Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Mi na leto nemamo štopere, treba da igramo kvalifikacije sa neuigranom odbranom, i hoćemo da uđemo u grupe. Pavlović odlazi, Ostoja dok igra ovako super, ali je u godinama. I onda ko je zamena tu? Vujacic, Dinga... Pa kad ćeš ako ne sad uzeti štopera da bude spreman na leto. Nadam se da pregovaraju sa nekim...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ma kakav Rajković, da je došao prije 5 godina pa i da kažemo da bi bio pojačanje, ali islužene konje sa istorijom povreda koji nemaju motiv da igraju u Partizanu, takvi nam ne trebaju. Nađite jednog perspektivnog mladog da se uči kraj Ostojića, a za novog iskusnog koji bi zauzeo Ostojićevo mjesto da se ne srlja već da se odabere idealan, neka teška grobarčina autoritet uz kog bi stasavali mlađi. Kao Krstajić nekad. To nam je glavno mjesto u odbrani.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Pa kolko vecu platu mogu da mu ponude u drugoj italijanskoj nego mi? Mislim da ovde nisu odlucile pare nego nece covek jednostavno nece da igra cirkus ligu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Želim mu sve najgore u Perudji. Ne krivim ovde ni upravu, dali smo kintu za Asana i to koju plus plata. Govno se dogovorilo u novembru sa žabarima, ko ga jebe. Pun kufer povreda u tri sezone pre 18/19.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ako se dogovorio u novembru otisao bi odma i trenirao bi sa njima dok se otvori registracija kod njih. Ne verujem da su oni toliki pilicari da stede na platu mesec dana.
Nemam dilemu da su govna od nase uprave kriva za ovaj rasplet
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
^ Ma kad je to nasa uprava bila kriva za nesto ? Naravno da su drugi krivi.
Ne treba ići u krajnost. Jesu govna, niko ne spori, ali ovaj debil nas je odjebao zbog Perudje. Serem mu se u usta. Niko ne spori njegov kvalitet ali da je imao želju ostao bi kod nas, nego je sisica mala čekala ponudu a ovamo trenirao za dzabe.
Ako ćemo tvojom logikom onda je uprava kriva za dovodjenje svih igrača koji sada prave razliku.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Мислиш на ову разлику на табели или неку другу?
Саво је изјавио за Гигића оно што је 90% Форума знало приликом доласка.
И умјесто да му тај трансфер буде знак да од тих домаћих "атракција" нема ништа ако планираш озбиљно да се бориш за титулу (не ону у купу), они ће нам поново и у овом року довести 2-3 таква "играча".
Наравно то ће се урадити довољно касно, да могу имати изговор не проласка комплетних припрема са екипом, и да од њих можемо очекивати учинак следеће сезоне (звучи познато), а већ на љето ћемо кумити-молити Спартаке, Мачве... да их узму на позајмице, само да их се некако ријешимо.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Ne branim ih. Ali tvoja logika je “struka dovela sve što valja a uprava sve što ne valja.” Slažem se da nema nekog preteranog kvaliteta u našem prvenstvu, ali može da se nadje. Što se mene lično tiče ovaj prelazni rok je već katastrofalan jer ništa pre početka priprema nismo doveli, ali to ne znači po automatizmu da su oni krivi što ovaj nije došao kod nas. Oni su krivi jer nema pomaka kad je u pitanju dugoročno planiranje, jedino su oni dugoročni u svojim foteljama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Uprava samoinicijativno uzima zasluge najcesce samo za igrace koji se pokazu kao pogodak dok za promasaje najcesce perfidno okrivljuje struku direktno ili indirektno.....mislim, to nije od juce, to je matrica koja se ponavlja otkad ja znam za Partizan.
Sto se tice Savinih gresaka u sustini nije opasno pogresiti vec je opasno ne priznati svoju gresku i tvrdoglavo do kraja glumiti pamet na stetu kluba tako da je najbitnija stvar u svemu da Savo nije sujetan trener jer samo tako mozemo napredovati. Taj njegov timski rad i podredjenost kolektivnom cilju je mozda najvaznija karakteristika koju treba da ispolji trener FK Partizan. Ako u najgorem slucaju ostanemo u istom sastavu bicemo ipak jaci na prolece sto zbog boljeg rasporeda sto zbog veceg nivoa pripremljenosti i uigranosti nakon novih priprema (znam za ona obecanja da cemo na zimu praviti tim na leto ali nesto ne verujem u to :whistling:...) .....e a sto se leta tice to je prica koja tek treba da se isprica i koja nazalost najvise zavisi od FSS koji je nepredvidljiv i koje moze da poveca broj stranaca na 8....a i ne mora....sve zavisi od toga kako ce njihova konkubina da odluci pa je eto i to jos jedan faktor koji nas ogranicava.....
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Prvo, ja ljude na ovom Forumu (barem vecinu) smatram dovoljno inteligentnim da znaju da prica kako struka u FK Partizan ima slobodu u dovodjenju/prodaji igraca nema veze sa mozgom.

Onaj trojac vedri i oblaci klubom i vjerovatno se pitaju i koje ce sredstvo za ciscenje klonja koristiti cistacice.
Sustina je da se pare ne trose kako bi ostalo sto vise tompuse, a idu i izbori treba pogurati govna koja ih drze na pozicijama.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
u slucaju rajkovica, pitanje je bilo u par stotina hiljada evra. mater im nenormalnu snsovsku jebem. niko me nece ubediti da je rajkovicu veci gust igrati u seriji b nego ligu evrope. da, sredili ga zabari u novambru, hahaha.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Taj Rajković je teško govno, nespreman igrač sklon povredama. U ovom trenutku Ostoja koji je stariji od njega je neuporedivo bolji, kao i Strahinja. Taj Rajković treba da plati opremu u kojoj je trenirao, sapun sa kojim je prao svoje usrano lice, peškire koje je koristio u Zemunelu. Taj za Perudju neće odigrati više o 10 utakmica, težak medicinski škart.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
I sad plot twist, Rajković u Partizanu, džaba smo se šamarali na dve strane foruma.:D

Jedan od naših portala piše da nije potpisao za italijane.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Jeste, pišu da je sada dobio "unosniju" ponudu iz Rusije....Posle možda budei i KIna ili Arabija...pa tamo krajem meseca eto ga ponovo u Zemunelu...ako ga puste da džaba trenira ponovo.:D
Šta god da se izdešava do kraja, nadam se da Savo ima neke bolje alternative od pominjanih u medijima Simovića, Vitasa i sličnih.
A da se ne lažemo, voleli ili ne voleli Ostojića, teško da će izgurati još jednu sezonu, ili bar i polusezonu, na nivou koji nam treba za Evropu.
Biće "posla" na štoperima, to je jedino sigurno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top