Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Hvala na info, u tom slucaju nek admini brisu sliku i status koji sam postavio, da ne širim dezinformacije
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.925
Reaction score
25.670
Локација
ante portas
1.

2.

3.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.070
Reaction score
4.943
Локација
vezenemam
Ove prve dve vesti o "pojačanjima" ne bih komentarisao, a za Šehovića, pa dobro, hajde da verujemo Savi, ako je procena njegova.
Ipak mislim da je bilo priče ovde svojevremeno baš u vezi Šehovića,, da se olako pušta, i da je vrlo moguće da ćemo se za godinu-dve raspitivati (i) za njegovo "zdravlje". Glupost je i tih 10% transfera (kakav uspeh kluba!). Ako se već poklanja za dž, trebalo bi bar 40-50%, ali to je za nas pri prodaji nemoguća misija, za razliku od kupovine gde je standard.
Svaka čast odgovornima (Vazura, Iliev, jesil to ti iza ćoška?), još jednom pokazuju fantastične menadžerske/ekonomske sposobnosti!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Nemojte da se uzrujavate,Jojic vise voli da gleda turski fudbal sa tribine nego da igra fudbal kod nas. A jbg,posle toliko godina u fudbalu i solidnim klubovima siguran sam da se nije jos “finansijski obezbedio”. Simovic ovaj nije los,jos je bez kluba tako da verujem da ce da zavrsi kod nas ako ga budemo hteli. Iskreno pored njega ocekujem jos dvojac iz Javora (Kuveljic,Petkovic) i to bi bilo to. Izgleda da ce tek na leto da dovode neke “jace” igrace.
Eventualno ako ode Cela verujem da ce i desnog beka da dovedu.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Nikako ne mogu da razumem pljuvanje nasih bivsih igraca koji se ne vrate kod nas iste sekunde cim im karijera ne ide kako treba. Pogotovo izjave tipa ,,sigurno se nije dovojlno finansijski obezbedio". Vecina njih imaju maksimum 10 godina da se finansijski obezbede pre nego sto odu u penziju i krenu pitaj Boga sta da rade.
Sto se ovih pojacanja tice sto se spominju ne znam koliko je pametno upariti dva stopera od 30+, makar i za nasu ligu jer izgleda i dalje mozemo samo igrace bez obestecnja da dovodimo.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Ma da,malo je zaradio,egzistencija mu je ugrozena,mozda da se pokrene neki fond za pomoc igracima? Kratka im je karijera,imaju samo 10 godina,tih par miliona sto uzmu godisnje je kurac zivi.
U pravu si,ni meni nije jasno zasto bi se vracao u Partizan kada moze da ne igra u basaksecerku,strasan klub nema sta. Najbolje da se vrati sa 35 godina,da protrci kao Tosic jednu sezonu za 600-700 hiljada,da nam ucini,ipak je to lova za uzinu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.614
Reaction score
8.656
Локација
"preko bare"
@Mister 10

A naši ga htjeli, pa on odbio, je li? Ne sjećam se da sam to negdje pročitao. Možda mi je promaklo.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Pre 6 meseci su ga kontaktirali koliko ja znam,ali nije bio zainteresovan. On jeste dobar momak,vaspitan,kulturan,ali eto to su ti detalji o kojima pricam,ne mogu da uvazim njegovu ljubav prema klubu ako mu je prece da ne igra tamo nego da igra za nas,na stranu sve ostalo.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Budimo realni kad je Zeka Jojic u pitanju.
Koliko nasih ljudi bi se vratilo ovde od preko, za duplo manju zaradu?
Koliko me secanje sluzi on ima 70ak k eur mesecno neto. Ko to da plati i kad?
Da ne govorim o drzavama i ligama u kojima je boravio, trenirao, igrao( na kasicicu).
Kad stavimo emocije na stranu, svako od nas bi postupio isto ili slicno.
Pa svi imamo nekog u inostranstvu(ima i kolega forumasa u dijaspori), sta mislite, da li iko razmislja o povratku?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ајде оставите дечка на миру, нек узме колико хоће пара Турцима док може, нема 35 година, има још времена за њега. Шта сте запели за Јојића толико?

На крају крајева, ко то гарантује и да су говна из управе уопште њему и Башакшехиру ишта и понудила?!
Празне приче.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Ako bi se sada vratio, svaka čast. Ako ne, nemamo pravo pljuvati. Bolje napadajte mene što se ne vraćam, da bih pratio voljeni klub kako treba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Komentarišemo svi na osnovu nekih novina, a svi znamo koliko je u Srbiji teško nekom iz uprave da potplati tekst... :D

I zato ajmo pljuvati po Rajkoviću, Jojiću...
Amaterizam vlada nažalost u fk, sad se priča o nekom držanju ekipe na okupu, popunjavanju kockica, a na leto će prodati 5 6 igrača iz prvih 11 i onda opet Jovo nanovo. Pa onda opet uigravanje, ako ne prođemo u grupe biće težak protivnik ili pak ako doguramo do grupa i borbe za prolaz dalje desiće nam se neki novi Az i onda ćemo kao po običaju kriviti prokletstvo, a ne amaterizam...

Pravo pitanje je koji normalan klub proda štopera i ostavi ga u klubu još 6 meseci, a znamo već sada da će nam od leta biti potrebna oba štopera, desni bek i verovatno levi bek. Pa neka mi neko objasni koji solidan evropski klub pred kvalifikacije dovodi i uigrava kompletnu odbranu?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.925
Reaction score
25.670
Локација
ante portas

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.925
Reaction score
25.670
Локација
ante portas
To je i mene isprva iznenadilo još ranije,ali je valjda ostao i dalje u klubu.
U upravnom odboru ili sta vec,a formalno vise nije sd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top