Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Treba malo smiriti strasti.
Suviše se bavimo stvarima oko terena i ciganima.
Da li će biti incidenata ili ne, videćemo.
Pretpostavke su da će biti, jer se valjda radi o grupi najgorih cigana.
Ko će biti kriv videćemo, ali Vučiću su incidenti sigurno potrebni, politički.
Ovaj igrokaz oko Ostoje i kluba, hoće uđu neće uđu je samo predstava.
Zna se ko je naredio da uđu, i podršku države i policije za to i imaju.
A to da li su kupili karte ili ne je smešno, već su ulazili ranije u Pionir bez karata, tako da će i ovde isto.A i ako je bilo kupovine, pa ko je lud da kupuje a da ne zna da li će ući.
Sve se znalo unapred.

Samo želim da skrenem pažnju da je ovo borba za domaći teren i da smo ovim u podređeno položaju.
Budite sigurni da u ABA kad budemo domaćini će ih biti mnogo više.
Cilj je da nemamo domaći teren.
Da oni nekako budu prvi i da imaju prednost domaćeg terena jer mi kod njih neulazimo 100 %.I onda neće ni insistirati da ih bude kod nas.
A ako mi budemo prvi oni će svoj teren braniti, a za naš je plan da ih bude 4-5 hiljada.
Planiraju oni sve ovo mnogo unapred.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Što se mene tiče, dok je ova oklopina na čelu kluba, ne želim da gledam nijednu utakmicu više. Nema poente. Puštiš smradove na tribine a ti ne možeš da prismrdiš nijednom gostovanju kod njih, pa to je van svake pameti.

U jeku dešavanja na Kosmetu, siguran sam da su žvali potrebni incidenti.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Danas da ih rasturimo sve ce se ovo zaboraviti. Napred crno beliiii. Zeljko doso je dan za pobedu i ovo neka bude prekretnica na bolje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Ljudi, razumijem frustracije, ali najgore što možemo uraditi je da prestanemo da idemo na utakmice. Da uskratimo stručni štab i igrače jedine podrške koju imaju.

To je i glavni cilj svega ovoga. Valjda smo svi svjesni u kakvoj državi i kakvom okruženju naš Partizan pokušava da preživi. Nemojmo im još i mi pomagati u tome.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.369
Reaction score
11.260
Локација
underground
Realno sve ovo sranje nama ide u prilog za ovu utakmicu, jer ce svi a nadam se i igraci biti naelektrisaniji vise nego sto bi to bilo bez ovoga. Problem je sto oni imaju budzet bez limita i ako imaju lovu za Kampaca , onda sutra ako zatreba moze se skupiti i za Durenta.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Kap koja je prelila čašu apsolutno. Umjesto da graknes sa svih strana, da ih nagrdis sa 20 razlike, ti imas goste koji mogu da bace i prekinu tekmu kad god hoce
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Utakmica ce biti prekinuta, svalice na Grobare, policija ce sastaviti kakav god treba izvestaj, zavrsili smo sa EL i dva srpska kluba, ili i sa jednim srpskim klubom. Ovde se neki veci interesi ganjaju, jebe im se za kosarku, svakako se sekundarci loze samo na fudbal.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Ljudi, razumijem frustracije, ali najgore što možemo uraditi je da prestanemo da idemo na utakmice. Da uskratimo stručni štab i igrače jedine podrške koju imaju.

To je i glavni cilj svega ovoga. Valjda smo svi svjesni u kakvoj državi i kakvom okruženju naš Partizan pokušava da preživi. Nemojmo im još i mi pomagati u tome.
Наравно, не смије се и не треба престати пружати подршку Жељку и играчима али зато Остоју наградити звиждуцима кад год улази у Арену!!!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Drugari moji dragi, jednostavno se moramo pomiriti sa cinjenicom da je ljudska nakaza iz zeleznika pod punom zastitom doticnog sefa drzave i da su mu date odresene ruke bez ogranicenja da unisti Partizan! Nakaza je samo instrument i orudje u sprovodjenju u delo tog plana. Sto pre to shvatimo, bice nam lakse.
Njima je dolazak Zeljka u Partizan bio samar od kojeg im jos zuji u usima. Taman kad su se malo pribrali, novi samar im je bio poziv nama U Evroligu. Medjutim, nizi oblici zivota su se ocito pregrupisali i dalje nastavljaju da kuju planove da nas ugase zauvek.
I ne. Nije problem sto su oni vcrs usli na utakmicu. Problem je sto sam 100 posto siguran da je to deo mnogo veceg i po nas pogubnijeg plana-da se izazove prekid ili eksces vecih razmera za koji cemo mi biti proglaseni za krivce.... Jednostavno se bojim da ovo nece stati samo na ulasku gamadi u dvoranu.
Trenutno su ogradjeni kao stoka u toru. Sto zapravo i jesu.
Ne dajmo se GROBARIJO i sta god da na utakmici vcrs bude, podrzimo one koji su kao i mi CRNO/BELE KRVI!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Пре 10 минута сам ушао. Хала је пуна, а напољу још неколико хиљада људи. А најјачи је пошумљени, ушао у халу уз Митровића да избегне звиждуке!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top