Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
aksentijevic... a sta ako uprava ili vec ko ima dil sa njegovim "pravnim zastupnikom"?
Jel reko neko Pesukic, ili Gigic... Djilas?
Sta ako je prica hocete ovog, ok ali morate i ovog...
Znamo ko nam je u upravi, tako da me ne zanimaju kombinacije koje ce doci pa ce doci, zanima me da li ce i ko od ozbiljnih igraca doci.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Djilas je odličan igrač, samo je po političkoj osnovi odstranjen iz konkurencije :)
Aksentijević se pominje da bismo isterali Lutovca iz prvog tima.
Šta radi Obradović (Ivan)?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Mene zanima da li ce od proleca da bude ono non-EU pravilo ? A sto se domacih igraca tice nema mnogo izbora kad su u pitaju ofanzivni bekovi. Posto moderacija ne dozvoljava ne bih da spominjem imena ali osim neke rezervne varijante tu igraca nema za nas koji bi doneli neki plus-kvalitet. Pitanje je i da li ce Lutovac u zimske pripreme uci kao desni bek ili ce se vratiti na svoju prirodnu poziciju.... Sstrucni stab sigurno vec sad ima ideju sta mu treba ali mnogo mi tu nista nije jasno i nestrpljiv sam da vidim kakav cemo izbor napraviti.....
 
  • Like
Reactions: BaX

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nama treba brz i jak desni bek u odbrani i rezervni napadač koji je brz. Ostalo zaista ne bih dirao jer možemo da se skrpimo do leta, osim ako će Savo zaista sada krenuti u pravljenje tima za LE. Sad je teže kupovati igrače jer retko ko prodaje za kikiriki tokom zime.

Dopada mi se ono što sam video od Lutovca na toj poziciji. (osim glupog dodavanja protiv Napretka). Protiv ekipa koje stave bunker, konkretniji je u centaršutevima od Miletića, a na kraju krajeva i brži. Može se naučiti defanzivna disciplina, pa Aleksander-Arnold i Van-Bisaka su počeli karijere kao krila, vidite ih sad...

Za ding-dong uslove je Sadik okej, prosto se plašim da se može u bilo kom trenutku povrediti jer su mu noge tanke kao čačkalica, i onda moramo da se oslanjamo na Gigatrona (daj Bože da dečko da 10 golova sa klupe i da od mene napravi veću budalu nego što jesam). Neko sličan Asanu bi bio solidan na kraju mečeva. Ili neko vrlo stamen i jak, pa nek Sadik bude taj trkač umesto što se sad i gradi i otvara drugima prostor.

Savu verujem 100%. Samo da se trio fantastiko ne meša.

Šta radi Obradović (Ivan)?

Koliko ja znam, greje klupu u Varšavi za Legiju. Na levom beku smo čini mi se i najpokriveniji.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Našalio sam se u vezi sa Obradovićem po političkoj osnovi. Svu tu našu omladinu što će radije da konkurišu za tamo neke rezervne belosvetske timove ne bih ni razmatrao, jednom je i previše. I meni se Lutovac dopada, ima nešto
 

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
Sada se vec mora praviti ekipa za Evropu, na leto samo sitne korekcije i neki cist kvalitet kada se udje u grupe.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
i onda kazu da nam FSS ne povladjuje, cc ma ko to moze da kaze posle ove radosne vesti?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Suspenzija je određena pošto je njegov bivši klub, Radnički iz Niša, dobio spor nakon što je podneo prijavu zbog prelaska Aksentijevića u Kruševac, prenosi "Sportski žurnal".
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Nije zajebancija, moraće se komplet zadnja linija renovirati. Levi bek, ok. Desni treba jedan ako mileta ostaje, 2 ako ide. Rajov kusur ne verujem da ćemo gledati. Vujacic, sta ti znam. Nit smrdi nit mirise, jak kao konj, al voli da zapliva. Koliko je pametno da Pavlovic ugra, ako na leto ide, ne znam. Bolje dovesti igraca koji ce se uigravati za leto. A sa druge strane sto bi ostavljali momka kojeg ne planiraju u prvom planu. Ruku na srce, treba nam ko leba. Od Rajkovića ne verujem da ima ista. Ostojicu istice ugovor na leto. Sa golmanima smo ok, tu ima i Stojke i Stevanovic. Kljajica ostaviti u zemunelu da odrzava terene, nije los decko
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovo mi se bas ne svidja, ne smemo tek tako da se odricemo nasih talenata za takvu sicu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top