Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
"...ovako kako sada trenutno stoje stvari mirise na nivo jednog Bircevica maksimalno..."

Znaci srebro na Svetskom prvenstvu?! Nije lose. :ziveli:buhaha
jos da je to bilo do Bircevica... :)

ne moze Tamis da ti ubaci 20 trojki i da se ti vadis kao islo ih... jednostavno ne moze
pa nisu oni golden stejt pojacani redikom iz filadelfije pa kao isao ih sut nismo mogli da ih stignemo... ako na Tamisu (njima kapa dole za trud) ne mozes da odigras jaku odbranu da ne vide kos, koga ces onda zaustaviti od sutera?
a i to bacanje u reklame... uzalud se jednom bacis ako si onda 5 puta ladovina u odbrani... da si stalno koncentrisan i agresivan onda ne bi ni morao da se bacas u reklame
secate se sta je Vujosevic imao da kaze na temu te isiljene borbenosti (bacanje u reklame ili u publiku...) na temu Vese Petrovica mislim
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.752
Локација
Yaoundé
Партизан кажњен са 6 хиљада динара јер је Гагић имао ''две различите патике''!?

11221640875ccc2db94bdee741953019_orig.JPG


https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=05&dd=03&nav_id=1537575

Не знам шта је луђе... правилник и разлог кажњавања или чињеница да то нису две различите патике...

s-l1600.jpg


https://www.ebay.com/itm/Nike-Lebro...-Size11-5-LIMITED-Authentic-New-/123638043253

Ово би некако требало искористити, шта ја знам, подићи медијску буку, обавестити Најки... а тај де Леон је стварно прича за себе, а казнио је и Тамиш јер им тренер није био ''адекватно обучен''... :icon-rolleyes:

Биће да дух Дулетовог сакоа још лебди над Пиониром :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.948
Reaction score
26.984
Dobro je da nisu videli da je Gagicu celu trecu deonicu virila slina iz leve nozdrve. Koliko sam ja upucen, to je za kaznu godinu dana bezuslovno. Znaci, super smo prosli. Sledeci put spremiti Gagicu maramice i obavezno pumpicu za izvlacenje slina.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
Delon je opet ispao debil, a patike potvrdjuju predjasne izjave doticnog nam centra. Za nevjerne tome koje su ga pljuvale.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.778
Reaction score
19.508
Локација
Nickname
Smeta im sve što je crno-belo.
@Oplenac Ulepšao si mi ovaj dan bez kraja poslednjim komentarom, još me boli stomak od smejanja dok pišem :buhaha
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Da nije okačio na instagram pa morali da povuku?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.782
Неко нешто да напише везано за утакмицу, или нас све држи фудбалска еуфорија?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Sviđa mi se što se ovaj prostor i "jačina" protivnika u KLS-u koristi za pružanje šansi igračima kao što su Trifunović i Pecarski.

Nadam se da će biti pametni i znati da iskoriste svaki min. na parketu da bi sebe prikazali ozbiljnim učenicima, koji marljivo grade svoju karijeru.

Vidi se da smo popravili pristup, odrazilo se odmah i na rezultat. Samopouzdanje je bitna stvar.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sreća pa sam propustio Tamiš. Ovo je bilo melem za oči. Pogotovo klinci. Trifa ima zajebano potencijal. Pejdz neka pakuje kofere. Samo da zadržimo trenera na duže staze. Osvetlace mu obraz ova deca.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.904
Локација
Beograd
Nažalost, jedna od retkih kojoj nisam mogla da prisustvujem, ali su mi bar malo popravili raspoloženje u odnosu na prošlu utakmicu. Samo bih volela da se bar ova deca što duže igraju košarke, da se više radi sa njima a manje sa strancima (protiv njih nemam ništa ali to su gastarbajteri, uzmu lovu i jebe im se za sve ostale i ostalo), Haus, Jan, Leo, Bo, Bertans, teško da će se ponoviti, tako da na uštrb naših momaka ne treba da igraju NKV stranci. Bravo za klince, idemo dalje...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Opuštena pobeda, raspoređena minutaža.

Mene samo zanima, zašto smo igrali sa 11 igrača? Zašto nije skinut Stefanović ili Tanasković?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Povrede mislim..

Jako sam zadovoljan pokazanom voljom. Pusica i Jaramaz se isticu, vidi se da postoji to neko nadmetanje. Jasno je da je ovo proba za sledecu sezonu i za ocekivati je da grizu ovi sto imaju kratkorocne ugovore.

Cak i ovi nasi juniori su poceli da pokazuju nesto, Pecarski u napadu je dobar, ali zato njegova kretanja u odbrani su katastrofalna. Prosto ne moze da isprati nogama nista. Trifa coskari, ceka priliku i to koristi. Bravo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.904
Локација
Beograd
Ljudi, gde i kad se igra sa OKK Novi Pazar?! Na sajtu KLS piše 9.5. mi domaćini, na Rezultati.com piše 10.5. u Pazaru, ima neko da zna tačno?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top