Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Hvala @Urije.

Znaci nemamo igraca za koga bi mogli prodajom da uzmemo neki pristojan novac, vec ce nam sve oci biti uprte u marlija i njegove preduzetnicke sposobnosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
...
...pa da se opet radujemo kao i kupu R.Koraca!
Da se vrati titula tamo gdje joj je i mjesto!!!
Eeee...to se i ja nadam...

Nego, podseti me ovo oko Kupa Radivoja Koraća na nešto...jeste mala digresija, ali ne trpim nelogičnost tamo gde ne treba da je bude...

Da ne uvredim nikoga, niti uspomenu na Žućka, ali brate mili, Kup Radivoja Koraća bio je evropsko takmičenje (dođe mu nešto kao nekadašni Kup UEFA u fudbalu), a posle se više nije tako zvalo, ali neko se ,,našao pametan,, pa domaćem Kupu dao isto ime koje je imao i taj evropski kup...
I sad kad treba da navedeš koliko neki klub, npr. naš Partizan ima osvojenih Kupova Radivoja Koraća, onda treba da razdvajaš koliko ima ,,onih,, a koliko ,,ovih,, - a pod istim su imenom...
Totalna nebuloza.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Hvala @Urije.

Znaci nemamo igraca za koga bi mogli prodajom da uzmemo neki pristojan novac, vec ce nam sve oci biti uprte u marlija i njegove preduzetnicke sposobnosti.


Godine koje su bacene u Tosin bunar.
Da smo bar furali klince od prve godine tog njihovog cuvenog reseta. Serem im se u takav reset bez ikakvog plana.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ok utakmica. Znalo se i prije ko moze a ko ne moze da igra dobru kosarku.

Amida ostavio dobar utisak. Ima tu ludacku energiju u sebi i volju za pisanjem po protivnicima. To je uvijek dobar znak.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Novica ubica:D
Čovek ladno hteo da prebije Jokića i Lukovića,prvog što mu je proturio loptu kroz noge,drugog što ga uvek dobijao 1 na 1.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
a prodaja NWG-a, možda čak i direktno u NBA?
ovi komentatori pričaju da su u više navrata dolazili iz Jute da ga gledaju..
nije da bih voleo to, ali je realno da se to desi jer, ako ne grešim, on ima ugovor još godinu dana..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mislim da je sa njim i namenski potpisan ugovor na dve godine sa ciljem da se proda vec posle prve da ne bi bilo kao sa svima do sada da odu posle godinu dana iz kluba bez ikakvog obestecenja. E sad nisam upucen mozda neko drugi jeste ne znam kako funkcionise to kad igrac ide u NBA. Da li se uopste dobija neko obestecenje ili ne. Mada realno preko Zeljka je doveden vrlo moguce da ako ode pre ce u Fenerbahce nego u Jutu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mislim da ide neka kompenzacija u tom slučaju, bilo je 400-500k, i ako me sećanje ne vara, da se Krstić odrekao dela plate u NBA, koji je onda išao klubu, jer smo tražili oko milion za njega.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Coravi kriminalac u obmanjivanju javnosti zbog cega je ciganska kurva popusila od Buducnosti, indirektno pomene Partizan par puta. Onda u utakmici domace lige sudije sramotno navlace za njegov klub.

Da li ima ikoga u KKP da gnjidi odgovori kao sto mu je Bokan odgovorio, ili znaju samo Duleta da provlace kroz blato. Jebao ih vucic sve u kompletu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Koliko je Vanja tuzan toliko mi zao sto nema Pota...


Brajma dominira, ali zbog gluposti veliki broj poena primljen, ocekujem da odradimo ovo kako treba u drugom poluvremenu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jedino vredno pomena je pobeda. Igra na istom nivou kao protiv Vojvodine s'tim sto je ovde mnogo kvalitetniji protivnik. Valjda ce biti bolje kad se vrate Novica i Von.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Bez obzira na silne poene Marinkovica, ja tog djecka ne mogu da podnesem... Jednostavno nije on za nas ... Veceras opasna pasivnost u skoku i defanzivi, skoro pa sramotno ...

NGW 26 poena indeks 41
VM 26 poena indeks 16
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja iskreno i ne znam kad je on nakupio te poene. Masao je neke otvorene suteve i pogodio 3 trojke ni iz cega i jednu normalnu...

Jalo los je bio veceras bez obzira na broj poena. Procenat suta mu je uzasan bio...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Aktuelna upravo kluba nemoj da dozvolis da igramo derbi i neizvesne utakmice sa pudlicinom igrackom iz zeleznika. Ipak ovo je KK Partizan klub svetle tradicije i najveci i najtrofejnii klub u drzavi i ove utakmice treba da dobijamo bez problema.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ja iskreno i ne znam kad je on nakupio te poene. Masao je neke otvorene suteve i pogodio 3 trojke ni iz cega i jednu normalnu...

Jalo los je bio veceras bez obzira na broj poena. Procenat suta mu je uzasan bio...

Ni meni nije jasno. Samo sam odjednom video posle one trojke sa 10 metara da ima 24 poena.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
u jednom trenutku pogledah da se nije muta vratio na klupu :banghead

jbg pise se pobeda ali jedino losije od igre je vecerasnja poseta :pop
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Ocajna igra je ocigledno posledica zobg “cetrdesnice”…ali bez obzira na sve, kurcobolja kod vecine igraca mi nije jasna, pogotovo u odbrani. Zaista ne znam sta se desava, kao da je Mutin duh uisao u Canka, pa nam i igra djeluje kao na pocetku sezone ??? :roll:



Zna li se kad ce vracaju Novica i Kvame?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top