Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Kad je dovodio igraca, valjda je znao koliko je brz. To je bar izvesna stavka.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Procitaj malo bolje sta sam napisao. Na prvom mestu je mislio na brzinu trcanja,a ne da je samo na tu brzinu mislio. Ja ne znam ljudi dal ste vi ikada slusali coveka kada prica o sistemu i viziji,uvek je na prvom mestu govorio o samoj brzini igraca pa onda brzoj tranziciji,presingu i kako sto pre oduzeti loptu i poslati je napred... Da nije mislio na prvom mestu na samu brzinu igraca i fizicke sposobnosti mi ne bi gledali ovakav Partizan danas.

Da ne ulazimo previse u samu filozofiju oko brzine i tipova iste,cinjenica je da danas moras da imas brze i fizicki jake i spremne igrace da bi mogao da pariras i osrednjim evropskim ekipama. Nazalost na prvom mestu je taj fizicki deo,isforsirana su ponavljanja,dueli,zatvaranja sto znaci trcanje,brzina,snaga,trcanje,brzina,snaga...ako imas i tehniku i talenat uz to vredis desetine miliona. Nadje se i po koji umetnik,ali to je vrsta koja umire. E zato ja Sumu naseg obozavam i ne bi ga dao ni za kakvu lovu,covek sta ume da izmisli i stvori na terenu ni iz cega retko ko ume.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Inače je njegov eventualni dolazak direktno povezan sa pozicijom na tabeli.

Jbg ja povezujem sa tim da je on decko zvezda i da ne prihvata mjesto na klupi. Vec kao zvezda zeli da bude u prvih 11. Sto bi vrlo lako moglo znaciti da ce neko kvalitetniji sjediti na klupi i posmatrati zvezdu na terenu.
Da ne pricam o njegovom doprinosu igri i kvalitetu iste u prethodnom boravku kod nas.
A valjda bi nesto trebalo da kaze i to da ni u Videotonu nije nasao svoje mjesto pod zvezdama.
Mozda da mu Dzigi sredi nesto preko veze u Seriji C.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Da smo klub kakav nismo, otisao bi decko za 20-25, te bi onda bilo uloženo srazmerno tome u jos par klinaca i dobrog stranca, umesto taljenja i dovodjenja poluproizvoda iz Mogrena, Komova i statijaznam. Na kraju ce decko otici za 3 milje u neki fond i cao djaci. Treba namiriti onaj stocni fond u upravi
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.941
Локација
Boka
S'obzirom da nam fale igraci na skoro svakoj poziciji, nemam nista protiv dovodjenja Pantica.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Treba dobro razmisliti o svemu.Ja smatram da je važno da nam klub bude stabilan i zato bi pristao na još jednu prodaju.Ali samo kad su u pitanju cifre 15+ miliona.Obezbedilo bi se i za fina pojačanja na leto gde se ulazi sa 7 stranaca što je dodatna tri u odnosu na danas.
Promena u odnosu na prihvatanje prve pilićarske ponude je očigledna.Stav da nam novac nije potreban i da niko ne može da nas ucenjuje je jasan i pravi pristup u odnosu na stav od 15 meseci ranije kada nismo imali za jebenu licencu.
Pri ovakvim fudbalskim turbulencijama gde na tržištu igrača imamo precenjene transfere, gde se daje 70 miliona eura za prosečnog igrača smatram da moramo biti finansijski stabilni.Ali opet kopka tompus i te stvari.To je usadjeno kod nas Grobara.
Nisam pametan, šta je najbolje za Partizan u sadašnjem stanju društva, fudbala, tržišta.
Moramo ovde napisati da bi ne samo ovo bila finansijska inekcija za naš klub, već i totalna promena u transfer politici za budućnost.Evropski klubovi više neće dolaziti sa 2 ili 3 odnosno 5 miliona ponudama nego na 10+ i nema razgovora ispod toga kao za Pavlovica.Oćeš, nećeš, ne moraš i izvolte i hvala.A to se dešava kada u klub dođe čovek koji je veliki Partizanovac i sa razvijenim moždanim vijugama.Totalna promena i nadam se početak jedne nove, drugačije ere u našem Partizanu!
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
15 miliona eura je ozbiljna lova za klinca iz naseg fudbala koliko god talentovan on bio,a Bogu hvala jeste itekako. Pritom on je kod nas u rotaciji,nije neko ko igra non stop.
Ali imamo drugi problem,gde ce da ode ta lova? U klub ce otici deo,ali bojim se da ce barem 50% ako ne i vise da ode tamo gde ne treba. Tako da se opet vracamo na istu stvar,dal prodali za 5 ili 50 nema puno razlike. A ako nije tako nek me slobodno demantuju. Pa od tih 15 da odvojis 5 za pojacanja,doveo bi minimum 2 preozbiljna igraca i 2 vrhunska talenta.
Samo to su kod nas snovi jos uvek.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top