Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
ako se savo pita za pojačanja, kao što se ovde pisalo/pričalo, onda je njegova krivica... ne može neko imati samo zasluge ili samo snositi krivicu

Jasmina, ja cisto sumnjam da se Savo pita za pojačanja, i da od njega to zavisi. U klubu u kome u upravi sede ljudi, kojima je kontrola opsesija, kao i onog koji ih je tu i postavio, i koji ne bi dali odresene ruke ni kafe kuvaricama, a kamoli nekom strucnijem.
Ponavljam, ovaj zimski prelazni rok je od te iste uprave najavljivan kao rok u kome spremamo ekipu za leto i evro kvalifikacije, a ne da bi se jurilo prvo mesto u vucic ligi, koje velikodusno godinama prepustamo kalasturama.
Logicno pitanje je da li je ta ambicija sprovedena u delo u ovom prelaznom roku ili ne!? Ne treba biti fudbalski pismen, da bi se shvatilo da od toga nije bilo nista.
Savo tu po meni, nimalo nije kriv.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Ostavice nas Savo na prvu na leto za ozbiljniju ponudu zbog ovog prelaznog roka. Videcete. Ovo je klasicna izdaja nasih ambicija.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Sta ste zapeli pojacanja pojacanja.
Bice i toga eto garantujem da Savo i ekipa imaju barem 20 imena u tefteru.
Garantujem i da cemo od tih 20 uspjeti dovesti barem jednog krajem avgusta, kako bi spremno docekali kvalifikacije u junu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
^ Jok', po ustaljenoj praksi ima da ga pratimo bar tri prelazna roka i da guramo talove i kombinacije u ugovor pa kad ne bude imao bolju opciju možda i potpiše.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Generalno sam zadovoljan ovim prelaznim rokom. Ja sam se bojao da nas ne masakriraju ponude iz Emirata i Katara međutim, zadržali smo sve igrače na okupu i ovaj sastav bi se, da cigani nisu zločinački uduruženi sa sudijskom "organizacijom", prošetao kroz ovu ligu. Ako se najavljuje povećanje broja stranaca nema mnogo smisla pojačavati se ovim što se nudilo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma gde da budeš zadovoljan, jesmo sačuvali kostur tima ali smo morali da napadnemo onog Šapića, štopera Čukaričkog i onu dvojicu iz Javora.Ako već nismo jurili strance, imamo ih 4, onda si imao par igrača iz naše lige.
Smatram da sa Čukaričkim trebamo završiti svaku komunikaciju oko davanja igrača na pozajmicu, prosleđivanje.
Sem Ostojića nikog nam nisu prodali.Šapić je bio potencijal, kapiten, stamen, mlad i perspektivan.
Nadam se da smo skautirali bekove, Portugalce bi izričito voleo, tehničari, prgavi, odlično i napred i nazad igraju.To mora odmah u jun da se dovede.Neko napisa gore da Miletić nema procenu u skoku da igra štopera.Ma to nije tačno_Odmah mi pade napamet njegova skok igra protiv Dinama iz Kijeva pred praznim tribinama.Mislim da je baš na toj pokidao u skoku i uzo 8 od 8 skok duela protiv veoma dobrog skakača, napadača Dinama.On zaista ima lošu procenu na beku, ali nije isto procena na bekovskoj i štoperskoj poziciji.Na beka njega realno niko ne pokriva iza leđa, ima Ostojića koji tu treba da izađe i Bambija koji takođe treba da pokrije, Natka.Nikog od njih ne pokriva kako treba i Miletić ispada.Mi kad smo imali Lutovca na krilu, on je retko ispadao iz igre.
Jedino ok u ovom PR je što smo doveli solidnog špica.Kad treba sa dva da igramo, njegov ulazak, ima da znači.Nadam se da će brzo da se uklopi.Dobra stvar je i ostanak Sume, mi zaista nećemo naći boljeg igrača na toj poziciji, ili će nam trebati 3 dolaska da pogodimo jednog sličnog Sumi.Zato, ne treba rizikovati.Već ga imaš i pošten je prema klubu i navijačima.
Zaista će biti ok ako Savo uspe da stavi Lutovca na desnom beku, Miletića na štopera.I ako se to uklopi.Imaćemo malog Lutovca kao opciju za duži period i kad dovedemo spoljne igrače na leto.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ja mislim da su oni pregovarali sa svakim sa kim je imalo smisla. Plaćati igrača čak i za polusezonu koja je takmičarski manje/više rešena, a ipak imaš solidan tim je za ove što ih zatrpava lova sa svih strana. Mi nemamo luksuz da uz fanfare i medijsku pompu dovodimo pojačanje koje će sezonu da provede na rehabilitaciji u nekom medicinskom centru. I nije im prvi put. Ostalo se sve slažem, naročito za Portugalce (sećam se kako su nas njih trojica (?) uništili u jednoj od utakmica sa Ludogorecom ovde, nisi mogao loptu da im uzmeš).
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Prelazni rok prema očekivanjima.
Najveće pojačanje je kupovina igrača koji je već pola godine naš (Sadik), i povratak u tim povređenog igrača (L.Marković).
Domaća "pojačanja" na špicu i štoperu, po meni, i nisu vredna pomena, i ne vidim svrhu njihovog dovođenja, sem da se pojača Teleoptik sa dva starija igrača, ako se napada druga liga dogodine.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

Ako moram da komentarišem komentare, biću i dalje surov u odgovoru. Apsolutno me ne zanimaju komentari, bili pozitivni ili negativni. Nisu relevantni, jer ti ljudi ne poznaju fudbal, niti situaciju iznutra.

Daleko su dogurali ti sto su vrijedjali svoje navijace, i od njih pravili slijepce i budale.

Hvala bogu da ne poznajemo situaciju "iznutra" jer to je mjesto samo za vas odabrane.
Mi ipak vise vjerujemo svojim ocima i razumom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Bilo bi i meni ok da su u pitanju nezadovoljni pojednici, ili standardni pljuvaci.

Ali ljudino barem 90% navijaca Partizana nije zadovoljna kompletnim stanjem u klubu, da ponovo sezonu zavrsavamo u decembru, da ne pokazujemo uopste ambiciju da se borimo za titulu.
A 100% sam siguran da bolje poznajemo trenutnu situaciju, i da za razliku od njega to smijemo reci.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Znaci vise ne komentarisemo politiku, jer nismo politicari i ne poznajemo politiku.
Ne komentarisemo ni cene goriva, jer nismo u materiji i ne znamo kako se formiraju cene.
Ne komentarisemo ni cenu struje, jer ne znamo nista, i ne poznajemo sistem elektro privrede.
Ne komentarisemo kriminalce ni ubice, jer jbg, nismo krimosi, pa ne znamo nista.
Ne komentarisemo odluke sudova jer, pogadjate, nismo sudije, i ne poznajemo rad sudstva.
Naravno, ima milion stvari koje ne smemo da komentarisemo jer ne poznajemo materiju, a ako budemo nesto pisali, profesionalci i znalci poput Save ce se smejati nasoj gluposti i neznanju.
Bravo Savo...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Cekaj cekaj znaci mi treba samo onda da cutimo i da gledamo i pratimo utakmice. Posto nemamo pravo da komentarisemo zato sto nismo strucnjaci, nemamo papir da smo zavrsili za trenera. Pa izvini ali ako cemo se voditi po tome onda ne bi smeli ni filmove, hranu vremnsku prognozu da komentarisemo posto nismo strucni u toj oblasti.

Razumem da ne treba niko da soli pamet treneru i da sastavlja tim, ali izneti svoj stav i misljenje je sasvim ok.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Клинчи се Саво без потребе. Када због те исте "ситуације изнутра", коју ми не познајемо а он је добро зна, буде најурен онда ће бити свестан колико је глупа ова његова изајва. Друго, ако је тренер не значи да је измислио фудбал и да ми сад сви треба да ћутимо и гледамо. Не ваља ти прича, Савудине мој.
 
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo bi i meni ok da su u pitanju nezadovoljni pojednici, ili standardni pljuvaci.

Ali ljudino barem 90% navijaca Partizana nije zadovoljna kompletnim stanjem u klubu, da ponovo sezonu zavrsavamo u decembru, da ne pokazujemo uopste ambiciju da se borimo za titulu.
A 100% sam siguran da bolje poznajemo trenutnu situaciju, i da za razliku od njega to smijemo reci.
Ma ne, saglasan sam ja generalno, samo napominjem ta njegova arogancija ima prođu ako je pokaže na terenu, ali ne može više da kuka da mu je tim ovakav ili onakav, sada je njegova odgovornost.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Preti izvodjenjem tima sa terena u svakoj drugoj prijateljskoj, objasnajva nekom jadniku sa pistaljkom iz Katara kako je Partizan veliki klub i kako mora da se postuje...

Dok u ling-longu jedva ceka da ode u tunel i zali se Dijani sa arene kako smo izgubili sanse za titulu. Objasni Vazuri, Vuceli, Panticu i ovim zvezdinim specijalcima koji nam sude kako je Partizan veliki klub i kako moraju da ga postuju. Sudiju iz Katara boli kurac, odradio dnevnicu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Povlacenje ekipe sa terena mu nista nije trebalo, još ako se zna da se i politikom bavio, pa bi trebalo da ima vise takticnosti. Dok su nas u ligi satirali nemilice tu je cutao, i bez nuzde je sebi napravio problem u pripremnim mečevima. Nevjerovatno. Prelazni rok kakav god da je, njegovu sudbinu ce mu resavati minimum 2 derbu meca, ako ne i jos jedan u kupu. Posto mu titulu niko ne trazi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top