Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
309
Reaction score
889
Локација
Boston
Normalno da će slepci prodati Baždara da bi doveli nekog. Ne mogu ni njih da krivim koliko ovog sto nas uništava čitavu deceniju!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Kao sto sam i mislio nista od Kolumbijca, aj proci ce i naredna nedelja, bas da vidimo dal ce misteriozni zadnji vezni potpisati, ako je zamena za Fejsu (ubedljivo najlosiji nas igrac jesenas) to podrzavam. Videcemo, jedino sto je evidentno posle priprema, da nam fali nekoliko pojacanja, pizicije svi dobro znamo !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nadam se patka. Čovek imao povredu tešku 7 meseci. To pod jedan. Pod dva, ne znam šta će nama zadnji vezni? Imaš zaključanog Belića i rotaciju Traore/Fejsa. Pa ako ovo nije gomilanje ja ne znam šta jeste. Pritom, teško da je ovaj bolji od trenutnog igračkog kadra.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Kao sto sam i mislio nista od Kolumbijca, aj proci ce i naredna nedelja, bas da vidimo dal ce misteriozni zadnji vezni potpisati, ako je zamena za Fejsu (ubedljivo najlosiji nas igrac jesenas) to podrzavam. Videcemo, jedino sto je evidentno posle priprema, da nam fali nekoliko pojacanja, pizicije svi dobro znamo !
А није било евидентно прије припрема, па и прошле сезоне, и оне тамо прије прошле сезоне и прије те?

Већ три прелазна рока нама је главна тема како ће и шта Дача Пантић :puke:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.233
Локација
Beograd
Nadam se patka. Čovek imao povredu tešku 7 meseci. To pod jedan. Pod dva, ne znam šta će nama zadnji vezni? Imaš zaključanog Belića i rotaciju Traore/Fejsa. Pa ako ovo nije gomilanje ja ne znam šta jeste. Pritom, teško da je ovaj bolji od trenutnog igračkog kadra.

Pa kako ti ne treba ako ti je prva zamena Fejsa koji je tempirana bomba kad su povrede u pitanju, a i igracki ne stoji bas dobro, najblaze receno? Tu je i Andrade kome je to prirodna pozicija, ali ga Petric ocigledno ne vidi tu tako da mozemo i da ga zanemarimo, sto znaci da nam je novi zadnji vezni potreban, mada ne toliko koliko nam treba krilo ili stoper.

Naravno, ako se dovodi, to treba da bude pojacanje, a ne igrac koji ima 60 minuta fudbala od maja 2021. Cak i da je procenjeno da ima potencijala, jer je i dalje poprilicno mlad i jer je imao minutazu tamo pre povrede, ovakvi igraci se dovode za dzabe i salju na pozajmicu u Kolubaru ili takvu neku ekipu, da udju u ritam i pokazu da li imaju kvalitet za vise, nikako ne idu u prvi tim. U svakom slucaju, raduje sto se Ivkovic iz telegrafa i klub nisu oglasavali i sto botine sa instagrama negiraju informaciju, jer to upucuje na to da ovaj ipak ne dolazi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
ofanzivni vezista
ovako razmisljaju u klubu: natko je prva opcija, daca pantic i andrade kao zamene. i to nam je to.

kaki qrac igrac koji bi odmah pravio razliku.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
У већини случајева кад су некоме продужили уговор испоставило се да су то урадили да побољшају преговарачки положај током евентуалног трансфера у неки клуб. Калаба, Стевановић, Миловановић, Здјелар,....сигурно има још примера али не могу да се сетим....Лукић можда....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Статус
Затворена за писање одговора.
Top