Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Овога Канутеа вратити одакле је дошао и приде му плату плаћати.
Он када је изашао вјеровао сам у преокрет.
Натко доктор, ни осјетио није да је играо преко 100 минута :D

Količina besa koju izazove u meni svaki put kada ga vidim da kasni i još trčkara dok kasni a protivnik ima kontru... Ovo se desilo kod toliko primljenih golova ove sezone, da ja nemam reči. Duljaj nije normalan sto ga drži i dalje. Da sam na njegovom mestu ja ne znam kako bi izdržao da mu ne lupim šamar.

Jel Duljaj slep?????

Sva sreća pobedili smo...

Duki, da se ne ljubimo, a Kanute može u pičku materinu, samo da ga ne gledamo više.

Ajde Bože pomozi.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Jednu stvar sam primetio, a jedna me već dugo mori.

Primetio sam da smo postigli ipak dosta dobre rezultate, iako igramo i bez uprave i bez trenera i bez navijača.
Dugo me već mori pitanje kako bi ovaj tim (sa potpuno istim igračima) igrao, a da je ćelavi na klupi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.099
Reaction score
15.869
Локација
Храм фудбала

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Mislim da je ovo situacija iz prvog poluvremena, tamo se vidi i Kanute, a on je izasao u pauzi. Ali svakako je bio penal u nadoknadi, to je ocigledno!
Pa to znači da smo oštećeni za još jedan penal :D
Veliko bravo svim igračima i treneru za još jedan preokret. Moralo se kazniti ono valjanje i ciganisanje, to ti je karma.

Ne znam jel neko slušao izjavu trenera Radnika posle tekme, ako sam dobro čuo, na kraju je rekao da smo najbolji klub u zemlji, što je tačno naravno, ali aplauz za hrabrost da to kaže :)
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Погледајте прилог 23213

Људи јел ово онај Спорт што је некад уз Журнал био главни спортски лист прије ере интернета.
to u neka normalna vremena. onda je dosao napredni i izjebao medije za medalju. posle njega ce se mediji u srbiji 100 godina oporavljati. jebao ih je u zanimanje i ponizio toliko da im ni unuci nece imati obraz da kazu cime su im se djedovi bavili. sveo ih je na nivo kusura. zamenio autoritete i strucnjake sa budalama, ludacima, i neukima i komplet ih poslao u istoriju srbije. zlatno doba srbije u doba medijskog pomracenja srbije.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.383
Mene zanima koliko se unazad može vraćati da se traži faul, ofsajd ili bilo šta? Razumijem kad se gleda je li ofsajd ili možda faul pri skoku, ali ovo je puštena igra pa onda nakon toga kad su već popušili gol ajde da vidimo je li to faul. Pa mogli su vratiti 5 minuta unazad pa naći neki faul pa reći nije gol
Ja sam bio jedan od retkih koji je zalio zbog uvodjenja VAR-a, jer sam znao da to cigane ne moze spreciti da kradu (zamislite cigana koji ce zbog postavljene kamere na objektu odustati od kradje sahta, recimo), a potpuno mi ubija dusu fudbala ovo cekanje od po 5min da se proveri da li je neko nekog pipnuo u akciji koja je prethodila golu. Kao da je balet u pitanju. I posle par godina od kako je uveden, nisam promenio stav.

Ovo veceras je meni opet dodalo koji mesec zivota na sve dosadasnje Artmedije, Livorne, AZ Alkmare i slicne. Sad da me i Gvardiola ispostuje, mozda i 50 docekam...
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Daj bre, jel mora ovako? Daj Igore ako čitaš ovo, zategni malo odbranu leba ti. Levog beka kao da nemamo. Sve eurogolove nam daju po toj strani. Drugo nemoj da igramo ovako presing, trčanje u prazno i onda ispadnu svi igrači odjednom. Dal je moguće, bio si pomoćnik Stanoju, ništa od njega da nisi usvojio. Taj je spremao utakmice do perfekcije. Radujem se pobedi naravno, ali sam i uplašen za svaku sledeću utakmicu da ne kiksnemo. Jer ovako nesigurna igra u odbrani je alarmantna i mora da se nadje rešenje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jel’ sme da se rekne:”e ovako se osvaja titula”?
Tesko care! Tsc je prejak, a tu su i bocni vetrovi. Bez zezanja, tesko je u kontinuitetu igrati ove “golac utakmice”. Realno, mi sutra mozemo tuci kragujevac bez problema, ali nam novi gat visi nad glavom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Lepo veče večeras, a? :D
Hvala fudbalerima Partizana i treneru Duljaju što su me vratili u ono davno vreme mojih prvih utakmica na JNA, kada sam se, kao dečak, tresao od uzbuđenja i zbog Partizana...
E, tako mi je bilo na ,,krovu,, tako i sad na JNA...ali, bravo momci, ovo vredi videti, doživeti i preživeti! :clap

Jeste možda primetili da nas sudije kradu ove sezone?
Nisam bio pored TV-a pa da imam ponovljeni snimak, ali nadoknade vremena su večeras bile čista sudijska krađa!
I još jedna stvar: da nas sudije nisu pokrale u prvom kolu, do sada bismo imali SVE pobede...
ŠTA više od toga očekujete od ovog tima i ovog trenera?

Kriv vam je Duljaj uvek kad primimo gol, ali vam nikad nije zaslužan za golove koje dajemo?
Ne želite da primamo golove, ali biste da igramo sa jednim zadnjim veznim? I uz pun tim ofanzivaca koji slabo igraju defanzivu? I to bi popravilo našu odbranu?
Zanimljive fudbalske ideje, nema šta...

Dok vi sačekate da dobijemo idealnog trenera i idealnu upravu i idealne igrače i idealan stadion, proćiće vam život...
Ko nije dolazio na utakmice Partizana ove sezone, mnogo je propustio...u svakom smislu...NIJE isto na TV-u i uživo...jednostavno, nije...

Tipovao sam pre utakmice na Saldanju i Kalulua, ovaj prvi je učinio šta treba, a i ovaj drugi bi dao još i više samo da se naši štoperi i vezisti sete da malo češće ćušnu loptu na levu stranu, a ne da ih 90% puta guraju na desno...
Jebote život imali smo na levoj starni Zahida i Kalulua, kojima se lopta lepi za kopačke,i koji su na 5 metara od Belića, Natha, Ilića...i oni jedno 100 puta pokušavaju da pogode loptom tamo nekoga na desnoj strani koji je udaljen od njih 35 metara...
E to je fudbalsko zapažanje posle utakmice.

A i pre utakmice rekoh ponešto, ne čekajući da budem naknadno pametan... Dakle, da ponovimo gradivo: :napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:






 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.003
Reaction score
4.550
Локација
Nis
Top