Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.609
Локација
tamo daleko...
Nemam ja nikakve zamerke na tvoj post, nego znam da penale u Partizanu izvodi Jevtović, kad on nije u timu onda Suma, kad ni on nije onda Ožegović...otkud sad Stojković?

Covek ti lepo napise da se izvinjava na gresci, koja se desila u zelji da se ne dozvoli psihovoj bandi da tuce Grobare. Ti onda spinujes da se kao cudis zbog izvodjenja penala, a zatim u 893 tacaka navedes da su te Grobari ugrozili.

Pamtim ja spin da su Grobari narkomani tukli Grobare Srbe na istoku JNA.

Zao mi je k razbijene glave. Izdrzi brate nas grobarski. Niko nije savrsen, ali taj decko bar voli Partizan svim srcem.

Vucicu pederu.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kad je Evi igrao prijateljsku protiv Paoka na svoj način kao i svaku do tada i posle nje ovde na forumu su ga nazivali idiotom , Leonardo je smetao jer piše svašta po instagramu ali ko jebe golove koje je dao za Partizan samo da nije tu, unosi nemir među igrače a i kafe kuvarice ga nisu nešto volele.O treneru sam sve rekao kad je stigao i o načinu na koji je otišao i kako nas je sjebao posle toga i dobio poene jer on je trener Partizana ,o Ivci bombašu šta tu tek da se kaže 2 prelazna roka napustili nas svi koji vrede (osim Stojketa) ali došli Suma,Tošić,Ožegović,Zdjelar.....
Naravno ovde euforija,brane se zemljaci iz Štitara do zadnje kapi krvi, dajte im vremena da se uigraju,samo još 3-4 prelazna roka ,čekaj da proradi ovaj,onaj,da sine sunce,da trava poraste,proleće u evropi,uprava radi odličan posao,saopštenja ...a ciganki ne možemo gol da damo.Na sve to mogu još samo ovo ko nekad PFC_D PLJUC!!!!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.585
Локација
Brdo Banovo
Taman se lepo iskuliram, prodje glavobolja od piva i "derbija" i procitam izjavu ( ako je dobro preneto) sportskog direktora I.Ivice...
"Gospodine" Iliev, sto NAVIJACIMA PARTIZANA ne rekoste da vas NE ZANIMA DERBI NA -6, sto ne rekoste da vas zabole pisa za DALJE EVROPSKE REZULTATE , zasitili ste se, pa je dovoljno da se samo otpika fudbalica protiv Plzena i sl?!
Pa ako je izjava tacno preneta, - od jednog, misa, glodara, koji je isao na jebene derbije i kad je bio u osnovnoj skoli , kada su nas cigani trpali na ciganmali svaki ( Bozji) put , od nekog ko je prisustvovao onom tucetu utakmica na Jna s rezultatom 0:0 , koji je dolazio da bi PARTIZAN ima sto vecu podrsku, brojnost vise, taman i za jednog coveka, i na +1 i na +6 i +19..i na -12 NOSI SE BRE GOVNARE U TRI PICKE MATERINE!!!
Kup ti priotitet, jebem li ti sve narkomansko( i sam postadoh narkoman zbog vas koji "volite Partizan") , pa pridruzujem se autodestruktivnim zeljama da ga ne osvojimo!
Jebem na gomili i tebe i vazuru i terzicevog kompanjona s nocnog picenceta, zaposlenog na mestu trenera Partizana!
-6 pa da eto malo prosetamo do podbanjivkog kolektora, onako rekreativno, ipak je to samo 157.derbi, bice ih jos, cemu tezija. Samo opusteno, igracemo puno jace na npr.-2. Na- sest POBEDA PROTIV CIGANA i nije tako bitna, a? Heroinski zavisnice, NAVIJACU PARTIZANA je bitna i na -20.
"kuco marakano" , vam/nam kurac donose, NIJE BITNO, pustaju pesmice s razglasa, NIJE BITNO, samo neka tvoji puleni na travi opusteno zavrse utakmicu, nemoj molim te da se vracamo u mec sa dva gola zaostatka, jer ko jos to radi?!
Sto se mene tice, sada si ISTI kao cela uprava Partizana, sta smo i mi zapeli, da svake godine uzimamo titule i pobedjujemo drolju. Nije to prioritet. Prioritet da se dodje do utakmice sa Plzenom, al ne i da se ona odigra muski. Dosta, koji ce nam kurac pobeda vise i sledece kolo u Evropi. Svake godine igramo polufinale Lige sampiona, pa nam je dosta. Jebes Plzen, nisu oni nas nivo!
Pozdravlja te mis i misevi, dobio si i vise redova ovde nego sto si zasluzio.
Panticu, sad ga odbrani, verovatno isto volite Real mad..Partizan. Objasni nam, koliko smo nepotrebno ostrasceni, radi on dobar posao, ekipa ostala sampionska, samo i pojacana.
Sveukupno, nosite se sto dalje od Partizana, a debeli profesor rimskog bunara, sto dalje od kurca, tesko ce mu pasti!

( kaznene poene prihvatam, jasno mi je sve, zasluzeni su) . Ispisano sve iz srca i sa namerom.

nusknvP
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.810
Reaction score
29.793
Локација
Beograd
Covek ti lepo napise da se izvinjava na gresci, koja se desila u zelji da se ne dozvoli psihovoj bandi da tuce Grobare. Ti onda spinujes da se kao cudis zbog izvodjenja penala, a zatim u 893 tacaka navedes da su te Grobari ugrozili.

Pamtim ja spin da su Grobari narkomani tukli Grobare Srbe na istoku JNA.

Zao mi je k razbijene glave. Izdrzi brate nas grobarski. Niko nije savrsen, ali taj decko bar voli Partizan svim srcem.

Vucicu pederu.
Prijatelju, dopusti da za Partizan navijaju i tipovi kao ja, neki mirni matorci koji bi voleli da odgledaju utakmicu, bez neke tuče i sličnog...
Dozvoli, to je neki moj lični stav, ja ne branim nekome drugom da misli i radi drugačije, niti mogu da mu branim, sve i da hoću...

Čovek me je pitao šta mi nije jasno u njegovom postu, meni je sve u njegovom postu bilo jasno, nije mi bilo jasno kako neko sa Juga od iskrenih Partizanovaca sa Zapada može da pomisli da su psihova banda?!

Ni sad mi nije jasno, a ti mi spočitavaš da spinujem?!

Tvrdiš da sam spinovao o tuči Grobara na Istoku?! Pronađi post i citiraj ga!
Jesam pisao o onome što mi je bilo ružno između jedne grupe i nekog momka na Istoku, ali nisam pomenuo tuču jer tuče nije ni bilo!

Nisam ni napisao da su mene lično Grobari ugrozili na ovom derbiju, kao što i nisu, napisao sam da jesu ugrozili i mene i moje dete na nekom od derbija pre xxx godina gađajući kamenicama (prilično krupnim i teškim) SVE ljude koji su prolazili ka stadionu, takođe ,,ne raspoznajući,, da nismo SVI koji idemo ka stadionu ,,cigani,,...

U čemu je problem?
Svaki normalan čovek je osetljiv na to kad neko ugrožava bezbednost njegovog deteta!
Svaki normalan čovek ne voli da ga neko gađa kamenjem, ČAK i ako ga gađaju navijači kluba za koji taj čovek navija ceo život!

Stvarno mi je dosta više da neko moje mišljenje na Forumu naziva spinovanjem!
I raznih drugih stvari mi je ovde dosta.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.954
Reaction score
27.063
@Ulaz "O", veliko bravo za post :clap

Ako ces zbog ovog upisa da popijes poene, onda nek ide zivot!

Jebes navijaca Partizana koji nije ostrascen! Jer Partizan je nista drugo do prosta, najcistija strast! Mi jesmo navijaci Partizana, mi jesmo ostrasceni! Kome to smeta, sta da mu radim!

Izjaviti da derbi ne donosi naboj, da je u sustini nebitna utakmica, jer je eto bodovna prednost nedostizna, a izgovarati to kao navijac Partizana, pa jos sa mesta SD kluba...to je toliko, toliko uvredljivo, jebeno uvredljivo, da ne zasluzuje da mu se ikada oprosti! Izgubi od koga hoces, budi zadnji na tabeli, zaostaj 3000 poena za cigankom, ali pobedi u derbiju! POBEDI! Jel razumes Ivice? Pobedi bre! I sve ostalo biva oprosteno!
Posto to ne shvatas, ne zasluzujes to mesto na kome se nalazis!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Čovek me je pitao šta mi nije jasno u njegovom postu, meni je sve u njegovom postu bilo jasno, nije mi bilo jasno kako neko sa Juga od iskrenih Partizanovaca sa Zapada može da pomisli da su psihova banda?!

Gorane, u tom momentu je odjenom grupa ljudi krenula trčećim korakom sa dna tribine ka vrhu baš sa te strane do Partizanovaca i nekim ljudima oko mene je izgledalo kao da nas cigani opkoljavaju pa su krenuli da trče ka izlazu. Tako da se verovatno i nekom sa tog dela juga isto učinilo.

Smirite strasti, Goran je poslednji ovde kom treba da spočitavate spinovanje.

Neće dobiti poene jer nismo nikog kažnjavali za uvrede zbog ovog derbija (jer je sve ispisano zasluženo) ali će morati da se povede računa o pisanju na forumu. Ovo nije upućeno nikom direktno nego generalno. To što jebete sve po spisku članovima uprave u svakom drugom postu vas ne čini većim navijačem Partizana od bilo koga. Svi znamo da su najveće zlo i hoštapleri ali konstatnim ponavljanjem toga se ne postiže ništa nego se samo srozava kvalitet diskusije na forumu. I ne važi samo za upravu nego generalno za ponavljanje istih postova, ovo sam uzeo samo kao primer.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.521
Reaction score
23.500
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kakvo stanje u klubu, takva i diskusija.

Mada, ovaj put nisam hteo da psujem ovog kvazi direktora, ni onog kvazi trenera, jer meni je davno bilo jasno da su oni kvazi, i ovo je sasvim očekivano od njih.

Samo neka zapišavaju kvazi fudbalske neostrašćene stručnjake.

Jebali ih oni, glupe, ups, opsova.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.810
Reaction score
29.793
Локација
Beograd
Gorane, u tom momentu je odjenom grupa ljudi krenula trčećim korakom sa dna tribine ka vrhu baš sa te strane do Partizanovaca i nekim ljudima oko mene je izgledalo kao da nas cigani opkoljavaju pa su krenuli da trče ka izlazu. Tako da se verovatno i nekom sa tog dela juga isto učinilo.
...
Hvala na objašnjenju, verujte mi, svako od nas sedi ili stoji na nekom delu stadiona i NE MOŽE da vidi nešto što onaj drugi vidi ,,kao na dlanu,, sa nekog drugog mesta, pogotovo kad izbije neka ,,frka,, stvori se gužva, itd. - i onda recimo vidiš samo tri policajca ispred sebe, par ljudi oko tebe i stepenik ili stolicu po kojoj gaziš da se ne strmopizdiš negde...ništa drugo i ne možeš da vidiš...

Što se mene lično tiče, moraju pojedinci da shvate da sam više tip navijača Partizana k'o što su bili Duško Radović ili Bora Todorović u svojim poznim godinama, (naravno da nisam talentovan niti poznat kao oni!), ali kao što je njih dvojicu teško zamisliti da budu članovi neke organizovane navijačke grupe ili da trče po tribini i da učestvuju u ,,fajtu,, itd, tako to isto nije ni za mene, ni za moje godine, fizičko stanje, posao kojim se bavim...

Što se tiče diskusije na Forumu, pogotovo posle izgubljenog derbija, kad pritisak ,,skoči na 300 sa 200,, i ja poprilično ,,opandrčim,, po fudbalerima, i potrebno mi je bar tri dana da se malo smirim, i da shvatim da ako neko nešto ne može i ne zna, manje je kriv on nego onaj ko ga je tu doveo...ali...

Potpuno se slažem da su izjave Ivice Ilieva bile NEDOPUSTIVE za SD-a Partizana, jer svakom navijaču, fudbaleru, treneru, direktoru, ma i čistačici u Partizanu, pobeda u derbiju ili makar stizanje rezultata u derbiju, ma i makar počasni gol u porazu, ako se ne može više, mora da bude IMPERATIV!!!
Derbi je utakmica nad svim utakmicama i kraj priče!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.980
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Zdjelar takodje nit smrdi nit mirise...

...Hocu da vidim veznog igraca koji moze da izdrzi duel a na de padne na najmanji kontakt, koji moze da sutne sa vise od 10m udaljenosti, koji moze da istrci 2x100m a da ne umre!...

Realno, jedino Zdjelar.

Međutim, ja i daljem mislim da nije do igrača prikazano u derbiju i tokom čitave sezone. Uprava Đukiću, a Đukić ekipi nisu nametnuli ništa od preduslova za takmičenje. Nemamo ni fizičku ni psihičku stabilnost, nemamo takmičarski cilj, sliku o sebi ne gradimo na terenu, već u izjavama za sredstva informisanja, itd. O nekoj smislenoj taktici i sistemu, da ne govorim.

Partizan u ovom trenutku deluje kao skup pijavica koje su se nakačile na klupsku kasu i biće tu sve dok ne isisaju poslednji cent, koji inače i ne postoji. Svi, od igrača, trenera i Ilieva, preko Pantića, do Vučelića i njegovih mafijaša i izvođača radova na podršci nakaradnoj skupini, u liku najvernijih plaćenika i onih koji bi da ih u toj ulozi zamene.

Tužno i ofucano danas izgleda Partizan. Mora da je neki usud, jebem li ga? Još jednom da ponovim, mrzim što je mrzim_sve u pravu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Neka daju 100.000 evra godišnje Ivanu Tomiću da bude SD, isplatio bi se svaki cent.

Ovaj stručnjak nam je uništio ekipu, nije mi dobro kad se setim kako smo ih odvalili pre godinu dana na tom istom stadionu i kad se setim situacija sa ove utakmice... Pristup nula, priprema utakmice nije ni postojala, izašli ljudi na teren kao sa Bulbuldercem da igraju... Odvalili su nas u svim segmentima, da se ne sećam sličnog derbija otkako pratim fudbal, jedno 25 godina.
I taj trener je još tu? A SD priča ove nebuloze? Jel' moguće da nam se ovo dešava, ima li kraja...
 

Arbeitmann

Banned
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
96
Reaction score
15
Локација
Novobeogradska rivijera
Realno, obice nam se Jang Bojs o glavu. Oni su sebi vec smislili epsku pricu, zbog koje ce da nas jase do nekog novog rekordnog minusa. Sreca pa se sledece godine ne dele bodovi, ako se ne varam. Pantic vec sprema dokumentarac na svom Farma TV-u o istorijskog sezoni u kojoj smo herojski prezimili. Zamisli igrali smo 1/16 finala u kupu, gde Salcburg sa Dujetom Caletom-Carom igra polufinale. :respect Jos onda mi je bilo muka njegovih emisija, gde nas je srozao na seosku ekipu, predstavljajuci utakmicu protiv Jang Bojsa utakmicom veka. Upoznat sam sa istorijom naseg kluba i znam da odavno vise nismo gigant u evropskim okvirima, ali sramota je da se onako samoponizavas u urlices kao nas SD, kao da si izbacio Bajern iz Minhena. Da niste bagra kao sto jeste, navijaci Partizana bi svake godine tek od februara i brinuli za evropske rezultate. Tesko ce neko najuriti ovu kamarilu. Nema navijaca, gubicaru presedniku je sve potaman svakako, a strucni stab koji je nekad znao da pokrije sve nedostatke u klubu, on je nikad bedniji jos od vremena raznih Rebera koji su obitavali na nasoj klupi.

I da ne zaboravim, jebo vas kup samozvanog marsala iz Bugojna! :puke
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.632
Reaction score
8.500
Локација
Македонија
Gmizavci jos ste tu ?
Jer REal Pantic jos smisljava kako ce sve ove govnarije pozlatiti ?
Neznalico iz jebenog Stitara kako bre nije te sramota jer osecas bar malo odgovornosti i krivice sto Partizan igra na nivo druge lige? Pa znam da si svesan da su ove zadnje pare koje ces uzeti od fudbala ali odjebi bre vise pali odavde nabijem ti svaki evro u dupe.
Jer po ovoga onaj ko bi te uzeo za trenera trebalo bi da bude veci idiot od iglice ilieva i ona cetiri jahaca apokalipse u upravi naseg Partizana.

Da priupitam onog ko mu je kup glavna meta jer je ovo onaj Partizan koji ti gradis i stvaras narkomancino nesposobna?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Trebao je portir jos u 20 minutu l poluvremena da zaključa Teleoptik i da nikoga ne pusta unutra...
Jbg, sad je kasno, al' bar da promenimo 70% igraca i uprave, a 100% trenera i sd...
To plus kup i proleće u evropi, e onda se moze reci da je sezona delimično uspesna...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Hteo sam da postavim pitanje kada se očekuje izlazak iz mišje rupe, ali sam shvatio da ustvari oni ne znaju zbog čega bi to uradili, jer ne vide da su u rupi. Shvatio sam da sam negativan navijač, da grešim kad kažem da nam pod hitno treba trener, jer dolazim na forum da ispoljim svoje frustracije, a takođe mi internet služi u te svrhe.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.516
Reaction score
4.778
Локација
Na vještičinoj sisi
Samo da poručim Djukiću da ide i da povede Ilieva i Ožegovića!!! Upravi, za koju znam da neće otići, da im ne pada na pamet da zadrže ovu trojicu. Dosta je bilo iživljavanja i čekanja da proradi ovaj trio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top