Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Suma u Partizanu 114 utakmica 27 golova 24 asistencije
Jojic u Partizanu 113 utakmica 20 golova 31 asistencija

Uz to je Jojic i na defanzivnijoj poziciji igrao. Ali predstavljeno je kao da je Jojic najgori igrac u istoriji Partizana.
Suma je ulazio i sa klupe dosta često, ili nije odigravao cele utakmice, Jojić u 97% slučajeva odigra svih 90 minuta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ne znam, zasto se posle 100 godina, ova tema uopste i pokrenula.
Зато што немамо паметнија посла, зато што кад неко својим постом ,,чачка мечку,, онда треба да очекује да ће та ,,(форумска) мечка,, и да му одговори на то ,,чачкање,, а и нарочито зато што се у ФК Партизану ништа не догађа па некако покушавамо да попунимо ту ,,празнину,,...

Ајде, ја молим ове који прате наше омладинце и кадете (или Телеоптик) да кад њихова првенства ,,крену,, напише неки ,,осврт,, о њима на форуму, евентуално предложи некога од ,,клинаца,, који би могли да добију шансу да заиграју за први тим, итд...

А дотле... дај испратите и неку утакмицу ватерполиста, кошаркашица, итд, и дајте неки свој коментар... да мало изађемо из досаде која је овде завладала...
 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Teško je osporiti bilo šta Stanojeviću što se rezultata tiče, osnovni problem leži u tome što ima nedostatak ambicije da nadogradi ovaj tim na bolje. Setimo se sa kakvim timom smo mi izbacili Anderleht, imali smo više sreće nego pameti. Posle toga smo nadogradili tim dolaskom Boje, Stojkovića i Meda Kamare, a Moreira je tada doživeo sličnu sudbinu kao Suma sada.
Ne znam, nekako je Marko Nikolić bio nešto najbliže savršenom što je Partizanu potrebno, i donekle Savo, koji je imao po meni najlepši fudbal, sa veoma brzim igračima, ali nažalost bez rezultata.

Biće jako teško sačuvati bodovni saldo, ovom timu treba rekonstrukcija veznog reda, a to se bojim se neće desiti skoro. Sem Zdjelara i Natha (kad je spreman) ostalo nije za prvu postavu Partizana.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Ja stvarno ne znam sta ljudi ocekuju od ove uprave? Nece biti pojacanja koja su nam potrebna(vezni i bekovi)jer nema para. Ovo sto imamo je vrhunac nase realnosti i ovako ce biti sve isto dok je aktivan projekat unistavanja kluba. Jedino resenje(nerealno) prodaja brenda Partizan i pocetak od nule. U neko srecnije vreme smo se skupljali i pokazivali zube, ali je to veliki vodja lepo uredio, razjebao je jug i podelio sve.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
@Војвода Путник
To sto neko skoro stalno igra celu utakmicu je realno vise prednost nego mana. Ali da ne sirimo pricu sada svi ovde. Ja sam samo hteo da kazem da nije Jojic los igrac, i u top tri-cetri igraca je ove sezone.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Dal je moguce da opet nemamo prebijenu zutu banku za dva-tri pojacanja, stvarno u upravi su nam slepci ! Mislim da je svima jasno da sa ovim igrackim kadrom, tesko mozemo do titule, a o Sparti i da nepricam ! Uzas
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.393
Reaction score
2.085
Prosla su 4 dana od najava prvog pojacanja, negde je zapelo.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne znam odakle ta prica da Savo nije imao rezultate a Stanojevic ih ima. Liga evrope je veci rang od ove kupus lige konferencija. Pisanje po ciganima da nam ne sutnu u gol u pet derbija je za neki rezultat valjda. Pravljenje tima koji za polusezonu dodje od najgoreg u istoriji kluba do tima koji ima 5 igraca REALNO vrede 40 miliona je isto neki rezultat valjda. A sta sad imamo, lazno privremeno prvo mesto na polusezoni i tim koji nema igraca koji realno vredi 3 miliona. I tim koji nece pobediti nijedan derbi dok je Stanojevic na klupi. Zivi bili pa videli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
A posle kraja sezone dolaze kvalifikacije za Evropu i sledeća sezona...
Nije kraj sezone kraj sveta...

Kad se samo setim kako smo završili onu ,,Tango smrti,, sezonu - na najbolji mogući način - euforično, sa duplom krunom, navijački ujedinjeni u korteu kroz centar grada, sa nekim dobrim fudbalerima u timu, i Ćelavim Markom na čelu stučnog štaba, i...šta je bilo posle?

Ćelavi ekspresno otišao u Ugarsku, dobre fudbalere smo uskoro prodali, oterali ili nismo mogli da ih zadržimo, sa trenerima se lutalo a titula postala mislena imenica...sve dobro, lepo i uspešno iz ,,Tango smrti,, sezone je ,,u kratkom roku,,vrlo uspešno sjebano i upropašćeno...

A posledice svega toga osećamo još uvek...

Jeste, Stanojeva ,,četa,, sad drži prvo mesto na tabeli i još nije ispala iz Evrope...
Ali tek je januar mesec...daleko je kraj sezone...o nekim pojačanjima u Partizanu (zasad?) nema ni govora... :icon-rolleyes:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ovog bi doveo 1/1 iako mislim da je nabijanje cene. Poznat igrač iz lige, 19 god, odličan učinak. Ja sam ga zapamtio protiv nas jer nas je lepo mešao na Urketovoj strani. Još je bonus igrač. Opet, tu su Jović/Terzić/Markec/Menig tako da je vrlo upitno koliko je realno da ga dovedemo za klupu.




 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top