Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Meni srce puno, ipak ima neke nade u buducnost. Nista vise ne mogu sada da komentarisem, ovo veceras mi je susta suprotnost onome kako sam se posle Artmedije osecao. :napred-partizan:
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pobedismo na guzove. Savi ponovo loše stoji tim, naročito taj rani presing gde njihova dva igrača izbace četiri naša. Mi se branimo sa 6 igrača i tu na sredini nastaje rupa koja je ogromna. Ovi to danas nisu iskoristili, ali mi igramo totalno drugačiju utakmicu tamo i ako Savo postavi Natka ispred Zdjelara i Šćekića, Asano na levo, Tošić na desno, Suma u špicu i ubi ih na kontru, prolazimo ovu jako ozbiljnu ekipu.
Ako i dalje forsira ovog Sadika, nema nam pomoći.
Publika je danas bila fenomenalna, klinci nisu stali 90 min, Bravo Za Decu Partizana!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Онај кадар када Садик седи на огради и прича на мобилни, као сцена из неке друге лиге исток. Само му је пљуга у уснама фалила. :D
Шалу на страну. Драго ми је због оних клинаца што је уписана победа. Све време се чула граја са трибине, баш је био леп угођај.
У реваншу ово мора доста боље. Идемо даље.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.432
Локација
JNA
Deca iskidala, nisu stali od prvog do poslednjeg zvizduka..55 ili 56 minut cuje se Demir Jukic, Demir Jukic..steta za Asana, ali iskupio se loptom kojom je izbacio Urosevica i posle gol..Natko dobar , vidi se iz aviona..sve u svemu, bice tesno, sve na qrac Partizan je sampion..idemo dalje crno beli, mozemo mi to!:navijac
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Hvala Bogu dobismo, to je najvaznije. Igra za zaborav.

Raduju pasovi Natka, ali ne raduje to sto izgleda da je Sadik amater, i meni onaj razgovor telefonom lici na 'plakanje" menadzeru i nadam se da je sa nama zavrsio, koja budaletina ljudi moji, vidjeste li ona dva pokusaja sa 20 metara? Ono je za batine.

Urosevic ponovo pokidao, bravo majstore! Jedino je jos mogao da uputi povratnu Ozegovicu kod one situacije kad se izborio za loptu i sutirao na gol, Ozegovic je bio skroz sam na 8-10 metara.

Bravo djeco Partizana, tako se voli i postuje klub! 6000 klinaca je veceras gledalo Partizan, i to je jos jedna velika pobjeda.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čestitke svima na pobedi !!

Molde potvrdio da je preozbiljna ekipa a mi da hoćemo u LE sa 0 napadača u timu..

U revanšu nam trebaju 2 gola da bi prošli dalje.

Sadik ? Svaki komentar bi u ovom trenutku glupo zvučao
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.040
Bitno da smo pobedili.
Uzdrzao bih se od bilo kakvog komentara.
Nebitno kako, samo da se plasiramo u grupu le.

Zapadna tribina stadiona JNA nikad nije bolje izgledala, i nikad nije imala bolje navijace i navijanje od vecerasnjeg izdanja.

Igrac utakmice: DECA SA ZAPADNE TRIBINE! Alal vam vera andjeli!
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
U znak zahvalnosti ovoj deci, treba da se organizuje svaka tekma kad smo domacini dolazak na stadion o trosku kluba. Ako treba i da se napravi i fondacija da se uplate neke pare za snosenje troskova, rado bi uplatio za ove klince. Bravo mi.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Grobarizam u svom svom sjaju ... klinci na tribinama pokazali cistu emociju, forum i tviter sav svoj hejt i cangrzavost ...
Gol koji smo primili je bedak, ali da je samo 1-0 za nas bilo svi bi svrsavali na taktiku.

Molde je ekipa sa glavom i repom, nisu Atletiko ali fudbal igraju smisleno i sa idejom ...
Mogao bih bruka zamjerki naci za nase igrace, ali su nasi, bolje nemamo, pobjedili su i zato " AJMOOOOO MI "
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Normalno da je prvo poluvreme bilo loše kada igramo sa 10 igrača, da ne govorim o hendikepu izostanka ostojića. Ostojić je sa pavlovicem uigran, verujem da ćemo biti sigurniji nazad sledeću ako bude ostojic spreman. Bili smo stegnuti jer su nas isprepadali kontrama protiv cuke. Kada su nam uvaljali gol, više nije bilo kud i okrenismo. Bravo.
Asano je promašio mrtvi zicer ali nije to bilo bas tako lako spakovati.
Ne treba da se zaboravi da je opasno povezao uroševica za drugi gol. Filigrantski! A namestio je i lepu šansu ozegovicu koji masi ceo fudbal!
Radujem se konekciji Natcho - Asano. Bice tu svašta. Natcho ima taj pregled. Ima taj dodir, odmah se vidi.
A sada o Sadiku.
Ja bih njega odmah ubacio u kontejner. Zajebali smo se! Seci! Ako ne možemo dovesti krstenog napadača onda bih ja igrao sa brzim igračima kao što igraju Koreja i Japan. Kad se samo setim da nam je Tawamba bio joker sa klupe pre samo par godina. A vidi nas sad! Šta bio dao za jednog tawambu danas?!?
I da, Urošević! Šta se dogodilo? Kako je on ovako proigrao? Fizički mašina, siguran nazad, napred pravi haos. Bravo!
Šteta što smo nemamo vremena da se uigramo. Bas šteta. Tim će da bude full tek za nekih 5 - 10 utakmica u punom sastavu. Ako ispadnemo, pored Sadika glavni razlog biće neuigranost. Znao sam da će ovi biti zajebani. Gledao sam juce Rosenborg u zagrebu. Hrvati im na buku i ofsajd dali dva gola. Ostatak utakmice ovi bili bolji. A Molde beži Rozenborgu 10 poena.
Treba nam naša najzrelija predstava u revanšu da bi imali šanse. Nadam se čudu i konekciji Natcho - Asano!
Pomozi boze!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Bravo deco Partizana! :clap

Ako se već država pravi da ne može da reši konstantna sranja sa navijačima, nek zabrani svim starijim godištima od ovih koja su večeras bila na JNA ulazak na stadione i rešen problem!

Deco, pokazali ste nam svima kako se navija za Partizan, i kolika smo govna svi mi koji nismo kao vi!
Odrasli i ,,veliki,, navijači Partizana koji ste mu hiljadu puta naneli neko zlo - stidite se!

Fudbaleri, svaka čast, Molde nije slabija ekipa od nas, ali, kao i u slučaju Malatije - vi ste pobedili! :clap
Videlo se da imamo problema jer dolazimo iz jedne ,,sporovozne,, Njiva lige gde se igra na mahove i povremeno zatrči, dok se svuda u svetu (Turska, Norveška) igra svih 90 minuta, lopta brže ide, tranzicija takođe, snaga je obavezna, padanja nema...
Ali... :D
I mi smo njima neobični i zajebani, jer ne mogu da znaju šta od nas i u kom trenutku mogu da očekuju, guramo loptu, spavamo, padamo, ali zato...znamo i da damo gol kada očekuju asistenciju, znamo i da promašimo nemoguće (Asano brate Srbine :krsti: ), ali i da se zatim ušetamo u mrežu sa sve loptom...

Pobeda je pobeda, sad imamo puno rezultatskih varijanti koje nam tamo omogućavaju prolaz, mi smo svakako u stanju da odigramo bar nerešeno sa ovima, jer ma koliko da deluju zajebano, ipak nisu uputili baš 100 šuteva na naš gol, a i mi smo itekako u stanju da im ,,promešamo,, odbranu, stvorimo šansu, damo gol...

Ne znam kakav je taj Gigić kao centarfor, ali, ja za vikend odoh opet da gledam M. Babovića iz Teleoptika na toj poziciji, Savo, ako hoćeš, pridruži mi se...
I gledaj nekako da smisliš kako Natho i Suma da igraju zajedno i u isto vreme na terenu...

Bilo je ,,čupavo,, večeras, i, što zbog BGD vrućine, što zbog adrenalina od utakmice, nema mi spavanja još satima...
Ali...
U krevet ću otići srećan zbog pobede Partizana! :šal Teraj dalje! Melji sve pred sobom!

:napred-partizan:
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Утисак утакмице Миша Филиповић. Од оног тим који цркава у 60. минуту, до овога вечерас.

Браво момци.
Hahaha, kakav crni Misa, za ovakvu spremnost igraca je 99% zasluzan dr. Marko Stojanovic i Savo koji je prepoznao sta je Partizanu falilo prethodnih par sezona.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Valjda je sad svima u klubu jasno da su nam NEOPHODNA 2 napadača.

Suma, Urošević, svaka čast momci!

Crno-beli klinci pokidali!

Mora ovo da rutiniramo u Norveškoj...

Naslov na b92: "Bruka Asana..." Sto vam majki ciganskih jebem! Crknite!
 
Последња измена:

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da nije omašio prazan gol sa 5 metara i da nije ofarban u plavo ne bih primetio da je Asano uopšte igrao. Uticaj na igru 0 i još maši prazan gol. Previše za tako kapitalno pojačanje... Jedino ako nećemo da mu računamo asistenciju za asistenciju kod drugog gola. Daj Bože da će vremenom njegov doprinos igri biti veći.

Nismo sjajno odigrali, ali nije bilo katastrofalno. Molde nije vrhunski tim, ali sasvim solidan protivnik. Nadam se u revanšu da će biti mesta za kontre i Asana da me razuveri. I nemojmo preterivati za Uroševića. U jednom postu je napisano 'impresivan' u drugom 'vrhunski'. Zapravo, dečko je igrao dosta tanko, a sad je popravio igru i to je sve. Raduje pomak kod njega, samo tako da nastavi. Sadika ako je moguće vratiti u Romu.
Zdjelar i Šćekić mnogo loši u ofanzivi, defanzivno stižu skoro sve. Tošić solidan večeras. Suma nije bio toliko dobar u polju, ali jedan potez dovoljan da za mene bude igrač utakmice.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Dobismo nekako,ponovo dosta problema pre svega defanzivno,stalno ostaje brdo prostora izletanjima malog Pavlovića,tako smo i primili gol. Suma sve pohvale dao je gol iz ničega kad nam je bilo najteže,psihološki bi nam mnogo teže palo da smo otišli sa 0-1 na pauzu. Rekao sam x puta i ponavljam da Sadik ne zna ništa zavarala je solidna partija protiv Malatije ali svako ko iole prati fudbal može da zaključi da u tom dečku ništa fudbalski nema,doveden je da glumi Tawambu a on to ne može,lopta se odbija o njega kao o banderu,onaj ožegović kakav je zdepast i nikakav je uspeo da zagradi 2 lopte a Sadik nijednu,svakako sa ovim napadačima se nećemo leba najesti.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Mi napadaca nemamo. Sadik i Ozegovic su potpuno neupotrebljivi.
Klub MORA da reaguje na ovu sramotu sa sedenjem na ogradi i cackanjem telefona, to je apsolutno nedopustivo u modernom fudbalu i stvarno nema smisla. Da se coveku zahvalimo momentalno, nista necemo pogresiti, ako nam je takva disciplina u timu bolje da ne igramo. Uzgred, rasizam na forumu mora da nosi dugorocni ban, iz bilo kog razloga.

Scekic je trom i to ne dolazi do izrazaja u ligi gde moze da bude korisan, ali u evropi se to ne prasta. Vujacic ima slicnu manu, poznatu jos pre nego sto je dosao u Partizan. Reakcija odbrane kod gola Moldea je skandalozna.

Mali Stevanovic je jako dobar, vidi se da ga nose dobre partije i da polako stice sigurnost u igri. Za Tosica je uvek bilo jasno da ima znanja, ali nema zdravlja i to ponekad izaziva bes. Za Natha se vidi da zna, par jako dobrih lopti i jasno je da je uneo zivost u tim. Ne sme da preterava sa tim dugim loptama, inace ce namestati opasne kontre protivniku.

Urosevic pozitivno iznenadjenje.

Fudbal nikakav, reako bih da je Savo kiksao veceras.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Igrali su bunker, , nisu izdržali, to je to.
Preplakao sam prvo poluvreme zbog avangarde sa zapadne tribine.
Ti kreni sada,mi smo ti snagaaa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top