Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Dodao bih samo da nikako ne smemo praviti faulove u blizini sesnaesterca...Najvise se bojim golova iz slobodnjaka i posle prekida...I ono trapavo izbacivanje lopte iz kaznenog prostora protiv Danaca, tragikomicno je izgledalo u nekim situacijama...Samo da ga tako ne umuvaju, na frku...Dobro, dosta je bilo straha, sad malo i o nasim sansama...Ocekujem da cemo imati jedan period kao protiv Olimpijakosa kad smo ih stisli da nisu znali gde udaraju...Napaljenost igraca i podrska navijaca cuda cine...Ako to iskoristimo i ne napravimo greske koje sam naveo, ostvaricemo dobar rezultat...I naravno, poslednjih pola sata su kljucni...Moramo naci snagu i koncentraciju...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
ja sam gledala letimično prvo poluvreme kad su gubili i iskreno nisu mogli da se sastave.. ovi drugi ih odvalili od života, ali su se ispromašivali... baš sam bila neprijatno iznenađena kad sam videla da su napravili preokret.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ovi ih ubili prvo poluvreme moze sa njima da se igra osecam pobedu u cetvrtak.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Izbacio Spartak Cehe, ozbacila vojvodina”onomas” i Sampdoriju i turke(tranzon ako se ne baram), izbacila gamad pre godinu dana Ruse, ozbacismo mo yang boyse prosle godin, izbacivasmoni Sporting iz Lisabona, i 2 puta new castle...
Ni jedna od gore navedenih ekipa nije losija nego Besiktas dana(dobro, mi malo jesmo losiji:( ).
Uz to, uvek dobro igramo protiv jakih timova.

Odigrati 4-2-3-1 na JNA

Stojkovic
Miletic(jbg)
Valiante
Miletic( neka dete odmori ovu)
Vulicevic

Zdjelar
Lola

Pantic
Zakaric
Jankovic

Ricardo

Uvesti Saleta zadnjih 15 minuta, Ivanovica i Rumuna

Idemo ili na remi bez golova ili minimalna pobeda

Nema predaje
Htf is besiktas?!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Cesi su kanta od ekipe, a Vosa je izbacivala Samp i Turke u ranoj fazi takmicenja kad se iznenadjenja i dogadjaju... zvezda je izbacila krasnodar koji nije neka velesila a guzove, ali su prethodno ulozili dobre pare u dovodjenje pojacanja a i neki igraci koje su htjeli da prodaju su im naglo proigrali. Pa opet su strepili do samog kraja.

Besiktas je osrednja evropska ekipa, ali mi smo ispod prosjeka. Ne samo sto nasi igraci oskudnog znanja, nego nisu ni fizicki sposobni da se pokrljaju s njima. Jednostavno, kod nas ne postoje neki minimalni kriterijumi fizickih i psihickih sposobnosti koje neki igrac treba da zadovolji da bi ga uopste razmatrali kao pojacanje.

Jedino da se nadamo da se oni samoubiju, a mi da iz jedna sanse damo dva gola...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Sve se slažem sa navedenim. Svjestan sam da je velika većina logičkih i realnih parametara protiv nas.
Ipak, kakav bih navijač Partizana bio da ne vjerujem da možemo da prođemo?! :) Na kraju krajeva, realnost nije briga na koju se mi obaziremo.
Bešiktaš neka puši kurac!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jedan penal iznudi Jankovic, drugi ozegovic :D pepe dobije dva zuta =crveni i jos jedan auto gol. Eto nas 3-2 lagano O:)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovi su na ovom snimku Kurciktash sabili da nisu znali u prvom poluvremenu sta ih je snaslo.. Nije mi jasno kako im nisu 5 golova dali. Prolazimo dalje!!!
 
  • Like
Reactions: Oki

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Golman im deluje dosta nesigurno.
Babel je zver, a o Kvarezmi da i ne govorim.

Bice jako tesko i moramo iskoristiti svaku sansu ili najebasmo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Quaresma VS Miletic :krsti:
Negredo VS Valiente :krsti:

Sreca pa ne igra prvu Negredo.

Sad vidim ovog njihovog napadaca Larina, 188 cm, u startu visi od Valientea, i jaci jedno 10 puta.

Prva slika u glavi: Milos Ostojic protiv AEL-a, startuje na njihovog crnca napadaca, odbija se od njega i pada.
 
  • Like
Reactions: Pop

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nebitno jer iovako zbog kartona ne igra prvu utakmicu ali da, nije još otišao čini mi se.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Kad nemamo snagu, znaci da moramo igrati kvarno i tuci ih, a vjerujem da Bata zna fore i fazone :).
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
On (Negredo) je valjda namerno napravio taj drugi zuti(skinuo dres posle datog gola iako je imao zuti) da ne bi igrao protiv nas i da bi ga tako pustili u Monako odmah.Medjutim sta se desilo u medjuvremenu ko to zna,uglavnom on nije otisao iz Besiktasa,bar ne do sada...
Sto se tice utakmice,jako i u meso pa dokle stigli...iskreno nekako sam misljenja da je ovde bilo bolje da smo igrali prvu u Turskoj...plasim se da ce se ovi nasi pogubiti tamo na onom stadionu pogotovo ako turci budu jurili rezultat i ako se popale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top