Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Мислим да се већ понављам, али Пантића ми од Челсија сигурно за џабе нећемо добити, он тамо има уговор још годину и по дана.

А што се тиче тих 3-4 милиона за пар година, па ако Челси овог лета није ни од кога (па ни од нас, наравно), није могао да извуче 3 милиона, после оног силног и мучног форсирања код нас, зашто уопште мислиш да би он за пар година могао вредети толико?

Маните се тих пустих прича.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Gde nas je odjebao ?
Hteo je samo u Partizan, pa je bio uslovljen od strane Celzija da poptise novi ugovor, jer ga uprotivnom ne bi pustili. Bio je ucenjen, pa da ne bi izgubio jos jednu godinu sedeci na tribinama, prihvatio je produzetak da bi ostao u Partizanu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
То је за мене већ у домену неких нагађања и прича рекла-казала, он је, када смо ми били заинтересовани да откупимо његов уговор потписао нови са Челсијем, и то је непобитна чињеница. Да није потписао, не би сигурно био на трибинама годину дана, то никоме не би одговарало, већ би га Челзи вероватно продао по некој нижој цифри, само да извуче нешто, да не оде за џабе на крају сезоне 2019/20.

А овако је тим потписом само максимално отежао нашу позицију у евентуалним преговорима. А то што је он причао да жели само у Партизан и остале глупости, за мене не вреди, да извину сви, ни по' пичке 'ладне воде.

Res, non verba, што би рекао дебели геј профа.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Pantića, na stranu kvaliteti/nekvaliteti, pare, zarade i slično, ne bih želeo prvenstveno zbog atmosfere u timu.
A i nisam siguran da li bi Savo hteo rizikovati sa njim u ovom trenutku.
Tu su Suma (sa kojim je bilo priča za Pantića da je u "odličnim" odnosima?), L. Pavlović...pa skoro je mladi A.Janković pušten niz vodu (za dž prešao u Voždovac, uhodana šema)...
A sada da se dovodi "mačka u džaku"?
Ne, hvala.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
A novo pisanije najavljuje Matica. Oberucke
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Inače je njegov eventualni dolazak direktno povezan sa pozicijom na tabeli.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako god da se odradi titulu nećemo uzeti..
Ako na to dodamo da su verovatno na polusezoni skuplji igrači a da idu izbori i da su novci od uefe i prodaje igrača već na računu av i njegovog smrada brata zaključak se sam nameće.
Ja i dalje ne mogu da verujem da ovde postoji dosta ljudi koji ne kapiraju kako stvari funkcionišu u sns "državi".
Umorio sam se od konstantnog pisanja istih postova, ali moram ih ponavljati kada ljudi za 5,6dana sve zaborave
Novci od UEFA se uplaćuju posle završetka sezone odnosno u drugoj polovini juna meseca.Jedino ako su nešto menjali u medjuvremenu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa nismo ni za Pavlovica dobili 10.000.000€ odjednom vec na rate cemo dobijati.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Poštujem tvoje upise, ali ne vidim što bi doveli njega koji ima 28g i ne bog zna šta da ponudi. Tip igrača kao ovaj iz Niša koji ove sezone ima namešten nišan, ovoga mu krsta.
Pišu razne gluposti danas, verujem da ne jurimo Matica.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Има 28 година, и просечан је играч, то стоји, али какав би играч дошао да буде резервни шпиц екипе која игра у ЛЛСЛС?

Ако је јефтин, нек дође, да нам Садик не би липсао на терену.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bas na to sam i mislio.. da namesti krampone Sadiku na kopacke, odmori ga.. jeste mator (bio i Ostoja kad je dosao), al kapiram da ima u njemu materijala za matiranje nekih LL ekipa kad Sadik izadje iz igre, samo iz tog razloga i dizem ruku.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Има 28 година, и просечан је играч, то стоји, али какав би играч дошао да буде резервни шпиц екипе која игра у ЛЛСЛС?
Ако је јефтин, нек дође, да нам Садик не би липсао на терену.
Rezervni špic može biti i neki klinac, ako se dokažu Savi na ovim pripremama.
Ili nam opet treba ping-pong drvna građa, pa onda opet sve u krug ovde...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Matica smo mogli dzabe da dovedemo,i sad ce kao da plate obestecenje za njega...glupost.
Inace je ok igrac,visok,zna da da gol,ali meni secanje nije od juce,Savo je rekao da Gigic ne moze da rotira Sadika jer nema te brzinske sposobnosti,ako ga slucajno dovedu pitao bih Sava kakve to brzinske sposobnosti ima Matic? Pa taj Gigic mislim da je brzi od njega.
Onaj iz Javora napadac Petkovic je vec nesto drugo,on jeste brz igrac i dovodio se u vezu sa nama,mislim da je mnogo bolji izbor od Matica ako vec gledamo samo domace igrace. A za kupovinu Pantica nemam sta da kazem,nadam se da je zajebancija u pitanju. I da je skroz slobodan igrac ne znam dal bih ga dovodio.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Savo je rekao da Gigic ne moze da rotira Sadika jer nema te brzinske sposobnosti,ako ga slucajno dovedu pitao bih Sava kakve to brzinske sposobnosti ima Matic? Pa taj Gigic mislim da je brzi od njega.

Savo je rekao da Gigic ne moze da se navikne da igra u "tim brzinama".
Ne smatra se brzinom samo brzina trcanja.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Naprotiv,na prvom mestu je mislio na brzinu trcanja! Cela filozofija njegova se zasniva na brzini,i to trcanja na prvom mestu. U Savinom sistemu dzaba napadacu brzina razmisljanja ako nema brzinu trcanja sa kojom trci kontre,sa kojom vrsi presing...Brzina razmisljanja je mnogo vaznija za igrace sredine terena gde ti je najbitniji dobar i brz protok lopte.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па да је мислио само на брзину трчања, не би рекао да не може да се навикне да игра у "тим брзинама", побогу.
Или ти боље знаш шта је Саво мислио?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top