Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.472
Локација
underground
Ali siguran sam,da ako se to desi,a verujem da nece,da Savo nece cutati,uveren sam,jer sad nemaju izgovor da se sa njegovom prodajom ne moze cekati, bar do juna,posto sad ima para.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Jeste, ali zaboravljas da su izbori pre juna, a izbori se nece sami platiti...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.472
Локација
underground
Rekoh Savo nece odcutati,to sam siguran,a sto se tice izbora,fama je da se pare uzimaju od klubova,oni imaju toliko nacina i tajkuna da uzmu koliko im treba,da je to smesno .A i nece im trebati puno,posto se izbori bojkotuju oni sad imaju problem kako da ne budu sami u skupstini,a ne kako ce da pobede,to nije upitno,niti treba love za to,
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kako ne treba love ? Love uvek treba.. nemojte misliti ako je neko milijarder ,čitaj porodica vučić ,da im je par miliona evra nebitna suma..

Da bog da sve pare od transfera iskoristili za lečenje svoje porodice i sebe , govna mrtva
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma lupeta gluposti profa ili laže Vazura.Pa kod Pantića je jasno izjavio da u bilo kom momentu možemo kupiti Sadika.Da je takva pozajmica.Od oktobra se priča da ga kupujemo a još ga nismo kupili.Ili su vas zajebali nešto u ugovoru o pozajmici?Ili svi lažete?!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Odakle informacija da uopste Napoli nudi tih 12 miliona? Kako italijanski novinari ne znaju za to? Upravo sam citao neke italijanske portale i ima samo na jednom, a u njemu se navodi da je izvor srpski portal mozzartsport.

Smrdi na situaciju u kojoj ce Vazura da napravi "dobar" potez i da ga zadrzi do juna jer ne pristajemo da damo Romi parce kolaca. U junu cemo da ga uvaljamo u Saudijsku Arabiju za jedno 4 miliona, a vepar ce da izadje sa pricom da mu je cena u januaru bila visestruko visa zbog dobrih partija u evropi, ali nas je zajebala zla Roma, pa sad moramo da ga prodamo arapima jer mu nude milion i po platu (kao onih 800k Spala Evertonu), a mi ne zelimo nezadovoljnog igraca u timu. To sto je pricao da ce ga Partizan otkupiti u januaru i da se samo Partizan pita, nikom nista, navikli smo da laze.

Kakav Napoli, kakav Lion, ja ne znam ko je ovde lud?! Sadik sedeo do juce na klupi u Perudji, pre toga ga ismevali u Rendzersu, a sada ce veliki mag Vazura da ga proda nekom velikanu kao sto u Napoli i Lion, cudi me da ga jos ne trazi novi trener Barselone...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Neozbiljnost svih struktura u klubu po pitanju ove situacije.

Sad se spominje kao neko pravo, dok se do juče priča o klauzili otkupa ugovora, koja se može svakog momenta aktivirati ( riječi debelpg krmka).

Ne znam šta je istina, ali znam da nikad ozbiljan klub biti nećemo, sa ovakvim neozbiljnim ispadima u javnosti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Znači sad smo došli do tog AKO HOĆE ROMA da ga proda.Jebe nas neko.Ili ovaj nema pojma profa šta piše, ne verujem da bi baš ovoliko lagali 6 meseci a i kad nije bilo ponuda bila je priča o otkupu u bilo kom momentu a ne juna
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.248
Reaction score
10.472
Локација
underground
Da,i sve to radi i putuje u Italiju da bi nama zamazali oci,boli ih ona stvar za nas,eto mi smo neka sila kojoj treba mazati oci.sta god da uradi moze mu se,a inace Sadik jeste igrac za veliki klub,u najmanju ruku za ligu petice,a ko je ovde lud videcemo kad se to desi-Ponavljam ako ga sad prodaju ,to ce biti kriminal,a kad ga otkupimo,nek mu onda i padne cena,a nece. Roma ga ne moze prodati bez naseg pristanka i to je jedina istina,sva ova naknadna prica je da bi se opravdao eventualni novi dil sa Romom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Nekoliko puta su rekli kako svakog momenta mozemo da ga kupimo za taj iznos,ocigledno su ili debelo neupuceni ili neku masnu prevaru zele da odrade.
Jos je Savo govorio kako ce Partizan da proda Sadika za ne manje od 15 miliona i hvalio se kako smo mnogo dobar posao napravili sa njim i kako je on nas igrac.
Sad totalno neka druga prica isplivava i ispada da smo za malu lovu razigravali tudjeg igraca.
Cekam Sava da se oglasi,i to se nadam sto pre. Ovo je jako neozbiljno u najmanju ruku.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma sad vidim da je debeli dao potpuniju izjavu za kurvasport gde objasnjava sta sam pisao gore. Sa ponudom 1.6 je naš, ali navodno nakon isteka pozajmice. Izlupetao se debeli, ovo samo prave neke smicalice da potpaljuju masu.
S druge strane, listajući žabare i forum Napolija ništa, navode kurvasport i to je to.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
794
Локација
Niš
Не бих се ја нешто много уздао у Савино дизање халабуке.

Ради он одличан посао код нас, и желео бих да остане што дуже али о људским квалитетима ипак не бих.

Мирише на стандардно муљање управе и пуњење џепова.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top