Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
@Baracuda Sada smo pod meni neshvatljivim okolnostima vođeni od parazita koji ne bi mogli da vode ni lokali s.t.r. a ne FKP zato nam i igraju siktermiljković i slični. Vidiš šta rade sad pa zamisli da su zvanični vlasnici sa punom kontrolom da rade šta hoće bez pritiska rezultata s ciljem prodaje igrača i trpanja para u svoje džepove ali sve legitimno. Za veliku scenu trebaju velika ulaganja a niko neće doći ovde da troši milione. Nas će izbaciti iz UEFA takmičenja zbog stadiona još malo.

Nama ako sns kadar odradi privatizaciju bolje da se ugasimo.

Ja sam i ubeđen da su ovi paraziti tu sa zadatkom da nas srozaju na nivo režimske kurve po pitanju dugovanja a onda nam predstave nekog 'mesiju' koji će da nas kupi za tepsiju ribe.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Kup Africkih Nacija je u toku,dosta jeftinih,talentovanih afrikanaca na izvolte da se pogledaju barem,siguran sam da neko iz kluba to prati…
Ali na flashscore-u mozda.
Da li si ti pogledao neku utakmicu od starta prvenstva? Ne pamtim da sam gledao gori fudbal. Zapravo, ono se fudbalom ne moze nazvati. Kada si pomenuo flashscore, pogledaj rezultate kakvi su dolazili. Teska degradacija fudbala.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Jevtovic ipak nije krs, iz razloga sto je bio solidan kod nas, zato je on polu krs isto kao i Holender, Lutovac, Sanicanin.... i drugi drugari
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Da li si ti pogledao neku utakmicu od starta prvenstva? Ne pamtim da sam gledao gori fudbal. Zapravo, ono se fudbalom ne moze nazvati. Kada si pomenuo flashscore, pogledaj rezultate kakvi su dolazili. Teska degradacija fudbala.
Jesam,slazem se da nema neke lepote tu od igre za sada,ali tvrdim da ima sta da se vidi,dopao mi se recimo napadac iz Sijera Leone,Alhadji Kamara se zove. Posle sam video,igra za Randers iz Danske,vrednost mu je po transfermarketu 700 hiljada,dal bi u stvarnosti kostao vise ili manje nemam pojma,ali tvrdim da bi bio dobro pojacanje. Treba samo sesti i gledati,pratiti,traziti tipove igrace kakvi nam fale,al mora neko da se bavi time a ne da cekaju jedni te isti menadzeri da im ponude nekoga pa oni vide kasetu i to je kao to,to je kurac realno,u ovo doba gde ti je dostupno sve zivo preko neta,sve informacije,statistike,opisi,gde mozes da gledas meceve raznih liga po Juznoj Americi,Africi,celom svetu bre,ti ogranicavas sebe na ono sto ti nude neki menadzeri. Mada moram priznati i da ovo ogranicenje sto se stranaca tice nista ne olaksava stvari,i da nadjes nekoga ne mozes da ga stavis mozda,to pod hitno treba srusiti ako mislimo da se takmicimo na iole ozbiljnijem nivou.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.598
Локација
Novi Sad

Trla baba lan, da joj prodje dan.... na to me podsecaju sve ove spekulacije i nagadjanja novinara....
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Polako ,strpljenja, ne sikirajte se, samo da prođu praznici i slave u januaru, vazura će prionuti na posao dovođenja pojačanja..Taj gad nas nikad nije izneverio.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Eto nama "pojačanja".
Šest meseci pre isteka ugovora. Krenes da spinujes i u etar pustas informacije "kako ideš".
Neće taj nikad sam da ode. Nije lud. Nikada na klupi boljeg tima od Partizana, on neće biti.
Ovako, dobio produžetak ugovora , verovatno i solidnu povisicu.
Sad sledi more "povratnika i onih koji osećaju Partizan".

 

Ranger

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
24
Reaction score
28
Локација
Beograd
Eto nama "pojačanja".
Šest meseci pre isteka ugovora. Krenes da spinujes i u etar pustas informacije "kako ideš".
Neće taj nikad sam da ode. Nije lud. Nikada na klupi boljeg tima od Partizana, on neće biti.
Ovako, dobio produžetak ugovora , verovatno i solidnu povisicu.
Sad sledi more "povratnika i onih koji osećaju Partizan".


Brate,ja stvarno ne znam čemu tolika sumnja u Stanojevica?Kako možeš toliko da ga ne voliš a pogledaj kakav imamo rezultat...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
@Maks778
Ovo sto si napisao da procita neko ko ne zna pomislio bi kako smo 5ti na tabeli i imamo -32....

Ko o cemu, ti samo pljujes o njemu.

Ako uzmemo titulu ove godine oces se radovati ili ces opet pljuvati po njemu? Bas me to interesuje posto si preopterecen sa njim.

A opet sa druge strane @dusan.petrovic koji ga brani kao da mu je rod rodjeni..
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.598
Локација
Novi Sad
„Natho će ući maksimalno, dok je Markecu potreban još neki period da bi tako krenuo. Rikardo kasni dva dana, uz moje dopuštenje, opravdano je odustan. Na prozivci nisu bili ni Jović, Miljković, Obradović i Lutovac. Prehlađeni su, ne osećaju se dobro. Videćemo da li imaju kovid. To su normalne stvari, ništa alarmantno“.

Dobro je da se tatko vratio da plete, a nadam se da su ovi stvarno samo prehladjeni, da ne idemo okrnjeni na pripreme
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Spamovanje, poruke bez ikakvog smisla
Jbg, ode nam Vojo Ubiparip u Radnički iz Kragujevca !!!! Ovaj još igra, jbt ....

Bez besmislenih postova ili tema ide pod ključ

WebCrew edit
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Maks778
Ovo sto si napisao da procita neko ko ne zna pomislio bi kako smo 5ti na tabeli i imamo -32....

Ko o cemu, ti samo pljujes o njemu.

Ako uzmemo titulu ove godine oces se radovati ili ces opet pljuvati po njemu? Bas me to interesuje posto si preopterecen sa njim.

A opet sa druge strane @dusan.petrovic koji ga brani kao da mu je rod rodjeni..

Nikada nijedan pojedinac nije, nit može biti iznad Partizana.
Utoliko pre i prethodno pitanje je samo po sebi suvišno.
Normalno da nikada ne bi mogao navijati protiv ili se ne radovati uspesima mog Partizana.
Moje mišljenje ili stav prema aktuelnom treneru, formirano je prema njegovom ponašanju u prethodna dva mandata.
Teranje "skupih" i njemu ne milih igrača, forsiranje "povratnika" i "onih koji osećaju klub".
Rezultati u Evropi, kao i u iole jačim utakmicama (čitaj Derbijima).
Kao i "ovo" što je prethodilo ovom potpisu . Šlihtanje sa upravom i ovim sa kojim danas potpisa produžetak svog ugovora.
Sve mi prethodno slika i prilika , aktuelnog nam trenera. Nešto što uticalo il utiče na moj stav o njemu.
Ukoliko se desi čudo, pa ipak osvoji titulu. Neće biti osobe kojoj će prethodno biti draze no meni.

P.S.

Samo jedno pitanje.
Ukoliko nam aktuelni trener, sam veruje u svoje sposobnosti i aktuelni igrački kadar .
Zašto lepo nije sačekao kraj sezone.
Kao neko ko je doprineo osvajanju titule. Svakako da bi prethodnu činjenicu mogao još "masnije" da naplati tim novim ugovorom.

Dal iko misli da sa onim prethodnim spinovanjem u medijima , šest meseci pre isteka mu prethodnog ugovora. On sam lično nije imao nikakav udeo?
Da nije on taj koji je puštao te spinove i vršio pritisak da mu se ponudi ugovor koji danas potpisao?

Pa da me sada neko ne sačeka nekim glupim pitanjem tipa.
-Dal imam dokaze za to "spinovanjem"?!

Ne nemam dokaza, samo iznosim svoje mišljenje u razmeni mišljenja sa drugim sagovornicima na forumu.
Mogu nam se mišljenja razlikovati. Ali, ni najmanje ne sumnjam da svako od nas želi sve najbolje nasem klubu.
A forum tu i jeste kako bi razmenjivali mišljenja i stavove.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Dogovorio je taj neki angažman u Kuvajtu, Iranu, Zimbabveu, Kirgistanu..
Odatle i tolika "priprema", mesecima unazad..
Dal iko misli da sa onim prethodnim spinovanjem u medijima , šest meseci pre isteka mu prethodnog ugovora. On sam lično nije imao nikakav udeo?
Da nije on taj koji je puštao te spinove i vršio pritisak da mu se ponudi ugovor koji danas potpisao?

Pa da me sada neko ne sačeka nekim glupim pitanjem tipa.
-Dal imam dokaze za to "spinovanjem"?!

Nema potrebe da ti iko postavlja ikakva pitanja. Pametnom coveku je jasno o cemu se ovde radi..
Da li ces slaviti titulu, to ne znam, ali slaviti odlazak Stanojevica neces sigurno!
Na prolece svi na stadion da jos jednom pokazemo sta misle navijaci Partizana- TI SI PRVI TRENER STANOJE!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam radujem produženju ugovora Stanojeviću.
Radujem se zbog Partizana ne zato što će prestići Ferštapena i biti prvi trener.
Osnove koje je on postavio mora bi drugi srušiti sa ponovnom idejom "daj te mi dva prelazna roka..."Što nije dobro za Partizan
Rezultatate koje pravi sa Partizanom bez onih stvari koje su mi bitne (pobede u derbiju i dobre igre protiv velikih klubova)
su prihvatljivi da moje prioritete stavim na "čekanje".
Sa druge strane stvari koje radi van svoje funkcije su mi apsolutno neprihvatljive i neprilične gde potpuno nepotrebnim izlaženjem iz svojih šina direktno vređaš
nekoga ko Partizan doživljava drugačije od rezultata i titula... kao stvar koja ga determiniše i oplemenjuje.
Tako da ja
ne bih vikao "Ti si prvi trener Stanoje"
Jer je to indirektna pesmica izmišljena da se "poljubi da prođe".
.
Sa druge strane ako je nekom bitno da li Stanojevića negde svrbi , boli ili je erotizovan pa bi da mu pomogne bi trebalo zadržati za sebe.
A na proleće svi na stadion sa "PA-RTI-ZAAN I SAAAMO PARTIZAN..."
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
dok se na jednoj strani brda davaju pasoši da bi se oslobodilo mesto stranca, na drugoj će se dovoditi pojačanja radi brojnosti, a ne radi kvaliteta.
Doveli ljudi špica prvog strelca norveške lige. Rešili su se muka koji su imali kroz polusezonu. Treba spomenuti podatak da su napravili mnogo više šansi nego mi u polusezoni ali zbog loše realizacije su tu gde jesu. Eto, koliko znači golgeter tj koliko je nama značio Rikardo i to što smo u velikim procentima rešavali rivale u prvim udarcima na gol.

Ljudi imaju 2 desna beka sličnog kvaliteta naših bekova i pored njih oni dovode igrača iz Valensije, zašto? Zato što im je desna strana neupotrebljiva u napadu.
Ne znam sada tačno podatak ali mislim da su preko 70% prilika stvarali preko leve strane terena. Sada kada su doveli ovog beka, cenim da im je sledeći potez dovođenje desnog krila.

"Rekao sam da ćemo se pojačati ako se pojavi neki dobar igrač na tržištu, a da nam u ovom trenutku odgovara, uvek je dobrodošao. Popunjeni smo na svim pozicijama, naravno da uvek možete bolje, međutim, popunjeni smo svugde osim na zadnjem veznom".

E moj Stanoje, ispalo po ovome da nama fali samo zadnji vezni rezerva, a da smo na svim ostalim pozicijama top.

Kako su cigani ušli u prelazni rok, a kako mi, sve mi deluje da gledamo preokret i gubitak titule. Gde ti je stranac na polušpicu, gde ti je krilo koje je brzo i koje ima dribling, gde ti je centralni vezni koji je jak, brz, tehnički potkovan? O kojoj ti popunjenosti pričaš... Imamo tri stranca i umesto da ganjamo krilo i centralnog veznog strance i tako stvarno ojačamo i popunimo tim, ti mi pričaš neke demagogije.

O tržištu Stanoje nemoj, nismo imbecili da ne znamo koji igrači su slobodni, a kojima ističu ugovori za 6 meseci. Napisao bih i opcije strane za centralnog veznog, ofanzivnog veznog i krilo ali bi mi obrisali post... Nemoj nas Stanoje vređati, imaš već jednog u klubu koji je za vređanje inteligencije zadužen. A ti ovim razmišljanjem i izjavama poklanjaš titulu.

Ne mogu da shvatim razmišljanje, svi se pojačavaju, svi koji su na prvim mestima u svojim ligama. Gledam onaj Mitjaland ljudi su spucali 8 miliona skoro, a 4.5 na jednog igrača. Da ne pominjem Dinamo, šta će nama titula i kvalifikacije za lš kad ćemo svejedno biti isprašeni u trećem kolu. Ove konferencije su naša mera.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Moje mišljenje ili stav prema aktuelnom treneru, formirano je prema njegovom ponašanju u prethodna dva mandata.
Teranje "skupih" i njemu ne milih igrača, forsiranje "povratnika" i "onih koji osećaju klub".
Rezultati u Evropi, kao i u iole jačim utakmicama (čitaj Derbijima).
Posebno su kriminalni bili rezultati u derbijima i Evropi u 1. mandatu :banghead:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top