Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Иначе, Периша Пешукић је до пре пола године играо за Рудар из Пљеваља, играо је прву утакмицу против нас, док је на другој грејао клупу.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Daj neko ko je gledao coveka neka kaze nesto o njemu,bitno da smo ispljuvali burazera.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Gledao sam na yt, ne izgleda obećavajuce, bar meni. Ali sve se nadam kad tako nekog anonimusa dovodimo da ce biti novi Raca. Ako je iz CG, pukovnik mu je menadzer ko da ocima gledam.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Evo, ko hoce da baci pogled. Ja protracih 15ak minuta, mada... Kazu igra levog i desnog beka, ne deluje lose toliko na snimcima, osim sto su snimci iz amaterskog takmicenja(CG liga) u rangu neke nase zone. Desi se da izdominira, opet ponavljam, medju amaterima.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
nije stvar u njemu, sto je on anonimus, sto je i u montenegro liga bez briga znao da greje klupu problem je u nasoj upravi, pre svega ja njima ne verujem, doveli su na kilo prosecnih pa i ispod prosecnih igraca sa nasih njiva... tako daaa sta da kazem, uklapa se
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
kod nas smeju da dolaze samo veeeeliki talenti sa nasih prostora i "nasa deca" koja i pored sjajnih karijera u stranim ligama ne mogu tamo da ostanu, jednostavno srce hoce u humsku pa se zbog toga vrate...
sasvim slucajno svi oni su igraci 2 -3 menadzera sa kojima nas klub toliko voli da saradjuje a kako i ne bi kad su nam toliko dobrog doneli
Veliki talenti sa naših prostora, to je skroz u redu.
Ali "naša deca" koja se eto vraćaju iz ljubavi. Hoće to, ali malo slabije. Uglavnom su to raspadnuti ligamenti, kosti i rupture koje više ne mogu da prođu u drugoj turskoj. Hvala na takvoj ljubavi, pre biram nekog Moreiru, Dijaru, Klea...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Veliki talenti sa naših prostora, to je skroz u redu.
Ali "naša deca" koja se eto vraćaju iz ljubavi. Hoće to, ali malo slabije. Uglavnom su to raspadnuti ligamenti, kosti i rupture koje više ne mogu da prođu u drugoj turskoj. Hvala na takvoj ljubavi, pre biram nekog Moreiru, Dijaru, Klea...
Očigledno je sarkazam u pitanju.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Dokle vise anonimusi iz bosanske i CG lige ? Kakve su to menadzerske kombinacije. kakav bre Perica, jos samo fale Mirko i Slavko !!!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Očigledno je sarkazam u pitanju.
Ne radi se o tome da ja ne bih gledao Sulejmanija i Jovetića u timu, pa i Lazara, o Raći i da ne pričamo, ali nekako FK uvek završi sa Ninkovićima i Aksentijevićima. Lako je raditi stvari iz ljubavi kad je korist u pitanju, pa još ništa i ne gubiš, a dobijaš mnogo više nego što bi dobio tamo negde drugde.
E onda uporedi to sa nesrećnim Pekovićem za vreme lokauta. Ljudski kvaliteti, intelekt i Zlatibor na stranu, ali da povučemo paralelu i da se zapitamo ko bi uradio tako nešto u FK. Pa onda Pavlović.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jel realno da dovodimo tri igraca iz Buducnosti i iz Zete?
Ljudi jel realno ovo?

Gasi i klub i sve. Ovo vise nema smisla. Ja vise nemam stomak za ovo. Previse je sve ovo, previse.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
E pa kad niste hteli grbavog aksentiju na desnog beka evo vam igraca iz nikad jace crnogorske lige. Imamo sjajan primer u vidu vihornog nam beka Rista Lakica. Prodaj Strahinju Pavlovica brze bolje i dovedi zamenu u vida stopera iz Zete. Tako se to radi.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Andraz Struna je slobodan igrac. Ali, treba odresiti kesu...a mi to ne radimo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top