Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Bez izvora nemoj navoditi ovakve stvari.
Hvala

WebCrew edit
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Neka me neko ispravi ako nisam u pravu, ali ja mislim da interpretiranje 'oprostaj dugova' je pogresan kod nas u medijima. Oprostaj dugova znaci da ako je imao ugovor do 30.06.2021, mi kao klub smo bili u obavezi da mu isplatimo plate do tog dana. Ljudi interpretiraju oprostaj dugova kao da smo mu mi bili duzni pare iz prethodnog perioda, medjutim to nije slucaj. Svi igraci su isplaceni ali po administrativnim pravilima mi smo svima duzni pare do dana kada im istegne ugovor....

To znaci da je Kljajic oprostio sva buduca 'dugovanja' (citaj plate) do 30.06.2021 i ponistio ugovor da bi dobio slobodne papire.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Нек му је са срећом, хвала му на оној сезони под Марком, ипак, нема он квалитет за Партизан, али верујем да је добар момак и све најбоље му желим у наставку каријере.

Нек узме неку лову док још може.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pošteno. Sve najbolje.

Čitam Savo kaže da je nerealno da dovedemo strance u ovom roku jer bi morali da sede na tribinama. Cilj mu je da dovede dva kako bi podigao nivo. Ovo možda bude plan za leto ako se usvoji veći broj stranaca.
Što se ovog roka tiče možda bude samo par potpisa upravo zbog toga a i činjenice da smo u debelom minusu na tabeli pa cene da je bolje čekati leto. Rajković verovatno vaga, njega bi voleo i ako ode ćela nekog na beku.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
još da utopimo i onog malog ćelavog cigana, pa da dovedemo nekog krštenog golmana.

Kljajiću neka je sa srećom!
 
  • Like
Reactions: BiP

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Nema to blage veze,kakav crni dug unapred,naravno da mu se duguje,verovatno za premije za kupove,a mozda i poneka plata,mada kazu da ide sad redovno.Taj dug mu sad dodje mesto obestecenja,koje ionako ne bi niko platio..
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Neka me neko ispravi ako nisam u pravu, ali ja mislim da interpretiranje 'oprostaj dugova' je pogresan kod nas u medijima. Oprostaj dugova znaci da ako je imao ugovor do 30.06.2021, mi kao klub smo bili u obavezi da mu isplatimo plate do tog dana. Ljudi interpretiraju oprostaj dugova kao da smo mu mi bili duzni pare iz prethodnog perioda, medjutim to nije slucaj. Svi igraci su isplaceni ali po administrativnim pravilima mi smo svima duzni pare do dana kada im istegne ugovor....

Rekao bih da grešiš. Kada igrač dobrovoljno potpiše raskid ugovora odriče se tog dela do kraja ugovora i dobija "čiste papire". To što on oprašta su neisplaćene zarade, bonusi i premije.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Nek stoji u ugovoru sa japanskim klubom: Braniće samo na utakmicama u dnevnom terminu.
Cini mi se da se utakmice i igraju u dnevnom terminu :D Tako da je ovo bila neka logicna destinacija.

Jos nista od pojacanja? Rece debeli u onom intervju cini mi se da ce do priprema biti odradjeno nesto, ili cemo opet poceti pripreme bez pojacanja?
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Ова атмосфера да смо у дебелом минусу је дефетистичка и не служи ничему добром. Саво је много добар тренер, само што је требало више поверења да се да играчима са клупе уместо да исти играју и умарају се, али добро, шта је ту је. Черга има тренера почетника и треба их напасти.

Треба нам играч који може да конзистентно разбија бункере у овој нашој лиги, да буде замена Умару. И крштен голман кад се Стојке повуче. У сваком случају још смо у трци. Ако све добијемо, а черга ће киксати свакако. Па их притиснути као никад пре кад крену да краду. Да се не ћути на лоповлук и бахаћење.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Do juče imali 3 golmana:
1. Na izdisaju karijere
2. Ističe ugovor u junu
3. Otišao u Japan

Izgleda će Šćekić morati na gol.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top