Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ima li neko bliži da kaže kako "izgleda" ovaj Amida, kako se uklapa I imali potencijala za oba smera igre... ?
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Na 40 minuta pre početka meča nema ni 100 ljudi u Pioniru. Više žandara nego navijača. Tuga brate.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Muto vrati se :D
Ovaj Amida skace do vrha pionira.Sa Bandzom bice paklen tandem u skoku i reket smo zatvorili.Gos samo neka baca lopte na visinu od 4 metra i resili smo napad :D .Odbrana uzas od kad je usao Djoko,Miha,pa i Gagic.Start + 20 za 4 minuta,onda krenuo Miha da briljira promenom iza ledja i svojim "odgovorom" na presing vojvodine gde ne moze cistu loptu da uhvati...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa to, odigrali vrlo dobro 1/4 i onda pomracenje uma Andrica i par puta Pecarskog, Gagica i Sanija...

Nije ovo nase pravo lice naravno, bice lepo na kraju ove sezone kad osvojimo KLS.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Prva utakmica posle duze pauze pa je ovako i ocekivano donekle. Slobodan Jovanovic dobro iskorsitio minutazu i lepo se pokazao ovoj utakmici. Andric bolje da ne komentarisem i pored 9 poena dosta gresaka. Sani me malo neprijatno iznendadio od njega se ocekuje mnogo vise. Brajma dosta pokazao za kratko vreme na parketu ali zbog kvaliteta protivnickih centara ne bih jos da ga mnogo hvalim. Marko Pecarski double double ucinak sto me raduje.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Videlo se u prijateljskim,pricam samo za ovu ustvari u Kg protiv Mege koju sam uzivo gledao,a i za ovu danas,mi ne gradimo skok(vise se gradi na nekom ulicnom basketu) nego ono skacu i oni i mi pa ko uhvati loptu. Ako se tako bude nastavilo i u ozbiljnim utakmicama masakrirace nas i Mega a da ne pricam o ciganskim panterima. Kapiram i da nasi znaju da su ove Kls ekipe smesne pa verujem da su se malo opustili,ali bolje da ovo shvate kao uigravanje a ne odradjivanje posla. Nadam se da ce se motivisati na vreme. Brajmi fale kilogrami,sudije ce ga ubiti faulovima protiv svake ekipe sa kilogramima ispod kosa. Salic nek odradi jos ovih mesec i po pa da se lepo rastajemo.

I da molimo Lukovica da se vrati za sledecu sezonu,imamo najjaci argument njegov omiljen grad i klub, posebno grad :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ma jesu li to lale opalile 37 puta za 3p ...?
Miha dribler pobedio.. bravo za bodove.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.648
Reaction score
13.848
Локација
Yaoundé
Izveštaji u medijima uglavnom pominju da nisu igrali Novica, Von i Čakarević... niko više i ne pominje Obrada? :D
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Obrad bio u Gacku, imao neku svadbu... :D

Predpostavljam da se Novica odmara i stedi za limnke, ali sta je u pitanju sa Vonom? I otkud mali Sloba, ja sam njega skroz zaboravio...
Nama sad fali sto vise tezih i jacih protivnika, da se ekipa sto bolje uigra...nazalost prije finala mi toga necemo imati.
Predstoji vraski tezak posao za Nenada Canka u sledecem periodu. Nadam se da ce uspjeti da se izbori sa svim problemima oko uigravenjem ekipe, ali i najvise sa raznoraznim podmetacinama i pritiscima od strane otrovnog patuljka...pa da se opet radujemo kao i kupu R.Koraca!
Da se vrati titula tamo gdje joj je i mjesto!!!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Ocekivana pobeda i ocekivana igra posle pauze. Andric mucenik ne moze ni protiv Vojvodine da igra.Ovaj novi centar sem skoka nema nista drugo sto se tice kosarkaskog umeca, nadam se da ce me razuveriti.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
.........................
Predpostavljam da se Novica odmara i stedi za limnke, ali sta je u pitanju sa Vonom? I otkud mali Sloba, ja sam njega skroz zaboravio...
.........................................

loše preTpostavljaš, rekao Tegi večeras šta je sa ovim trojcem koji se nije skidao a neće ni u nedelju protiv FMP 2:
Novica ima problem sa ( skočnim) zglobom, Von sa leđima a Čakarević sa primicačem


inače, posle 20 razlike u prvoj polovini prve četvrtine, na tribinama je bilo ( pretežno) opušteno, delovalo je kao da Čanak rotira da odmori i isproba neke varijante, bilo je tu zanimljivih petorki..
ali ljudi, količina gluposti koje naši igrači prave :banghead
opet, mislim da se nešto od toga može opravdati ovim "restartom" sezone, i pripremnim periodom u sred iste.. neki igrači ( kao, recimo, Sani) deluju baaaš usporeno, neki ( kao Đoko) "umiru" na terenu posle 3 trčanja odbrana/napad..
ali da se ovako ne zagrađuje i da nam ovi od prosečno metar i 90 uzmu toliko skokova u napadu, to ne sme da se dozvoljava
sa Sijem i Brajmom moramo da zatvorimo reket, makar i ne zagradili..
potonji se, inače, upisao za nadimak "point-per-minute man", 12 poena za 13 minuta, i još 9 skokova i 2 blokade.. za prvi utisak solidno, videćemo dalje protiv jačih protivnika

i da , da ne zaboravim, za malog Slobu :clap na dobro iskorišćenim minutima




:napred Partizan
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Meni je juce strim bio jako los i jedva sam mogo da pohvatam ko je koji igrac..

Recite mi ko je gubio lopte kad su nas pritisli u drugoj cetvrtini? Sloba, Andric, Sani??
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ocekivao sam 3-3500 hiljade dusa na utakmici jer sam mislio da su se ljudi uzeleli kosarke kao i ja, kad ono medjutim. Zao mi je sto Brajma nije igrao vise, ima raspon ruku, to je nerealno, Mihajlo Andric je decko u debaklu, dok se kod Aranitovica vidi da moze mnogo, ali ima neku blokadu, promasio jedan sut i vec ga strah da uzme drugi. Kako je pocelo, ocekivao sam 50 razlike ali bolje da FMP u nedelju izujemo posteno nego da smo se sinoc izivljavali.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Aranitovicu fali samopouzdanje, sto je sasvim normalno uzimajuci u obzir kakve dve povrede je imao.Decko je veliki potencijal, i da je imao samo povredu manje, sigurno ne bi igrao kod nas.Ako uspe nekako da izadje iz te psihicke blokade bice vrhunski kosarkas.

Imamo pristojan tim, malo vise sto se tice fizike, a malo manje u pogledu suterskih sposobnosti.
Tacno je i to da nam fali jakih utakmica, ali ne samo jakih, vec i takmicarskih, jer smo dugo bili na pauzi.
Nadam se da ce to sve biti dobro, mada ako dodje do eventualnog finala sa frankestajnom, bicemo svedoci kradje ep;skih razmera, to je vec sada gotovo sigurno.

Jel zna neko da li Vanji ove godine istice ugovor, ili ima jos godinu dana ugovora?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top