Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
803
Reaction score
4.259
Локација
Beograd

Javio se i Gmazura.
Preko Natha pokušavamo.
Ovu sprdnju koju zovemo skauting sluzbom definitivno treba ugasiti. Ljudima je bio potreban Natho da bi saznali za igraca koji igra Ligu sampiona i koji je letos igrao u Beogradu u kvalifikacijama. Tako skaut moze biti bilo ko.

Nije mi jasna ova fiksiranost na Hazizu, jeste dobar igrac u pitanju, ali klub ne zeli da ga proda, a i kad bi zeleo ocigledno je da smatraju da vredi vise nego sto mi mozemo da platimo. Ako ti je pocetna ponuda milion, a klub sa kojim pregovaras trazi 2,5 miliona, nema previse smisla nastavljati pregovore, prosto je prevelika razlika u ciframa. Nazalost, ovo sve vise vuce na to da uopste ne planiraju da dovedu pojacanje, vec da ce na kraju biti prica da su hteli Hazizu, da je malo falilo, ali je u poslednjem trenutku propalo, i ako je od pocetka bilo jasno da od toga nema nista, ali nema veze, Daca Pantic ce biti spreman za pocetak polusezone i proci ce pripreme, to je isto kao da je doveden novi igrac.

Takodje, gmazura tvrdi da smo blizu da dogovorimo dva dobra igraca kojima istice ugovor, i oni bi dosli na leto, ali da nece da govori o imenima jer mozda njihovi klubovi ne zele da se sazna. Nesto ne verujem da je to istina, ali ajde videcemo, daj Boze da gresim.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel obavešten debeli da se sa prvog mesta najverovatnije ide direktno u LS? Oće li ga neko od novinara pitati što klub ne napada prvo mesto, s obzirom šta nam donosi to mesto? Ili se mi borimo za to drugo mesto gde možemo da sanjamo LS s obzirom na protivnike i ta njegova dobra pojačanja, jer za te kvalifikacije nam trebaju odlična pojačanja, a ne dobra.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Izgleda da ce potpisati Jojica, putuje sa nama na pripreme ! Po meni on i nije tako lose resenje, ima asistencije, prekid i veliko iskustvo ! Jos kad bi jedno levo krilo potpisali, bilo bi to odlicno ! Naravno pod uslovom da nikoga vise neprodaju !
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.199
Гаси светло и тему да се више не брукамо, нова појачања може само да сањамо. Милош попуниче рупу и талентирана деца од омладинске школе нама друго и фали за шта се такмичимо за кој трофеј?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.076
Reaction score
15.719
Локација
Храм фудбала

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.086
Reaction score
5.035
Локација
vezenemam
Ma upravo tako - hajde da vratimo i Miljkona i ostatak ekipe...treba nam veći roster apsolutno se slažemo!
A i ovi polarni vorteksi, nikad ne znaš na čemu si tu, jbg, kriza svuda, nesigurno, a drva su sigurica:biggrin:
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ako potpišu samo Jojića ovu zimu, nadam se da ćemo završiti 8. na kraju. Ovi su sveli klub na nivo novosadske kurve. Da UEFA nije pokrenula novo takmičenje mi bi bili već par godina bez grupnih faza. Umrite smradovi.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
803
Reaction score
4.259
Локација
Beograd
Jebiga prijatelju ni ja bas nisam odusevljen njime, ali izmedju nikog drugog i njega, biram njega ! Treba nam veci roster, ihahaj

Izmedju njega i nikoga, ja bih ipak odabrao vecu ulogu u timu za Bazdara.

Srecom pa ne verujem da ce Jojic hteti da se vraca nakon onoga sto je trpeo od strane navijaca prosle sezone, ali je sama cinjenica da ide na pripreme sa nama van svake pameti. U redu je da bivsi igraci odrzavaju formu sa nama u Beogradu, na pripremama ne smeju da budu ljudi sa strane, bez obzira na to kakav su doprinos dali u nasem dresu.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
399
Reaction score
714
Pitanje je i da li klub placa te pripreme za njega
Vrv jer mu se duguju pare
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top