Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
И за ротацију у Партизану треба се имати квалитет. А Гигић изгледа нема ни толико. Пешукића не би добео ни у овдашњи локални клуб. Вујачић и игра нешто јер смо на тим позицијама баш баш танки. Динга? Ко зна постоји ли тај играч. Лутовац који је најбољи од њих не може добити прилику од "сјајног" Тошића и неуништивог Ивановића.
А све ове горе полупроизводе могао је замјенити један Бранко Илић или Милан Радин. Који ће од свих њих (изузимам Лутовца) одиграти боље на којој год позицији, а при томе би били свеукупно доста јефтинији.
Ствар је јасна, боље један добар (чек не и екстра квалитетан) играч, него четири-пет полупроизвода.


Не знам, ја сам увек пре за да дође неки млађи играч, као они од 21-22 године, него да нам се нпр. враћа тај Радин или Бранко Илић.
Код њих постоји могућност да озбиљно узнапредују и уз добар рад, премаше очекивања и постану веома вредни и у фудбалском и у финансијском смислу. Није баш да ниједан од играча из осталих клубова наше лиге не направи никакву каријеру.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Objektivno nasa odbrana je katastrofa. Ko je tu po tvom misljenju dobar starter?
U pitanju je zadnji vezni, smatram da trenutno Zdjelar, Natho i Šćekić imaju dovoljnu koncetraciju kvaliteta i da nam tu treba igrač rotacije.
što se tiče odbrane smatram da nam trebaju startni golman i desni bek, dok Pavlović ne ode, u smislu odnosa onoga što možemo da platimo i onoga sto vec imamo...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ako je tacno ovo za Kuveljica i Petkovica, Savo verovatno zeli da ih dovede kao igrace za rotaciju, posto je milion puta ove sezone pominjao kako nam fali igraca za rotaciju. Necu da osudjujem kakvi su igraci, dok ih ne vidim kako igraju u nasem dresu. Mladi su, ko zna.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Nisam pristalica ovoga. Previše igrača za rotaciju sa vrlo skromnim učinkom.
Kad dovedeš igrača iz naše lige, ukoliko taj nema kontinuitet igara, nikad neće biti na nivou koji nama treba.

Iskreno sam više za guranje igrača iz omladinskog tima u tu rotaciju nego neku investiciju od par stotina hiljada evra. Ta investicija je niz godišnjih plata igrača koji dolaze iz kuće, a može da se višestruko isplati prodajom kroz 3-4 godine.

Gledajući naše utakmice ove sezone nama je odbrana rak rana. Mi kaskamo za ciganima jer smo stvarno preterali sa kiksevima pozadi. (uz njihovu kradju)

Odlaskom Pavlovića nama bi uz Rajkovića bio potreban štoper na tom nivou, ako Vujačić i Dinga nisu spremni da donesu sigurnost. Koliko smo uboli sa pojačanjima u ostalim fazama, odbrana škripi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pavlović od sledeće sezone neće biti tu, Ostojić takođe, Miletić valjalo bi da zabode neki lep ugovor a mi da imamo bar neke pare od njega. Ima tu itekako posla. Jedan štoper je pod obavezno, ako prodaju Pavlovića pod moranjem je jedan kvalitetan štoper. Ostojić verovatno sledeće sezone neće biti u 11 ko zna hoće li biti u klubu uopšte, puno bi bilo da u letnjem uigravamo 2 nova štopera. Tako da jedan je obavezan. Špic pod moranjem. Sa jednim špicem ući u sezonu je čist neprofesionalizam, a taj neprofesionalizam nas je koštao bodova u prvenstvu.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Pise na Calciomercato, neka racunica za Romu (imaju 14 pozajmljenih igraca i koliko novca ocekuju). Za Sadika pise sledece :
Umar Sadiq (il riscatto del Partizan Belgrado varrebbe 1,7 milioni) si sta mettendo in luce anche in Europa e verosimilmente verrà confermato.

U prevodu, pisu da ce transfer Sadika u Partizan verovatno biti potvrdjen.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Sazndoh da je Jojic bas bas daleko, sanse da dodje se mere promilima. Iz jako pouzdanog izvora. Moderaciji moze uvid ako treba. Jbg, jako dobar momak pre svega, a i igracki bi nam bas legao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Da se mene pita odmah bi mjenjao Sumu za Jojica i to ,,kljuc za kljuc" bez razmisljanja.
edit: vezni trio Zdjelar-Natho-Jojica
Ja znam kakav je Suma trenutno, ali za Jojića nemam pojma u kakvom je stanju, dakle, kaži ti meni, kada bi ih već menjao ,,ključ za ključ,, - u kakvoj je formi Jojić, koliko je utakmica u skorije vreme odigrao, gde ih je odigrao, kakav je bio na njima, itd.?
I za Zdjelara i Natha (koje bi ti stavio u ,,vezu,, sa Jojićem) sam prilično siguran šta sve mogu i šta apsolutno ne mogu...ali kaži, kako ih zamišljaš uz Jojića, šta će ko i kako da igra?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ajde, ne glupirajte se. Babe i žabe. B & W je u pravu. Jojić je Natho, mlađi. I treba nam kao leb. Kao i Brašno.

@ Goran Tomić

Markec ili Tošić?
Majke mi mile, jedva čekam da Suma pređe u Real. Suma je u startnih jedanaest da bi govna koja su ga dovela vratila pare i zato što je Markec povređen, pa ne može da se proba 4-4-2
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Ajde, ne glupirajte se. Babe i žabe. B & W je u pravu. Jojić je Natho, mlađi. I treba nam kao leb. Kao i Brašno.

@ Goran Tomić

Markec ili Tošić?
Majke mi mile, jedva čekam da Suma pređe u Real. Suma je u startnih jedanaest da bi govna koja su ga dovela vratila pare i zato što je Markec povređen, pa ne može da se proba 4-4-2
1. Радим често увече и викендом па не стижем да пратим те лиге и клубове у којима је играо Јојић, а и не интересују ме велики клубови, осим Партизана, и лепо сам српски питао (ево и ћирилицом да вам напишем) у каквој је форми Јојић и какав му је неки последњи учинак...

2. А знам зашто то питам, јер смо се са ,,повратницима,, више пута ,,опекли,, и ,,зајебали,, па не бих да се то опет деси...
...а ако то не може да се деси јер је Јојић сад у животној форми и на свакој утакмици има по гол и и асистенцију, и толико је јак и снажан да може да трчи 25 километара по утакмици и да се никад не повреди - е онда ми то тако и напишите а не да се спрдате са Сумом који треба да оде у Реал...
Неће Сума никад отићи у Реал, а да ли ће тамо икада и Јојић, то не знам, зато сам и питао...
Ја знам какав је Јојић био када је играо у Партизану, али отада је много воде протекло Дунавом и Савом...

3. Маркец или Тошић? Тренутно ниједан.
Тошић није ни сенка играча какав је некада био, и тешко да ће икада више то и бити, а Маркец је повређен и не знам колико ће му времена требати да се опорави, када ће уопште моћи да потрчи, па тек онда када ће моћи брзо да потрчи, и када ли ће ,,ухватити форму,, која је Партизану неопходна...
Е ЗАТО, због случаја као што су Тошић или Маркец сам и питао за Јојића какав је САД?!
Јесмо се сви радовали што Тошке долази, јесмо и за њега и за Маркеца рекли ,,супер,, што су дошли, и, шта је било? Бамби је често имао неке повреде, а само повремено имао је и неке блиставе тренутке (тренутке, не игре или утакмице), а Маркец је одмах показао да је класан играч и - и повредио се (и то на дуже време)...И, како се каже супротно од супер?

4. Али, на овом Форуму ствари се и даље пречесто гледају само црно или само бело, и никако да се схвати да је већина ствари (осим Партизановог дреса) заправо у разним нијансама ,,сиве,, пре него само црне или само беле...нити да се схвати да људи углавном нису баш скроз свеци или анђели, али ни скроз ђаволи, нити да се има мало смисла за реалност...
Него:
Ако кажеш да са Сумом тренутно знаш на чему си, а за Јојића тренутно не знаш, одмах ћеш Суму продати Реалу...
Ако се евентуално не слажеш са нечим ,,из опуса,, Дулета Вујошевића или Марка Николића, одмах ниси довољно Гробар и заборавио си како су они ,,карали звезду у дербијима,, (Дуле ју је и сахранио), ако кажеш да је Остоја урадио неки добар потез за К.К. већ си и у СНС-у, а ако се још и позиваш на неку реалност, е тек онда си она најгора и овде непожељна сорта ,,реални Гробар,,...

5. Али зато би стручњаци ,,одавле,, направили бољу ТВ емисију од Тегија, Пантића и Биље, били бољи тренери од Саве и Тринкијерија, одрадили боље прелазне рокове него обојица, одмах продали Суму и Садика, довели комплет гланц нову одбрану, у вези играли са Здјеларом, Јојићем и Натхом и дали више тројки него кошаркаши Партизана...
Само штета што ту своју теорију не могу да провере и у пракси...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ja znam kakav je Suma trenutno, ali za Jojića nemam pojma u kakvom je stanju, dakle, kaži ti meni, kada bi ih već menjao ,,ključ za ključ,, - u kakvoj je formi Jojić, koliko je utakmica u skorije vreme odigrao, gde ih je odigrao, kakav je bio na njima, itd.?
I za Zdjelara i Natha (koje bi ti stavio u ,,vezu,, sa Jojićem) sam prilično siguran šta sve mogu i šta apsolutno ne mogu...ali kaži, kako ih zamišljaš uz Jojića, šta će ko i kako da igra?

Za godinu i po dana u Basaksehiru, odigrao je 8 ligaskih meceva, ili ukopnu 223 minuta, postigao 0 golova, isto toliko puta je i asistirao.
U predhodnih 12 meseci odigrao samo dva meca, jedan mec u februaru, 1 minut, drugi u maju, 60 minuta.

Ja licno nisam imao neko dobro misljenje o njemu dok je igrao za nas. Koliko je, i dali je napredovao posle ne znam. Ali sudeci po ove podatke koje sam nasao na tm-u, ne bih bio bas odusevljen njegovim dolaskom, jedino ako ga dovedu da pojaca konkurenciju.

Moja najveca zelja u ovom prelaznom roku je da vratimo Evertona, kako bi nam samo legao u ovom sistemu koji forsira Savo, sa puno trcanja, presinga po citavom terenu. Ima da podigne borbenost cele ekipe za 300%.

Doveo bih jos desnog beka, i stopera.
Ostatak ekipe ne bih uopste dirao.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
A kod nas bas dolaze igraci koji su u formi...(ne racunam ove ping pong igrace koji su u,nazovi ,formi jer igraju svaku utakmicu)
Cini mi se da i Leo nije puno igrao ore nego sto je dosao kod nas,mislim da i Natho se nije bog zna sta naigrao,takodje sam i za Zdjelara sigiran..
Jedina dva igraca koja su igrala u nekiM malo boljim ligama,a da smo ih doveli,u poslednje vreme,mislim da su bili samo Rikardo i Everton.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Samo strucnjaci (neki) odavde broje Jojicu krvna zrnca, a dobar im je neko ko u tri godine odigra MOZDA tri dobre utakmice... e pa taj Jojic sa svim manama je igrao nemacku ligu, pa tursku ligu, a neko nije mogao ni arapsku da igra i u ovoj nasoj ne pravi nikakvu razliku...
Ne znam da li je Jojic dobro resenje za nas i ne znam u kakvom je stanju, a i kako se cini uopste nije ni blizu da dodje, ali znam da nam treba igrac na toj poziciji, jer nemamo ni jednog da vredi, zabavljace ne brojim u ozbiljne fudbelere...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Jojic je nekada bio dobar igrac. Kakav je sada nemam pojma,ali sudeci po broju odigranih utakmica barem znamo da u formi nekoj sigurno nije. A njemu ako se ne dolazi u Partizan iz tog Basaksranja u kojem je odigrao 1 utakmicu za godinu dana,takav nam i ne treba.
A Suma kakav je igrac i zabavljac pokazuju utakmice ove sezone gde je u vecini njih bio igrac utakmice. A vi slobodno oterajte i zabavljaca Sumu i “trapavog” Sadika,onda cemo progledati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top