Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.515
Reaction score
23.460
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Što je najgore, i drugi su shvatili kakva je to prevara od trenera, pa ga neće niko ni hteti, inače kad bi dobio ponudu za dva eura veću nego što ima kod nas, sam bi otišao.

Mada, možda preko leta napravi sistem...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.952
Reaction score
27.054
Ako ono ostane trener i naredne sezone, tesko nama. :banghead
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
FSS dobio novog potpredsednika, finale Kupa u Surdulici

Za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije izabran je Nenad Bjeković, bivši istaknuti igrač, trener i funkcioner FK Partizan.

Ne znam da li je ovo dobra ili loša vest, ako bude proradila sujeta najebali smo.

Domaćin finala Kupa Srbije za sezonu 2017/18. biće Surdulica, meč se igra 23. maja od 19,00 a određene su i cene ulaznice: 500 (zapad,istok), 300 (sever,jug).

Nemam ništa protiv Surdulice i uvek sam za to da se kup igra van Beograda ali jel moglo dalje? Neko iz Subotice ako krene na utakmicu mora da dođe dan ranije jbt.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nemam nista protiv da se igra van Beograda, ali ne na ovoj livadi, nego negde gde su dobri uslovi tipa Gornji Milanovac ili Uzice ako je teren u ok stanju.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Može i u Guberevcu,načičkamo se na ona brda okolo i uživamo,a ima i potok da ladimo pivo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Dripčino, još uvek si "trener" Partizana?

djukic_2.jpg


Sta mu fali? Vidi kakve velicine je ostavio iza sebe.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sto se nervirate, vrlo je moguce da i ne igramo to finale.

Dje je Zeljko Pantic da nam objasni kako ne valja Stanojevic?
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
@Krki 400 din su. Odgledah vesnik posle duze vremena, tj samo deo Panticevog monologa, za intervju s nasim (nazalost) i dalje trenerom nisam ima ni volje ni snage. Lepo je cuti bar negde neko da opljune po krajnje korumpiranoj ligi, kradji cigana, kaubojstine nepismenog kriminalca tonceva i naravno spermuši direktorki. Nadam se da je Tumba polivao i snimao, taj film bi gledaniji od "kuma" bio! I ako je proslo vec par dana od derbija- Suma svaka cast, opravdao si dobar deo evra po meni za kidasanje i pokazivanje muda za razliku od ....
 

Arbeitmann

Banned
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
96
Reaction score
15
Локација
Novobeogradska rivijera
Zvezdan Pantic mu je pravo ime, kao da mu je brat blizanac onaj krimos iz rupe. Sve su drugi krivi, otkriva toplu vodu iz emisije u emisiju. Da nije njega, ne bi nikad saznali da nas vise kradu od gurbeta, to je zaista nesto novo. Sada lupeta o Vulicevicu i Mileticu o onoj amebi na klupi ni rec. Brani ga kao coki svog zeta Olimpija. Sve je isto kao i ranije, niceg tu nema novog, sem njega kilavog na klupi koji ne moze nikog da dobije na JNA. Poceo sam da sanjam rezultat 1:1 otkako je on na klupi. Jeba li te cigani i pustanje pesme. A sto se tice penisa, i ja bi vam ga poslao. Samo cekam da iz Titograda stigne faktura za ratu transfera Predraga Mijatovica. Zaradili ste kao da ste igrali LS ove godine, a borimo se za licencu kao da smo Radnik iz Surdulice! :puke O tome ti pricaj some, a ne o penisima i njihovim pesmama i da li se Sneki zalila na navijace Partizana. I ranije je srao u vesnicima, ali otkako je otisao na obuku kod Vucele, to je otislo u neku sasvim novu dimenziju..
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ovako se nisam osećao od kako pratim fudbal, da sam apsolutno nezainteresovan za sledeću utakmicu...
Nisam se tako razočarao u igrače i trenera nikad u životu. Sa mnogo većim entuzijazmom sam pratio i Drulovićevu, i Tomićevu epizodu...
Nije poenta mog posta da utičem na bilo koga da ne ide na stadion, nije ni mesto za takve komentare, ali eto, "bravo" za upravu, ivicu i đukića...

I da, bravo za Sumu i od mene, u situaciji kad nemamo tim, nemamo atmosferu, imamo samo pun kofer igrača, pojedinaca...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.560
Локација
Kej Republika
Džaba habamo tastature braćo i sestre miševi. Neće ova gamad iz kluba nigde.
Vrtece svoju spin priču dok ne pocrkaju. Njih iz kluba može oterati samo variola vera.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Ovako se nisam osećao od kako pratim fudbal, da sam apsolutno nezainteresovan za sledeću utakmicu...
Takodje i mene prati osecaj koji nikad nisam imao do sada. Uzasnut sam ovakvom situaicjom do te mere da ne pamtim dal sam ikada vise strahovao za buducnost kluba nego sad, a nije da nije bilo kriticnih sezona i svega. Smrzavam se na pomisao da je moguce da sadasnji tandem SD-Senjor kreira i narednu sezonu....tako da sto se sportske strane tice tu sam se sablaznio, a sto se finanijske strane tice i svega toga oko sns uprave jos se nije izmisla rec za to sto osecam prema njima i njihovom modelu za "smanjenje" dugova.....:banghead Navijaca Reala odnosno bota pantica ne gledam ima par meseci niti cu..sacuvao bih ovo malo zivaca sto je ostalo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.448
Reaction score
12.053
Локација
Beograd
Derbi ne mogu da komentarisem...Jod jedna losa vest:Cucin zavrsio ovu sezonu.Povreda...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.515
Reaction score
23.460
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kvazi trener o Leonardu:

"On je sigurno kvalitetan, igrač koji pravi razliku. Ali, morao bi da shvati da dolazi u organizovan Partizan, gde je ekipa iznad svih i pod tim uslovima je uvek dobrodošao".

Nebitan je sad Leonardo, ali ovaj deo izjave: "organizovan Partizan", pa sunce ti, šta je onde organizovano, raštimovani orkestar :banghead

Teraj se u klub gde ti je bio životni san igraš!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Čovek koji se bavi lažnim zanimanjem, pominje organizovanost.
Kad se sad nisam šlAgirao!

Svakako, Leonardo u Partizanu koji trenira ovaj bi bio isto što i Sumah. Ne pomažu ovde pojačanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top