Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Da igramo ragbi već bi imali 3-4 pretvaranja.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mislim da svi pomalo preterujemo kritikujuci danasnju igru jer zelimo da Djukic ode...Samo fali gol, sve ostalo po meni pristojno...Trudimo se da pas ide unapred ka spicevima koji treba da rasire za bekove...U odbrani visok presing, zelja i trcanje mnogo bolje nego u cetvrtak...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Da,razbijamo drugoligaša samo tako,jedino fali gol.To može da bude argument protiv neke osrednje evropske ekipe ili naše tipa Radničku,Čuka .......Ovo je blaga jeza i ne vidim šta je ovde dobro u igri,totalno silujemo napad bez ijedne ideje kako do gola.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne, nikako :) Samo kazem da bismo, u slucaju da nam je neko drugi trener, za igru iz prvog dela rekli da je dobra i da je samo falio gol...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Jel postoji jos neko ko je posle crvenog kartona poceo da navija za Dinamo Vranje?
Hvala Djukicu i upravi, ovo jos nisam doziveo. Bilo me je sramota prvih nekoliko trenutaka, a onda sam pomislio da mozda i ostali dele ovaj osecaj. Partizan je veci i od uprave, i od igraca i trenera, ili bi bar trebalo da bude, ovaj prezir je cak i to doveo u pitanje. Sramota me je, a njih verovatno boli ona stvar.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Da,razbijamo drugoligaša samo tako,jedino fali gol.To može da bude argument protiv neke osrednje evropske ekipe ili naše tipa Radničku,Čuka .......Ovo je blaga jeza i ne vidim šta je ovde dobro u igri,totalno silujemo napad bez ijedne ideje kako do gola.
Vidi, svako ima pravo na svoje misljenje...Ja mislim da je igra bila dobra, ali daleko od toga da je bila savrsena...Jednostavno, taj model sa ofanzivnim bekovima mi se svidja, samo ga treba usavrsavati...A za to treba vreme...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Nasim fudbalerima smeta kisa I gruba igra vranjanaca, a zasticeni medved na klupi boli ga qurac.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Zato sto je bolje da pobedi dinamo sa igracem manje nego da se provucemo sa 1-0 i da dzukac bude zadovoljna?!?!?!?

Drugo je kolo, jos mnogo toga moze da se uradi, ja sam prvi protiv evrope, i uvek sam bio za pisanje po ciganima kao nacin zivota, a ovo sa dzukcem ne mozemo da uradimo, mada sta se ja ponavljam, to je svima vise nego jasno?

Edit:

Mozda se nisam lepo izrazio. Jebes ti Dinamo, samo da ne pobedimo 1-0 i da svi budu zadovoljni.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
ako i sad ostane na klupi e onda nek se teraju u kurac
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Zaista igramo vrhunski.
Jedno pitanje, ovo sad jesu indijanci sa peruskama, ili?
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
JA STVARNO NE ZNAM STA VISE TREBA DA SE URADI ZA NAPADACE DA DAJU GOL. PA JEBEM TI MATER BOSANSKU I ONU ZELENORTSKU KOLIKO VAM TREBA SANSI DA DATE GOL?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top