Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Јојић је играч који се крије иза других играча. Можда је некада била другачија прича али он, Обрадовић и Марковић су играчи у којима пре свега нема трунке живота, једни баш демотивишући ликови, без икакве агресије и не бих мењао једног Белића за све њих из најбољих дана. Играчи који немају адреналинску пумпу могу слободно да нас заобиђу. Све у свему мислим да чак и кад би га ми хтели да Јојић није рад да остаје овде али ето тек рекох.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
On je možda pojačanje na poziciji fizioterapeuta.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zeka je otprilike neki fudbalski Anđušić.
Privatno možda je on kulturan mladić i ja to poštujem. I to je na jednoj strani.
Na drugoj strani stoji nwpobitna činjenica da on trenutno nema kvalitet za Partizan.
Anđušić nije za el, ali u ek je jedan od boljih igrača. A mi igramo treću kategoriju takmičenja.
@Vlad sa takvim standardom ok, samo me zanima da li trenutno u Partizanu onda ima 5 igrača koji imaju kvalitet za Partizan po tom standardu. I tu ću biti velikodušan pa uračunati i Natha koji ulazi u 35u godinu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se po dečku kenja na osnovu ličnih animoziteta ne fudbalskih nekvaliteta. I to će da stoji sve dok ne promenimo 80 posto tima. Onda će neki Jojić biti problem…
Neko je povukao paralelu sa recimo Anđušićem, meni je on lično antipatičan igrač taj stil igre, ali kao pojačanje već sam napisao kapiram ideju i njegovo mesto u rotaciji…
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Kako da promenimo 80% kad vraćamo Jojića i slične ?

Jebo nas otac blesavi kad trpimo bagru godinama već muka me i da pominjem više...

Dokle god kurva ima direkt prolaz u LŠ iz njiva lige frankov real, dinamo berlin, šalke i slični su amateri za njih. Nama bagra ciljano pravi tim koji će da se bori za drugo mesto i proleće u LK.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.233
Локација
Beograd
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Znam za onaj derbi i penal kad je roknut nespreman da igra tu polusezonu, i par utakmica u kojima je izgledao ispijeno, ali ne vidim da je bio značajno lošiji od ostatka tima.
Pri tome me ne zanimaju one srpske gluposti kako sportista mora da jede ćevapčine kajmaka i bureka da bi bio prava Srbenda, hnjo hnjo.
Imao je i ok i loših partija kao i cela ta ekipa, ali je realno i držao sve te prekida imao sigurno 10ak asistencija, pismeniji i bolji igrač od Andradea s kojim se pola foruma oduševilo.
Kapiram da su bila velika očekivanja zbog toga što je nekad igrao u Dortmundu što gro ovog FKP ne može na razlgednici da vidi, ali nije on taj kvalitet to su samo pogrešna očekivanja.

Jojic je bio poprilicno losiji od ostatka ekipe, jeste imao dobre momente ali nam je njegova duel igra pravila ogromne probleme, bukvalno su ga unistavali u duel igri, jer je covek spor i slab. Kada nam je tandem zadnjih veznih bio Jevtovic/Scekic-Zdjelar, ekipa je izgledala mnogo bolje i sigurnije (u domacem prvenstvu smo sve meceve gde Jojic nije poceo kao zadnji vezni pobedili).

Naravno, cinjenica je da ga je Stanoje koristio katastrofalno, igraca koji celu karijeru igra na poziciji ofanzivnog veznog ili krila i kome je glavni kvalitet zavrsni pas i prekid je pomerio na zadnjeg veznog, a onda se Jojic raspao i mentalno (potpuno razumljivo ako se uzme u obzir odnos navijaca prema njemu) pa je i to sto zna zaboravio u poslednjoj polusezoni. Da je igrao na svojoj poziciji od dolaska, verovatno bi utisak o Jojicu bio dosta pozitivniji, mada ni u tom slucaju ne verujem da bi se pokazao vrhunski, ali bi bio korektan.

Sada, pored toga sto bi u slucaju dolaska bio docekan na noz, ima i sest meseci neigranja iza sebe, i u martu puni 31 godinu, a bio je fizicki inferioran i pre toga. Ako se dovodi igrac na toj poziciji, to mora da bude ekstra kvalitet, u suprotnom nema smisla dovoditi igraca kada imamo Bazdara koji je vrhunski potencijal i koji je pokazao svoj kvalitet za ovu malu minutazu koju je imao ove polusezone, a Jojic definitivno to nije.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Jojić je otkako se vratio kumovao svakom ciganskom golu u derbijima. Ja nemam nikakav animozitet prema njemu, i drag mi je momak, u prvom mandatu sam ga baš gotivio, ali poslednje što je pružao u dresu Partizana je sramota. A sveukupnoj slici o njemu je mnogo doprineo Stanojević, bar što se mene tiče. Držanje po 85 minuta u igri kad je već na poluvremenu zreo za zamenu ili nije trebalo ni da počne, pa ga onda izvede i da priliku svakoj stoci na JNA da ga izviždi... sramota. I to ne Jojićeva.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Moze se on koristiti u nekoj rotaciji najvise pola sata do poluvreme ! Eventualno malo duze protiv slabijih ekipa, sustina je sto Natka, Dijabatea, Traorea, Andradea, Pantica moramo odmarati, jer mi nemamo veliki roster igraca i po meni tu je njegova uloga moguca !
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Људи превише пљујете Зеку, читам пишу људи веган не може да трчи... Исти тај веган је у скоро свакој утакмици био међу играчима који највише претрче. Тог што каљате је имао и огроман допринос у асистенцијама код прекида као нико у тренутном тиму. Фејса је више зла донео нама за ову полусезону него Зека за две.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Privatno možda je on kulturan mladić i ja to poštujem. I to je na jednoj strani.
Na drugoj strani stoji nwpobitna činjenica da on trenutno nema kvalitet za Partizan.
Čovek se raspao u drugom mandatu, navukao je na sebe opravdano ili ne salvu uvreda sa tribina.
Sada, pored toga sto bi u slucaju dolaska bio docekan na noz, ima i sest meseci neigranja iza sebe, i u martu puni 31 godinu, a bio je fizicki inferioran i pre toga.
Jojić je otkako se vratio kumovao svakom ciganskom golu u derbijima. Ja nemam nikakav animozitet prema njemu, i drag mi je momak, u prvom mandatu sam ga baš gotivio, ali poslednje što je pružao u dresu Partizana je sramota. A sveukupnoj slici o njemu je mnogo doprineo Stanojević, bar što se mene tiče. Držanje po 85 minuta u igri kad je već na poluvremenu zreo za zamenu ili nije trebalo ni da počne, pa ga onda izvede i da priliku svakoj stoci na JNA da ga izviždi... sramota. I to ne Jojićeva.
Nemam apsolutno nikakav lični animozitet prema Zeki, baš naprotiv, verujem da je simpatičan, kulturan i dobar momak.

Ali mesto u timu se ne zaslužuje samo time što je neko dobar momak, nego i onim što FUDBALSKI može da pruži! Ili, ako ne može - a on FIZIČKI više ne može da isprati jače utakmice, e onda kao takav nema šta više da traži u Partizanu!

Statistika može da pokaže da je imao asitencije, golove, pretrčane kilometre...ali verujem da se mogu pronaći upisi u kojima smo VEOMA SUMNJALI u Stanojevićev izbor da se sa Zekom u timu može dobiti derbi ili osvojiti titula - i, nažalost, pokazalo se da smo BILI U PRAVU.
Manite me statistike, kad se lepo na oko vidi da ga pretrčavaju a da on ne može nikog da pretrči!
Isto kao što se ,,na oko,, videlo i da je neki tamo Leonardo da Silva Souza jeben igrač i smrt za ,,cigane,,! I da se sa takvim osvaja titula.

Najgore od svega je to što naša uprava i treneri poslušnici skladno pristaju na ulogu ,,prve pratilje,, i shodno tome takve igrače i dovode u Partizan: Zeka Jojić može da bude fatalan za (na primer) Kolubaru, ali kad igramo derbi, onda može da ,,ukopa,, samo nas ali ne i njih! Dakle, pobedićemo Kolubaru i većinu Superligaša sa Zekom u timu, ali je zato prvo mesto osigurano za državnu mezimicu, jer niti ćemo pobedi sve superligaše a kamoli u derbiju...
Kakav bre Zeka?! Trebaju nam igrači koji mogu da pobede u derbiju, osvoje titulu, uđu u Ligu šampiona i dostojno igraju u njoj!

Sve i da nemamo ,,žutu banku,, da dovedemo pristojnog igrača, te da smo i DRŽAVNO OSUĐENI na ulogu ,,prve pratilje,, u sledećih XXX godina (ili decenija), daj onda bar da gledamo klince kao Kristijan Belić koji će, doduše, ponekad dobiti crveni karton, ili izgubiti utakmicu, ali bar u njima ima života, snage, brzine!
Dečko će da jebe kevu ,,ciganu,, na derbiju, pa ako i izgubimo, bar ćemo da vidimo BORBU a ne trčkaranje.

Nećemo da gledamo veteranski fudbal, hoćemo da gledamo PRAVI FUDBAL!

Stanojević je trebao da u timu ima igrače kao npr. Suma-Rikardo u napadu, Asano-Dijabate po krilima, (ili igrače tipa Evertona, Moreire, Leonarda, tako bre nešto, ozbiljno i opsano!)), a Zeka da mu ulazi po potrebi ili da igra na ,,malim,, utakmicama, itd...i onda bi Zeka imao neku svoju svrhu...

A da Zeka bude neka ,,glavna poluga,, osvajanja titule u ,,obećano mi je pošteno suđenje,, prvenstvu je tako naivna odluka, koliko je naivno i verovati u pošteno suđenje u Srbiji...

Ništa lično protiv Zeke, ali ako dovodimo igrača, daj da ga dovedemo da probamo da osvojimo titulu a ne da dovodimo takvog sa kojim se zna da to sigurno nećemo moći!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Znam za onaj derbi i penal kad je roknut nespreman da igra tu polusezonu, i par utakmica u kojima je izgledao ispijeno, ali ne vidim da je bio značajno lošiji od ostatka tima.
Pri tome me ne zanimaju one srpske gluposti kako sportista mora da jede ćevapčine kajmaka i bureka da bi bio prava Srbenda, hnjo hnjo.
Imao je i ok i loših partija kao i cela ta ekipa, ali je realno i držao sve te prekida imao sigurno 10ak asistencija, pismeniji i bolji igrač od Andradea s kojim se pola foruma oduševilo.
Kapiram da su bila velika očekivanja zbog toga što je nekad igrao u Dortmundu što gro ovog FKP ne može na razlgednici da vidi, ali nije on taj kvalitet to su samo pogrešna očekivanja.
zeka fizicki ne odgovara izazovima danasnjeg fudbala. mlitav i trom. pusti sad andradea. svi se slazemo da je prosek.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Živo me zanima kad danas bude izašlo Gordanovo mišljenje o dolasku Zeke, da li će da krene lavina...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
Već smo puno puta trošili tastature zbog Jojića, momak jeste na našim pripremama, Petrić jeste dao kurtoaznu izjavu o njemu, ali to još uvek ne znači da će Zeka biti naš i na proleće...
Hajde da sačekamo da vidimo šta će biti, pa ako bude... :icon-rolleyes:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top