• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Нове поруке на профилима

Pozdrav,
Dolazim na tekmu u Pionir protiv Lokomotive. Treba mi fin odabir pozicije u dvorani i prevoz do stanice posle tekme.
Prema onoj slici na sajtu kluba ja imam sezonsku za ulaz A. Međutim, mesta nisu numerisana pa ću pokušati da uđem 3h ranije i zauzmem busiju
Mogu li da računam da se nekako nađemo? Iz NS-a dolazim linijskim taksijem ravno u Pionir...
Zdravo svima,

Za Partizan počeo da navijam 80-tih godina. Otac je navijao za Zvezdu, majka za Partizan.
Niko nije preterano uticao na mene, srce je samo izabralo crno-bele boje.
Za razliku od mnogih iz generacije, nisu me slomili ni Bari ni Fljamuntari, kada po nedelju dana nisam išao u školu.
Partizan.net pratim dugo. Zajedno sa mnogima sa foruma mnogo noći proveo na Milevi.
Verujem da ćemo se lepo družiti.
Nemoj pogresno da me shvatis burazeru... Al koji ce ti moj taj Koca Popovic? Jebena Titova slihtara na kraju krajeva... Ima i nesto simpaticno,ali...To mislim ako si Srbin. Ako nisi, naravno nikakav problem, da si ziv i zdrav, onda i djene djene. No hard fellings. Cisto ono... Uvek mi padne na pamet kad vidim. Pozdrav tebi licno
Ne bismo mogli da umremo a da nismo, a da nismo voleli Partizan, jer to bi onda znacilo da nismo ni ziveli!