelike su jajare u upravi. Mogao je biti doveden mnogo ranije. Ništa nikome ne verujem.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.081
Локација
Kipar
Nisam odusevljen povratkom Markovica. Nikad mi se nije svidjao kao igrac plus mu fali visina za poziciju koju igra. Jos jedan od povratnika, ovaj put iz jake grcke lige I drugog tima olimpijakosa.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.158
Локација
Beograd
Opa, Jel sam ja to upravo saznao da dovodimo Svetu Markovica? Toliko sam van toka poslednjih mesec Dana, digao sam ruke od pojacanja jos do pre pocetka prelaznog roka :buhaha

Eto konacno lepa vest, treba nam stoper kao ‘leba.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
grncarija, polako lave! radi se na dovodjenju. ajde, nece li se prevariti da potrose tih 500-600k za dokazanog igraca. ako je istina da spremaju blindiranje milovanovica, ne bi lose ovo ispalo. a sveta, I ako stigne nema pravo igrati evropu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.081
Локација
Kipar
Izvini druze ali Svetozar Markovic je sve samo ne dokazan igrac. Bio je u olimpijakosu I aelu I za 2 godine odigrao 8 utakmica! Vratio se u Partizan pa onda opet nazad u Grcku gde opet nije igrao. Kako to moze da bude dobar, dokazan igrac? Pa nije valjda da se zadovoljavamo igracima koji ne mogu za 3 godine da odigraju 10 utakmica u inostranstvu? Domaca liga nije problem, tu mogu da igraju(bez imperativa za titulu) i igraci tog kalibra ali kad budemo izasli u Evropu opet ce nam flore drzati casove.
Kriterijumi za dovodjenje igraca su da je u godinama, sklon povredama I da nije nista odigrao zadnji par godina. Pozeljan uslov je i da je igrac slobodan. To su kriterijumi koji maksimalno spustaju cenu igraca sto uprava obozava. Sa takvom selekcijom nema srece I to ce se videti.
Mi sada ne mozemo da dovedemo ni najbolje iz domace lige. Toliko je klub srozan. A nekad smo recimo dovodili najboljeg igraca cigana I najboljeg igraca Dinama iz Zagreba I to u istom prelaznom roku.
I zato nemojte molim vas da pricate sa odusevljenjem da je Markovic pojacanje. To nisu kriterijumi koje navijac Partizana treba da ima. Mi hocemo ravnopravnu borbu za igraca koji je prvotimac olimpijakosa a ne igrace iz drugog tima.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.008
Локација
Novi Sad
Slazem se @Nisi, ali to vise vazi za ove 30+. Ovo je klinac, 21 godina, dok ne dodje i ne vidimo na delu da li je spreman i fizicki i psihicki, ne vredi ga ruziti. Nije igrao nikako, dolazi iz drugog tima, sve si upravu, ali ono, nije pred penzijom kao neki sto su se vratili, treba mu dati sansu ako uopste i uspemo da ga dovedemo, pa da vidimo. Ja ga nisam pratio preko sta je radio i koliko je igrao, sad vidim da nije nista skoro, ali opet ponavljam, 21godina, trebalo bi u njemu da bude snage i volje da se dokaze, pa cak eventualno i da eksplodira u igracinu.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Falilo je i Kanavaru visine za svoju poziciju
Nisam odusevljen povratkom Markovica. Nikad mi se nije svidjao kao igrac plus mu fali visina za poziciju koju igra. Jos jedan od povratnika, ovaj put iz jake grcke lige I drugog tima olimpijakosa.

Kako mu sa 186 fali visina? Kanavaro 175, Nesta, Teri, Kjelini, svi 187...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Није Марковић савршен, има капацитет да буде одличан штопер али још није сазрео потпуно, још је неснађен, таман мало живне код нас врати се у Грчку да труне тамо јер они су много незахвални кад су у питању млади штопери и велика грешка у каријери му је била што је отишао тамо (мада врв га нико није ни питао да ли хоће тамо) али с обзиром да кад су у питању домаћи играчи немамо пуно опција и свако ко макар мало вреди, а хоће да дође треба да га доведемо. Са друге стране кад ствари поставиш тако да су ти Саничанин и Вујачић први избор онда не можеш да доведеш неког старијег, искусног и формираног играча него неког неснађеног баш као што је Марковић који је спреман да се ротира и да тражи шансу. Тренутно на левом беку немамо проблем али ћемо га имати ако Урошевић из неког разлога не буде могао да игра, а такође нам је проблем недостатак креатора напред попут Натха. На лето за Миловановића можемо да добијемо најмање 15 милиона+20% (све испод тога је као да смо га дали џабе) и са тим новцем сви остали играчи који доносе квалитет могу да се задрже плус да се доведу баш добра решења на позицији левог и десног бека, креатора игре и крилни играч....то би било добро што се теорије тиче, а како ће бити у пракси видећемо.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top