Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ponovo o Vitasu:


Ali kako simpatično upakovan naslov. Nije štoper kojem je istekao ugovor u Kazahstanu i nije ga produžio, nego štoper iz Belgije.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Vlad
Probali smo, nije neka velika šteta. Otpao i Škrbić, očekivano. Tu bi uz Matića gurnuo nekog špica iz podmladka @Goran Tomić , nekog da ste zapazili da može da uleti nekad sa klupe ili odigra kup (16-19god)???

Brinu me štoperi i nadam se do kraja ove ili sledeće (deadline 7.2.) imamo rešenje za pozadi.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Pa ovi nis normalni, majku im lopovsku.... Prihodi za Pavlovića 10 miliona, rashodi 100k evra(došao samo Matić)?????
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ivkovic iz Telegrafa javlja da smo konacno otkupili Sadika za 1,7 miliona evra od Rome i da je sad potpuno nas i da se samo mi pitamo za dalje u vezi njega. Ugovor do 2023. I sad je to zvanicno nas najskuplji kupovni transfer a iza njega ostaje Suma sa 1.650.000 evra koliko je placen Slovanu...
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
I posle debela gmazina kaže ne može pre juna. Pa koga vi jebete mamu vam lopovsku. Kao što sam pisao i koliko se razumem, može u bilo kom momentu. Za klub ovo je odličan potez, ali mi isto tako govori da će ga tapnuti na leto ko Rikarda.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Сад ће нам саопштити да су ипак морали Роми дати 35% процената, да би га одмах откупили.
Коначно да почину Фејса и Сума :D
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Mi imamo najjajarskiju upravu ikada. Koja je to beda od ljudi, ovo sa Sadikom je kap koja je prelila casu. Imas Rajkovica i klubu ne zadrzis ga jer si ciganin. Koje su to hulje i bednici,jos jedan ocajan prelazni rok. Prave zvezdu od tog Matica zato sto znaju da nam nista bolje ponuditi nece. Kaze Dule da je Vucelic vrsta Sindlerove liste,nije legendo,Vucelic je kurva svakog rezima i kao takvog ga ceka poseban krug pakla.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Realno je da nam fali zadnji vezni pit bull, desni bek koji zna sa loptom i jedan stabilan štoper, golman ako naleti naleti.
Realno je i da smo digli standarde, tako da nije lako ni naći igrače. Drago mi je da ne potpisuju neke livadaše samo da pune broj.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Ma ko zna vise sta je prava istina sa Sadikom. Svakih par dana druga prica, mislim da ni on sam vise ne zna i sta mu uprava obeca i kaze.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne zna ni ciji je igrac, on je vojnik Partizana :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top