Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Bolje ne traži.
Kraj 1/4, 16:21 za Tamiš, Gagić i S. Janković briljiraju, dali su nam 5 ili 6 trojki,....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.442
Reaction score
11.927
Локација
Beograd
46:45 na poluvremenu za Tamis.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ukucate na yt Partizan Tamis imate jos 8 minuta 4. cetvrtine.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Dobismo neugodni Tamis
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.516
Локација
Nickname
Čuo sam da su ovi ubacivali kao GSW.
Mora nekad i malo teže, verovatno smo bili olađeni i mislili da će se Tamiš sam pobediti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.442
Reaction score
11.927
Локација
Beograd
Partizan: S.Janković 3, Trifunović 2, Zagorac 6, Nikolić 4, N.Janković 14, Jaramaz 11, Veličković 4, Gagić 2, Marinković 7, Pecarski 16, Pušica 9, Pejdž 6;
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Partizan: S.Janković 3, Trifunović 2, Zagorac 6, Nikolić 4, N.Janković 14, Jaramaz 11, Veličković 4, Gagić 2, Marinković 7, Pecarski 16, Pušica 9, Pejdž 6;

Jesam li ja to dobro procitao ili je Marko Pecarski dao 16 poena? Prosto ne verujem. Ne bih da kudim momka znam da je to pogubno za mladog igraca koji ima sjajan talenat ali sam se iskreno zacudio njegovim ucinkom s'obzirom na dosadasnju igru. Nadam se da ce konacno da nastavi tako.

Utakmicu nisam gledao pa ne bih igru da komentarisem igru ali ovako kad bacim pogled na poene koliko je ko dao i ako je ovo bio sastav na danasnjoj utakmici (vidim da Brka nije medju poenterima pa ne znam jel igrao) onda je realno bilo i ocekivati priblizno ovakav rezultat i slabu igru jer na pleju je bio Pusica jos uvek neuigran, Aleksej Nikolic izasao iz povrede relativno skoro i trebace mu jos vremena da dodje u formu, od Gagica S.Jankovica i Pejdza ni ne ocekujem da bljesnu, Jaramaz rekao bih odigrao solidno u granicama svojih mogucnosti, Vanja i Zagor kao po obicaju toplo hladno, Trifunovic jos zelen za seniorsku kosarku, Nikola Jankovic verujem odigrao dobro. Pise se pobeda to je najbitnije a svako ima pravo na los dan. Idemo dalje! Napred Partizan!:napred-partizan::partizan-fan:
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ima li iko odavde da je bio u Pioniru? Interesuje me igra Pecarskog, vidim po statistici da je dobar bio.
Trifunovic jel ulazio uopste?
Pusica citam da je opet dobar bio
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Pecarski mora fizicki da se dovede u red, da bude bar konkurentan u duelima, inace ce svaki polovnjak (tipa fundic iz mege) da ga razvali na snagu i na volju
kad kazem da se dovede u red, ne mislim samo da dobije na misicima, nego i da popravi kretnje i ofanzivne i defanzivne, da nije kao pao s marsa u svakoj drugoj akciji
a kad to popravi (ako...) i ako pokaze vise energije onda ce i njegov ocigledan talenat kad je u pitanju sut i osecaj za skok jos vise da dodje do izrazaja, pa ce od njega mozda i biti igrac za top nivo, ovako kako sada trenutno stoje stvari mirise na nivo jednog Bircevica maksimalno...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Meni je Pecarski preslikani Bane Đekić, nadam se da je to samo stegnutost a ne prirodno stanje stvari, jer ako jeste mrka kapa... Ne možeš flegmu natjerati da bude zlica koliko god se trudio.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Marko Pecarski je dao 16 poena jer centar Tamiša ima 80 kg i 45 godina. Toliko o njegovoj igri.

Ali on ima vremena i sinoć je pokazao i volju, tako da mislim da se kreće na bolje.

Vidim da je Trinkijeri besan, ne bih voleo da se kola slome na Trifunoviću, bio je u startnoj petorci, jeste ispao par puta u odbrani, zamenjen je posle 5-6 minuta i nije više ulazio, još ga je i Novica naduvao posle utakmice, tako da je kao posran otišao u svlačionicu.

Da li neko zna, ili može da pretpostavi, zašto Gegić nije licenciran? Trinkijeri, kada je došao, kleo se u njega, a sada je licencirao Lazu Stefanovića (svaka čast detetu) koji seniorsku košarku neće moći da igra još 2-3 godine.

Što se tiče sinoćne utakmice, osim par standardnih idiotluka Gagića i S. Jankovića, koji nas više i ne iznenađuju, ja nisam video neku neozbiljnost i nezalaganje, čak se i Pejdž bacao u reklame.
Jednostavno, Tamiš je sve ubacio, mislim da su nam dali 15-20 trojki, mi nismo ubacivali, sve vreme smo ih jurili,....
Piše se pobeda i ništa više.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top