Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Lepo je ato Ostojini citaju forum, ali po zakonu o zastiti prava potrosaca, ljudi moraju da dobiju mesta u istoj ili boljoj kategoriji. Ne bilo koja slobodna.
 

Прилози

  • Screenshot_20221208-165347_Twitter.jpg
    Screenshot_20221208-165347_Twitter.jpg
    510,8 KB · Прегледа: 255
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Dok god savijamo rep pred mafijom nećemo osvojiti ništa, pa makar nam na klupi bio i Fil Džekson i Greg Popović sa sve Žocom.

Jedan veliki čovek jednom reče "ne može se silom protiv magije", ali izgleda da se danas ne može magijom protiv mafije.

Dok god smo okupirani i vode nas Kvislinzi najbolje da zaboravimo na osvajanje bilo čega. Kome to posle ovoga nije jasno...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.308
Reaction score
16.201
Локација
Beograd
Ja i dalje ne mogu da verujem da će utakmici da prisustvuje esenesovska gamad koja Željku skandira "turčine".
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.308
Reaction score
16.201
Локација
Beograd
Ko garantuje da "simpatizeri" neće gađati navijače koji se nalaze ispod njih? Jednostavno, moraju da uđu, svi znamo da je to protivprirodna provokacija, ali tako je.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
378
Reaction score
2.561
Локација
Pozega
Znači Želimir je trebalo da reaguje na to što mu idioti koji se odazivaju na cigani skandiraju da je Turčin. Ovde pojedinci stvarno nerazumeju i neshvataju koga mi imamo na klupi. A o tome šta Željko stvarno misli o njima.......
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ne znam za vas, ali meni se sve čini da je "nekome" (čitaj o.m.) u "gluvo doba" noći zazvonio telefon a na drugoj strani žice "njegovo veličanstvo" a.v. sa sve pretnjama vađenja dokumenata iz fijoke ako ne pusti gostujuće navijače večeras... možda sam ja i naivan ali od pičkoustog me ništa ne bi iznenadilo! a znate šta mene NAJVIŠE plaši? poziv kluba iz železnika njihovim pristalicama na "fer i sportsko navijanje"... zna se šta se dešava kad oni to rade...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Sa ovim ulaznicama su se tako lepo posrali na svoje navijace i 11.000 sezonskih ulaznica. U Srbiji je i pravo licne imovine ugaseno. Bravo Ostoja, super si ovo uradio. Sa poverenjem Grobara klub je upravo rascistio i rekao kojoj vecini Srbije zapravo pripada. Dobro, da smo makar na cisto. Sledece sezone cete morati da poklanjate sezonske, smradovi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала
Везано за објаву на ФБ страници Форума, сад да имамо трибину па лијепо испред тог дијела на дизалицу подићи паролу "ко је од вас убио Демира" и да стоји читаву утакмицу.
Али неће "наши" стићи треба домаћински дочекати другаре.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nestvarno je sta nam radi mali pacov iz Zeleznika. Danas velika sranja u najavi. Zar bas niko ne moze da spreci malog umobolnog degenerika da nas dodatno ponizava?!Kakva god da je direktiva bila,ovo se nije smelo dozvoliti.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
ne znam za vas, ali meni se sve čini da je "nekome" (čitaj o.m.) u "gluvo doba" noći zazvonio telefon a na drugoj strani žice "njegovo veličanstvo" a.v. sa sve pretnjama vađenja dokumenata iz fijoke ako ne pusti gostujuće navijače večeras... možda sam ja i naivan ali od pičkoustog me ništa ne bi iznenadilo! a znate šta mene NAJVIŠE plaši? poziv kluba iz železnika njihovim pristalicama na "fer i sportsko navijanje"... zna se šta se dešava kad oni to rade...

Naivno je jedino to što misliš da on mora da preti dokumentima.

Svako, pa i "naši", će dati apsolutno sve samo da ih on pogleda na sekund. Sve što se ispuni u njegove ime se ispunjuje samo da bi se pokazala odanost, preponosno i besramno. Ne mora on da preti nikome, pogotovo ne naprednjacima koji vode naš klub u svim sportovima.

Ne znam kako su uspeli, ali vidim da su mnogi već zaboravili na stanje u državi, sportu i produženom rukom u našem klubu. Kao da se prethodna decenija nije ni desila.

Šta je tu je, sve što se dešava na terenu zavisi od Željka i igrača. Sve van toga - često mnogo bitnije od same igre i sporta - i dalje zavisi od botova i naprednjaka. Nadam se da neće doći do glasanja ko će 2024. igrati Evroligu, jer očekujem da bi "naši" glasali za czvbgdfmp.

Mene odluke koje utiču negativno na klub, trenera, igrače i iskrene navijače Partizana ne iznenadjuju još od 2012. čak ih i očekujem.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Stoka je već počela. Gađaju sa zida decu od 7-8 godina. Rekao sam kornjačama da intervenišu i odbiju ih od zida ali po svemu sudeći boli ih kurac da nešto preduzmu. Ostoja pičko podanička jebem li ti sve živo.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Posle svega ovoga, nisam siguran ni da li cu gledati utakmicu veceras. A ni dolaziti na utakmice. A ni kupovati sva ona sranja "da pomognem klubu". To nije moj klub, to je klub vecinske Srbije koja ga zeli samo kao solidnog sparing partnera da bi njihovi uspesi im izgledali stvarniji. Ne zelim da ucestvujem u toj farsi. Nek se igraju sami, jebem im mater. Jos loptu da uzmu kad pocnu da gube. Placipicke vecinske. Poturice obicne. Vucicu, pedercino jedna iskompleksirana!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
446
Reaction score
1.634
Pobediti danas kako znamo i umemo a onda...crkao Ostoja zajedno sa pederom i pudlicom..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top