Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ovaj Rajkovic je izgleda diabola na kvadrat!
Sta reci za ove iz Perudje tek, majko mila koja sprdacina :)

Samo da nam Sava ne procenjuje karakter igraca koji su za Partizan ubuduce.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Deluje mi sledeće

Cigani su mu ponudili def. više od nas,
Peruđa je ponudila više i od nas i od cigana...
Lik je vrv čekao da cigani ponude više od Peruđe.
Gola logika.

U suštini dobro je što nije došao kod nas.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
David Manga je objasnio zasto nije ostao u Partizanu, inace sasvim solidan igrac za nase uslove, i dobro je odigrao u Izraelu posle..

ali da, poenta stoji. :)
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Vitas po meni uopste nije lose resenje, pod uslovom da je fizicki ok, a i dosta je mladji od Rajkovica,mozda nas iznenade sa Tekijaskim (Spartakova vedeta) videcemo !
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Vitas je imao dobru rolu u Mešelenu.
Čak mislim da je tamo nosio i kapitensku traku.
Posle se povredio,al je opet odigrao polusezonu u Irtišu.
Jedno je sigurno nećemo ga preplatiti kao što bi smo možda i učinili u Rajkovićevom slučaju.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Slazem se ! Mislim da ga Sava moze oblikovati i oziveti mu karijeru, isto tako ubedjen sam da je Matic odlican centarfor za nas ! I da ce nam se visestruko isplatiti
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ne znam, meni se ne sviđa što su nam bar zvanicno jedini interesantni igrači dvojica iz Olimpije gde je Stojić ima(o) značajan uticaj i Vitas ex kapiten Rada. Malo previše slučajnosti. Ne treba laprdati po medijima i javno otkrivati mete jel je očigledno da cigani čekaju u zasedi, ali opet mnogo mi sve izgleda pasivno i po nekim ustaljenim šemama.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.997
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ovim tempom vidim da nam se smeši neki novi Petar Gigić (najmanje prozivam njega) pred kraj prelaznog roka, i na štoperu i na desnom beku. I to bez odrađenih bilo kakvih priprema, ali dobro, biće spreman za sledeće pripreme, polusezonu i slični već standardni usrani izgovori.
Pitam se samo, možemo li već jednom da dovedemo ono što nam treba pre priprema, kako bi ti igrači prošli te pripreme, a ne da ih čekamo pola godine, godinu da uđu u takmičarski ritam.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Sad tek vidim, otisao Dinga- hvala mu za sve u dresu Partizana :D. Njemu i polumitskom bicu Gigicu.

Rad, Mehelen, Irtis, Vitas.. Koliko se secam, odbio nas je jednom/dva puta vec.
Ostaje nada da nece "traziti" formu jedno sest meseci.
Vidim da ce moj brat Ostojic da ispusti dusu na terenu.

10miliona od Pavlovica :
Gde su POJACANJA u odbrani, gde je smisleni golman?

P.s. a da, Rajkovicu, seoska dzukelo
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
manje-vise izlazimo sa istom ekipom koja je prosula zillion bodova jesenas. olaksavajuca okolnost je sto ce nece biti zgusnutog kalendara a racunam da ce uigranost biti bolja.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Pa dobro, doveli smo drugog spica sto ce sigurno znaciti, plus trebalo bi da dodju jos jedan ili dva igraca. Desni bek nam je kriticna pozicija, mnogo se igramo sa jednim bekom citavu polusezonu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Dok god mi nešto improvizujemo, nećemp napraviti nikakav iskorak.

Sad imamo i novac i priča je bila da se sve planski radi i da se skautiraju igrači, a prelazni rok samo što nije prošao, mi ne rješavamo pitanje desnog beka recimo.

Mislim, svaka čast Miletiću na svemu, ali svaki laik vidi da on nije desni bek, da ima bezbroj grešaka, nikakav centašut, loš odabir rješenja, nema brzinu i sl. I ti opet umjesto da nadogradiš tu poziciju, pojačaš kvalitet tima i igre, i ne razmisljaš uopšte o promjenama na toj poziciji.... i još na sve to, kao druga opcija Lutovac, koji i nije desni bek. Improvizacija opet!

Ali zašto, kad može drugačije?!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nekada smo i mi nerealni...sta ako hoce da dovedu a igrac nece
Pa nema nista kvalitetno a da hoce da sedi na klupi...
Uostalom setite se enakea i bandalovskog da dobra beka koja smo zeznuli
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Dok god mi nešto improvizujemo, nećemp napraviti nikakav iskorak.

Sad imamo i novac i priča je bila da se sve planski radi i da se skautiraju igrači, a prelazni rok samo što nije prošao, mi ne rješavamo pitanje desnog beka recimo.

Mislim, svaka čast Miletiću na svemu, ali svaki laik vidi da on nije desni bek, da ima bezbroj grešaka, nikakav centašut, loš odabir rješenja, nema brzinu i sl. I ti opet umjesto da nadogradiš tu poziciju, pojačaš kvalitet tima i igre, i ne razmisljaš uopšte o promjenama na toj poziciji.... i još na sve to, kao druga opcija Lutovac, koji i nije desni bek. Improvizacija opet!

Ali zašto, kad može drugačije?!

Како да ти кажем ....
Не скаутирају се играчи уопште.
И да, наш мото је "импровизацијом против уређеног система". Примети се у Европи, сваке сезоне. То је донело оних задњих 5 минута у Хагу, или 3 минута против Аугзбурга, или Лудогорец два пута, Генк, Артмедију.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top