Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.144
Reaction score
14.827
Локација
Kipar
Sudjenje je bilo odlicno bez obzira na nedosudjeni penal. Da je covek hteo da bude tendenciozan mogao je mnogo puta da nas osteti tokom utakmice tako da sam siguran da nije video jer je bila velika guzva kod penal situacije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Натхо је одиграо цео меч на својој позицији против бундеслигашке екипе и то је одиграо докторски, беспрекорно. Шта рећи.

Диабате се покидао у дефанзиви. Пресинг за десетку, зато је био далеко од гола и није напао као уме.
Мениг је шоу програм.....кад год нападне лопту подсети ме на лов-левел мечеве седамдесетих.....каква је оно млатишума људи моји :D Што је најјаче од свега увек нађе начин да се домуља до гола
Рикардо је све радио докторски осим завршног паса....али он то једноставно нема у глави, није му уграђено и то је то.
Павловић веома пријатно изненађење.....технички врло педантан играч.
Траоре одиграо у складу са три последња слова свог презимена.
Вујачић и Марковић као Калаба одиграли.
Генерално је све било на високом нивоу и постоји превише ствари које су за похвалу тако да бих издвојио једину негативну ствар коју сма приметио, а која је могла много да нас кошта много вечерас, а то је убацивање Лутовца. Онај његов говор тела и оно што је показао се у медицини назива - респираторна алкалоза. Озбиљан сам. Човек је ушао под толиком тремом и паником да је дисао брже него што му треба и довео себе у то стање и његова фаца и говор тела јасно показају то јер само тим стање може да се објасни да човек после 5 минута изгледа као дa је играо 205. Кога занима шта је нека гугла да не објашњавам. Једноставно није ментални капацитет за овакве мечеве. Исто ово је показао и против Нице. Пресликано. Играч мање.....

Келн очигледно другачије подноси кад је под притиском фаворита и кад мора да отвара противника уместо да га хвата на контре. Једна је ствар бити прежаљен против Дортмунда, а друга ствар бити фаворит за победу. На пар момената кад смо имали пресинг показали су да имају рупе у глави. Ако поновимо онај пресинг од меча са Ницом можемо да их сломимо јаче него вечерас јер психичка предност је и вечерас била на нашој страни, а камо ли пред трибинама ЈНА.

13.10 је меч лопта за пролаз даље

gYJNja7.jpg
 
Последња измена:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Kada smo u 90. imali onaj slobodnjak sa strane (a još sedam minuta do kraja) i nismo ga izveli ubacivanjem lopte pred gol, već nekim petljanjem i gubljenjem lopte, pomislio sam to je to, karma, primamo ga sigurno.
Na sreću nismo.
Sada je najvažnije napuniti tribine u revanšu jer su to Gordan i momci zaslužili.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Иначе, Страјнић је излапео. Нема другог објашњења. Шта онај човек прича, како меша играче и како коментарише као да је празан балон....неподношљиво
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.477
Reaction score
5.905
Локација
beograd
Ne znam zašto ali sam se probudio s uverenjem da će se ponoviti Augsburg na strani. Bez ikakve euforije i miran verujem da možemo do pozitivnog rezultata.

Puna podrška timu i veliko bravo za sve koji će ići tamo. Napred Partizan!
Propustio sam ovu poruku jutros.
Skidam kapu do poda.
Fenomenalan osecaj.
Za 7 dana možemo da resimo grupu. Napred Partizan. Hvala ti Petricu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.565
Локација
Kej Republika
50 hiljada duša na stadionu, pogrešnih boja.
Mi sa dva špica? Dajemo rano gol.
Znam čeka nas još 90 minuta pakla.
Da pušim, kapiram da bi pakla otišla lagano.
Čekam neki kiks, neki odbitak, da oni izjednače.
Oni posed, mi šanse. Andrade zicer, ja tastaturu. Čekam taj za 1:1. Već sam ga preživeo 300 puta.
7 minuta nadoknade. Rekoh to je to. Daće nam dva sad.
Sudija svira kraj, ja ne verujem. Jel jebeno sanjam?

Nije san. To je Gordanov Partizan.
Čovek neobičnog imena i još neobičnijeg shvatanja fudbala, pomalo zaboravljenog.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.705
Локација
U Kinšasi
Kada smo u 90. imali onaj slobodnjak sa strane (a još sedam minuta do kraja) i nismo ga izveli ubacivanjem lopte pred gol, već nekim petljanjem i gubljenjem lopte, pomislio sam to je to, karma, primamo ga sigurno.
Na sreću nismo.
Sada je najvažnije napuniti tribine u revanšu jer su to Gordan i momci zaslužili.
Ja sam to pomislio čak 53 puta tokom utakmice, ali eto, i na nas jednom fortuna da se ne iskenja. Vala smo i zaslužili. Retrogradni Merkur zvani Gordan Petrić. Šteta što se ranije nije pojavio, da se poseremo ciganima u usta, ali ne može sve. I uz sve to, mi imamo Mišu Filipovića, Vučelića, Vazuru, pink city i ostale parazite, pa mi smo intergalaktički fenomen.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.573
Reaction score
3.416
Strajnica muce unutrasnji demoni.

Fk Partizan je jebeno nenormalan klub, i ne postoji racionalno objasnjenje koje samo partizanovci razumeju bez po reci.

Gde ga se dohvatismo braco moja. Navijas, ceznes, iscekujes neku utakmicu za prolaz, ocekujes neki egal, primimo dva komada ko iz kurca.

Idemo tamo prezaljeni, dobijas pomahnitale svabe 0-1.
Ali 0-1!!! Kao jebeni italijani, k'o da znamo sta radimo, kao da smo se branili i dali ga iz kontre...

Nekad primimo 2 komada za 4 minuta, ali eto, bas sad, odbranismo se 90 minuta sa sve onom jebenom nadoknadom zbog koje ponovo vezbam da disem.

Odradi nas nekad sudija u jebenoj njiva ligi, a kad ono spansko govance (mrzim ih u svim sportovima iz dna duse) odjednom resi da nam svira egal u gostima.

Na kraju sam imao snage samo za jedan kez, u stilu, pa kako se nisam setio da ce biti bas ovakva utakmica jbt, logicno, dzaba mi srce stade.

Ostaricu, necu znati...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Izašli smo sa dva špica prvi put od Kijeva tamo u Evropi i branili se 90 minuta u bloku prvi put verovatno od jebenog Njukasla.

Bilo je grešaka ali sam oduševljen. Prva pobeda protiv ekipe iz Liga5 od Augsburga.

Svaka čast Pavloviću, uneo je novu dimenziju i pogotovo bravo za Traorea i Natha što su držali vezu maestralno. Nikog ne mogu da kritikujem, svi su odigrali maksimalno i generalno dobro. Malo je bilo sreće ali smo je zaslužili.
Gordan je i dalje neporažen! Doktor psihologije a i pripreme (hvala opet Bati i Ivanu).
Sad ako ne napunimo JNA, nećemo nikad.

MELJI!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ja bih samo da pojedem svoje govno i da se izvinim Petricu za sve izreceno do sada... Ako sam i do sada pripisivao neke stvari sreci i individualnom kvalitetu, ovo ne mogu. Da je njihov golman imao malo slabiju utakmicu napunili bi ih. Sigurna i zrela igra. Ne znam, mozda je to sto Petric radi meni zvucalo smesno, ali igraci definitivno izgledaju mnogo jace i crvsce na terenu nego ikada do sada. Mozda je i demistifikovao posao. Samo kod Sava su izlazili sa takvim stavom. Svaka cast, bravo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top