Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Lock teme, ide se u off iz dosade. Kreće prvenstvo. Suma sumarum navikao sam na gori prelazni rok.
Nikog nisu prodali tokom priprema.

Doveli zamenu za Pavlovića i bekap za Sadika. Nek puste krv, suze i znoj i da gazimo sve redom. Ciganku ćemo da razlupamo samo tako.

Napred Partizan!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da , da ne zanima ga komentarisanje na ovom forumu.A možemo naći moj upis gde ja govorim da mora Lutovac da se proba na desnom beku posle loših Miletićevih partija i eto Lutovca na desnom beku.I još par stvari pisanja drugih ljudi.
Ne možeš tako da odgovoriš, pošto i na ovom forumu ima ljudi koji razumeju, neki se i bave fudbalskom materijom.Istina je da je Srbija jedina država na svetu sa hiljade selektora u fudbalu i košarci.I da svi znaju sve.Ali i te kako čitaš šta se piše, ja sam ubeđen u to.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Joj kad zajebe Savo sve pa postane prvak.
I treba da bude,Partizanovac je,kad si od svih otpisan,zajeban proradi Partizanstina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top