Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ako je 12 miliona, što bi čekali jun, da padne cena?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
Ne mora da ide ni u junu. Neka odigra bar još jedan evropski ciklus, pa će mu cijena biti još veća. Zašto uvijek žurimo sa prodajom? Mada, i ja previše očekujem od ovih naših kvislinga.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja mislim da je cena od 12 miliona sasvim pristojna i pravi momenat za prodaju.Od naredne sezone je moguće imati 7 stranaca, tako bi Savo imao i lepe finansije za dovođenje igrača a klub dobio na stabilnosti.Nama je budzet sada sigurno 15 miliona eura.A mi nemamo sponzore, Teleoptik je nama jedini sponzor uz sportski sektor koji pogocima stranaca sklapa finansijsku konstrukciju.
Tako da uzmeš sada 20,30 miliona na transferima i ti si miran.Ne treba onom maloumniku da se zahvaljujemo i tu je u pravu Pantić.Što pre se oslobodimo državnog terora i osamostalimo, to je bolje za nas.
Pavlovic 10 mil plus bonusi i %, Sadik 9 miliona plus %, i mali Stevanović 15 miliona plus %.To je skoro 3 sezone obezbedjen budzet, klub kupuje kvalitetnije strance, domaće igrače, rastemo u svakom pogledu.Mirniji si.Odbijaš ponude od 2 ili 5 miliona, i čekaš kao Dinamo prave cifre a imaš novca za normalno funkcionisanje kluba.
Pa mi ovo tražimo godinama.Možda se sada to dešava, ne znam.Ali znam da želim da moj Partizan tako posluje i da ne zavisi od maloumnika.
I da, ovo se sve promenilo dolaskom Save Miloševića u klub.Da se vide promene, vide se,To moramo priznati.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Zato sam i napisao, možda, ne znam.Tako da ne fali
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ne da je pravi momenat, nego mislim da nije postojao bolji. Ovo je najbolji momenat u istoriji Partizana i srpskog fudbala da se prodaju Sadiq i Stevanovic. Gde su dva plus jedan (Strahinja Pavlovic - a finansijski znacaj njegove prodaje se sveo na 0) tu je i tri, a sto da ne i cetiri igraca.
Ipak je ovo prvi put u istoriji ovako dobar momenat za prodaju svega sto hoda na dve noge u prvom timu Partizana. Jer treba pokriti dug trideset hiljada miliona evra.
Treba uplatiti nesto i u penzioni fond vazurinih unucica, uzgred budi receno mogli bismo izmedju sebe da se organizujemo, ne samo za skup podrske prodaji svih igraca za koje postoji ponuda, vec i za doprinos penzionom fondu clanova uprave koji dolaze. Buducnost u koju verujemo dolazi mnogo brze nego sto smo se nadali.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.816
El ja to dobro sracunao?
Rikardo 3m, LE cca 6,7m neznam tacno, Pavlovic 10+3bonus, Sadik 12-3m Romi, Stevanovic 15,mozda 18m evra
Ove sezone bi bilo oko 50m evra.

Postoji Fer play ako se na kupovinu igraca vise trosi ...dali slucajno nema ako se od prodaje igraca vise uzima nago na novelozi, mi ove zime... da ne bude problema posle --- - šala naravno.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
To pravilo vredi samo ako si ko Juventus il Barselona zaradio bruku para a opet poslujes u minusu.. Nemoj da im dajemo ideje :)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Tu je i transfer Svete Markovica.

Do sada smo u proslom i ovom prelaznom roku od transfera zaradili 14.9 miliona (Pavlovic, Rikardo, Sveta i badnjak), a na transfere potrosili 1.34 (Asano, Pesukic, Gigic i Sadikova pozajmica).
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Речник им је задњих дана као да причају о куповини/продаји роба.

Једино ми је криво што је Садик повучен момак па неће да им каже да џабе љубе дупета по Италији не би ли се што боље уградили, не мрда он из Партизана пре тридесете или бар док га не оженимо и скућимо :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
El ja to dobro sracunao?
Rikardo 3m, LE cca 6,7m neznam tacno, Pavlovic 10+3bonus, Sadik 12-3m Romi, Stevanovic 15,mozda 18m evra
Ove sezone bi bilo oko 50m evra.

Postoji Fer play ako se na kupovinu igraca vise trosi ...dali slucajno nema ako se od prodaje igraca vise uzima nago na novelozi, mi ove zime... da ne bude problema posle --- - šala naravno.

Samo da ne bude prica u junu od uprave "moramo uci u evropsko takmicenje ako mislimo da prezivimo".
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Prateći dešavanja u ovom prelaznom roku imam potrebu da napišem:
Bravo Savo i bravo stručnom štabu Partizana:
Pre samo par meseci Umar Sadik, uz čije ime se trenutno mogu videti cifre svetskog nivoa što se tiče obeštećenja za jednog igrača, bio je malo je reći predmet sprdnje, neko koga su navijači Partizana pljuvali, psovali i vređali na svakoj mogućoj osnovi. Danas, to je momak koji ima potencijal da postane najveći strani miljenik Grobara ikada i dečko koji može postati stranac kog je Partizan prodao za daleko najveće pare ikada.
Sve to zahvaljujući normalno njemu samom, ali i u velikoj meri zahvaljujući struci koja je verovala u njega, pa i u sebe, kad to niko u Srbiji nije.
Živeo Savo i stručni štab.
Živeo PARTIZAN!
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
U junu se pojavljuju kosturi iz ormara. Ovo sto se radi deluje da je Sadik bivsi ali da sacekamo. Zajebali su se sa intervjuom sa Sadikom gde on kaze na pitanje o odlasku da je vec potpisivao veliki ugovor ali da je nasao srecu u Partizanu tako da ce biti zanimljivo kojom bajkom ce objasnjavati zasto je Sadik prodat u ovom prelaznom roku.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Речник им је задњих дана као да причају о куповини/продаји роба.

Једино ми је криво што је Садик повучен момак па неће да им каже да џабе љубе дупета по Италији не би ли се што боље уградили, не мрда он из Партизана пре тридесете или бар док га не оженимо и скућимо :D

А што је најгоре, ја колико сам испратио, само о продајама причају, ништа доласци, то се више ни не спомиње скоро.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top