Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.724
Reaction score
11.124
Локација
.
Nema potrebe da se stvara nikakav pritisak zbog ovog lika koji je na probi, ako stručni štab proceni da je dobro rešenje za bekap špica neka ga potpišu. Sadik je zacementiran kao prvi napadač, za ovog neće platiti obeštećenje, daće mu neku minimalni platu koju mu isto tako neće isplatiti nego će je nesrećnik oprostiti i za uzvrat dobiti čiste papire ako ne zadovolji kriterijume. Naravno pod uslovom da uopšte i potpiše. Svakako je bolje rešenje od Ivanovića, Gigića i sličnih ling long vedeta za koje mora da se plati obeštećenje a isti samo statiraju u Partizanu. U principu ako ga struka uzme neka ga, a ako ne doviđenja.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Savo svojim kontroverznim nastupima daje obilje materijala za diskusiju "za" i "protiv". Bio sam jako sumnjičav kad je došao (blago rečeno), ali djela govore da je kao trener uspio da iznenadi većinu navijača i da zato zaslužuje da mu se da podrška, obaška što znamo kakva nam je uprava. Njegove riječi su nekada produkt nesvarenog metabolizma i ne treba ih uvijek uzimati za ozbiljno.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ja MISLIM da nas trener zna mnogo bolje od tebe.
A ti ekipu PO TEBI pravi na menadzeru, tamo dobijas platu za odluke koje donosis
Da likovi poput tebe istim zarom gledaju da se iscimaju na utakmicu kao sto citaju i lektorisu upise drugih clanova foruma gde bi nam bio kraj. Meni forum sluzi da iznesem svoj stav,procitam sta druga braca i sestre misle i dam SVOJE misljenje o nekoj temi a ne ono koje ce vecini da se svidi. Vitasa sam gledao uzivo i to je moj sud o njemu. Kao sto sam gledao i Tosica i kao sto sam gledao i Markovica,Dijaru,Djukica kako vodi ekipu prvom i drugom mandatu za razliku od tebe verovatno. Partizan je MOJA ekipa i na menadzeru i van njega.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.443
Reaction score
5.738
Локација
beograd
Nikada ti neces moci da das sud o Vitasu. Mozes samo da piskaras ovde. Sud daje trener
A partizan postoji i pre mutavog djukica
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Iskreno, ja sam baš jako razočaran ovim prelaznim rokom. Poznavajući našu "şjajnu" upravu, sam sam kriv što sam očekivao da dovedemo igrače pre ili bar na početku priprema (kako bi isti prošli pripreme i bili fit za početak prvenstva). Već je 24. januar, ja stvarno ne znam kad ovi naši misle da dovedu igrače i odakle (ove što su na raznoraznim probama ne računam). I da li uopšte misle ikoga da dovedu. Možda 7,8. februara, iz Kine.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.754
Reaction score
55.241
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nikada ti neces moci da das sud o Vitasu. Mozes samo da piskaras ovde. Sud daje trener
A partizan postoji i pre mutavog djukica
Naravno da će moći.
Ono što je manje verovatno je da će taj sud biti uvažen od strane stručnog štaba.
Ali da daje sud može, zato je ovo i forum, u suprotnom bio bi portal vesti gde bi ljudi samo podržavali odluke stručnog štaba.
Uostalom ne bi bio prvi put da se na forumu napiše za nekog igrača da je jsl menadžerska krpa, i da se to pokaže u praksi.
Naprotiv češće je da se pogodi, ne mora se odlaziti ni previše u prošlost Gigić, Pešukić i Vujačić su primer toga.
Naravno uvek postoji argument "a gde je igrao Dijara pre Partizana?"...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Mnogo veci problem je ovo ciganisanje sa Rajkovicem, nego to sto je neki NN dosao na probu.
Stranca nece, a kvalitetan domaci stoper osim Rajkovica ne postoji.

Ako je trener rekao da je to igrac koji nam u svakom smislu odgovara, ako znas da od ljeta nemamo ni jednog krstenog stopera, da imamo 4 stranca, da je takvo stanje na trzistu... Ne dati mu 500k je ili kretenizam ili sabotaza.

A znaju spucati 500k na Pesukica i Vujacica...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Mislim da pored igrackih treba gledati i ljudske kavlitete igraca, cini mi se da je Rajkovic nema bas izgradjenu licnost i da pravi probleme u ekipama gde igra. Tako da mi deluje kao pravi igrac za petokraku!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.896
Reaction score
25.589
Локација
ante portas
Ma čekaju da Rajković ne potpiše nigde da bi na kraju došao za Vazurinih garantovanih 300k kad ispadne da nema gde. Tačnije ako ne izmuze neku Peruđu za to što želi itd.
Cenkaju se i naši to je jasno ,ali je sramotno da ako već veruju u Rajkovićeve kvalitete ne žele da istog plate kolko traži.
Dobri štoperi ne cvetaju na grani,a ovaj opet u biografiji ima Hamburg i Palermo tj. Bundes i Seriju A.
Ovom Rajkovicu su Turci nudili ozbiljne novce, mislim da je u pitanju Malatija.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A Savo je rekao da je i kao čovek i kao igrač pravi za nas.. Pustite vi medije šta pričaju. Ova uprava ima razrađen posao na kakvim igračima uzima lovu sebi. Strance su do sad skoro sve pogodili i od njih zaradili lepe svote, domaći igrači su problem tj livadari u koje se ugrađuju.

Za Nikolića i Ivanovića im nije bio problem dati blizu milion evra, ali za proverenog igrača je problem dati pola od toga.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.719
Jbg, Rajkovicu kad kazes 300 000, to znaci 300 000 njemu, a vvv dobiju tompus od menadzera, i vaucer za Staru Tresnju.
A kod Ivanovica ,Nikolica, Pesukica i celog autobusa duplaka slicnih igraca 300 000 dobija magijske moci, nedokucive ekonomskoj nauci.
A plus je Rajkovic i fudbaler.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Evo izgleda još jedan problem, osim štopera (Rajković), Mozzartsport piše da je Lutovac ozbiljnije povređen, pa gospodo iz uprave šta ćemo sad, gde je taj desni bek? Sva sreća pa Aksentijević ima onu suspenziju, inače kao da gledam da bi njega doveli :banghead:
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Naravno Savo treba da odlucuje ko treba doci, ali se plasim da ne odlucuje od ponudjenih par igraca koje mu serviraju Vazura i Ilijev. Recimo on im kaze profil a oni ponude Matica i Skrbica sa napomenom da je Matic skup a ovaj bez obestecenja. Isto i za stopera Vitas i Rajkovic, oba slobodna ali Rajkovic malo skuplji. I ako Savo kaze da je i kao igrac i kao covek za Partizan i dalje se ceka sa Rajkovicem, sta da ode i potpise za drugoga.
Savo nesme da zaboravi da ako budu promasaji i rezultatski neuspesi da ce svi prstom u njega,
da je on odlucio. Marko Nikolic je rekao jednom da nikad nece pristati na dovodjenje igraca za koga nemisli da ce unaprediti Partiza (imao je u Elomaru losu peocenu ali kad su prodali Skuletica nikog nije doveo jer su ponudjeni igraci po njemu bili nekvalitetni verovatno menadzerske kombinacije, ubrzo je Nikolic potom i dobio otkaz...)
Svake godine ista prica, u zimskom prelaznom roku pravicemo tim za sledece sezonu, pa tako i ove i na kraju nista.
Pricalo se ga je Rajkovic prioritet a da su nam rezervni igraci nedovoljno kvalitetni da kada bi zamenili igrace iz startne postave da se to nebi odrazilo na kvalitet i rezultate i zato je doslo do premora i kikseva...i da ce se na pojedinim pozicijama dovedti kvalitetni igraci koji mogu zameniti startere bez gubitka kvaliteta igra. Takodje je receno da ce se praviti sada tim za sledecu sezoni i evro kvalifikacije kako bi se tim uigrao obzirim da znamo ko nas sve moze napustiti sada a i letos (Pavlovic, Sadik, Suma, Miletic, Scekic i td...).
Naravno kao i svake godine epilog je slican.
Da se vratim samo godinu dana unazad, doveli smo Musu iz Norvrske (znate kako je prosao kod nas) a nismo hteli da platimo 400 000 e za nekog iz Norveske koji je otisao u Ferencvaros i nadavao se golova u evro kvalifikacijama letos. Ovo me nesto podseca na ovaj prelazni rok ako dovedu Škrbica a takodje neceno da platimo Rajkovica...
Pred svaki zimski prelazni rok ista obecanja a a kraju isti epilog .
Videcemo sta ce biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top