Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Meni je malo splasnula euforija posle dolaska Bate. Vidi se napredak, ali malo je vremena, bojim se da to jos nije ni blizu dovoljno za ovaj nivo takmicenja. Neko je vec pisao, ne moze se vecno na jebanje keve igracima, i poboljsanje voljnog momenta.

Mislim da su nam sanse 20%, ali neka me razuvere momci
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Koja god ekipa dolazi na JNA mi navijači moramo da verujemo u pobedu ili pozitivan rezultat po nas.
Ne znam koji vam je više sa pesimizmom.
Dodjite i podržite igrače, kakvi god da su naši su.
Igraju protiv jakog protivnika, od njih očekujemo maksimalnu borbu i zalaganje.
Pobeda neće izostati ukoliko tako pristupe utakmici. A ti moj crno-beli brate koji ne veruješ da ćemo u četvrtak dobiti 2-0. Ostani kući i nemoj ni prenos da gledaš :D
 
Последња измена:

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Koja god ekipa dolazi na JNA mi navijači moramo da verujemo u pobedu ili pozitivan rezultat po nas.
Ne znam koji vam je više sa pesimizmom.
Dodjite i podržite igrače, kakvi god da su naši su.
Igraju protiv jakog protivnika, od njih očekujemo maksimalnu borbu i zalaganje.
Pobeda neće izostati ukoliko tako pristupe utakmicu. A ti moj crno-beli brate koji ne veruješ da ćemo u četvrtak dobiti 2-0. Ostani kući i nemoj ni prenos da gledaš :D
Bravo, sve je lepo rečeno! :clap:clap
Problem je samo jebeno čekanje... Karte su spremne, sati se broje:napred-partizan::partizan-fan::pfc:
 

srpskosarajevo

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2018
Порука
25
Reaction score
12
Локација
Bileca
Pozdrav svima! :)
Neka prvi post bude na ovoj temi, da bude talija pred mec u cetvrtak! Verujem da ce Bata posloziti ekipu, da igramo takticki zrelo, sa puno trcanja, bez jurnjave sa turcima koji su namazana ekipa i sigurno je da bi znali iskoristiti nase napade "grlom u jagode".
Verujem da mozemo do povoljnog rezultata jer nisu me turci nesto odusevili, dosta tanko su odigrali sa LASK-om od koga smo sigurn bolja ekipa.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
http://mondo.rs/a1127039/Sport/Fudbal/Partizan-Besiktas-Zoran-Mirkovic-konferencija.html

"Možda nisam bio jasan - uopšte se ne plašim! Ni protivnika, ni eventuačlnih naših nedostataka. Ovo je sport, ovo je igra. Praznik fudbala i tako pokušavam da objasnim igračima Partizana. Mi igramo promenljivo i pokušavamo iz dana u dan da podižemo firmu i da gradimo samopouzdanje. U ovom poslu nema mesta za strah. Vidimo svoju šansu, znamo šta treba da radimo i kako da odgovorimo ekipi Bešiktaša. Da li ćemo uspeti? Videćemo za sedam dana".

Mladi strateg najavio je da će crno-beli igrati napadački.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sviđa mi se. A Vagner Lav hoće da ide, a Negredo ne može da igra prvu svakako.
Stigla im neka 10-ka koliko mi se čini, licenciran je, ali dobro je što je tek stigao...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.511
Reaction score
41.633
Локација
Žrnov
Mene brine što njihovi štoperi daju skoro pa više golova nego naši napadači :(

Ali to opet ništa ne znači... kada bi uvek pobeđivao bolji i skuplji tim, ne bi se utakmice ni igrale ...
 
  • Like
Reactions: Oki

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ja mislim da je njima najslabiji deo tima odbrana Pepe im dosta kiksa treba ga napasti gore visoko,bar po utakmicama sa Laskom i prvo poluvreme za vikend u ligi.Izgleda Lens i Negredo im nisu dosli.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja mislim da je njima najslabiji deo tima odbrana Pepe im dosta kiksa treba ga napasti gore visoko,bar po utakmicama sa Laskom i prvo poluvreme za vikend u ligi.Izgleda Lens i Negredo im nisu dosli.

Treba pustiti Ožegovića na Pepea. :D Kad Ožegović krene da pada na najmanji kontakt ovaj će da ispizdi i da ga polomi jednom stvarno i eto nam igrača više.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Pa ne bih reko da je odlicno, umesto Lensa igrace Tore, ne secamo ga se po dobrom ovde :D

Edit:
Kako je Bilja poklopila onog novinara, zapucao covek, plasite li se, plasite li se?? Aj da je pohvalim jednom, uglavnom je kudim :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top