Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
MićO Berić uradio dobru analizu na temu Kaminski - Lesor. Po njemu je Kaminski doktor košarke i uvek bi pre njega birao u momentima kada se lomi utakmica nego Lesora (uz dužno postovanje i činjenice sa se mnogo razlikuju kao igrači i samim tim po doprinosu ekipi). Slažem se.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала

Туци змију у главу!
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
327
Reaction score
2.286
Локација
Novi Sad
Sad kad su se slegli utisci od jucerasnjeg spektakla, moram da stanem na stranu ovih cena karata o kojima se toliko polemise. Treba ih podizati dok god ljudi ne skontaju da im je jeftinije da kod kuce proveravaju rezultate lige evrope u fudbalu i da igraju igrice na telefonu. I to nije vise pitanje ni standarda ljudi, ni nivoa 200 ni 400 jer na oba ima gde svaki 5i covek navija ili gde svi navijaju. Jednostavno ko hoce da pokida glas pokidace ko nece nece.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Kako izvukosmo sinoć pobedu, alal vera! Neka ovo bude prekretnica za niz pobeda, kao Efes prošle godine.
Anđušić mora da se pohvali, Kaminski takođe. Inteligencijom i učinkom u napadu nadoknađuje sve mane u defanzivi.
Idemo dalje, u Minhenu smo domaćini, samo su koševi i parket Bajernovi :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ali i dalje PJ… jebote… koliko je psiha problem, i koliko decko ima potencijala…

Ne znam da li je strah zbog povrede, da li adaptacija, sta god… ali mora da prelomi… sa njim na maximumu dobijamo mnogo
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.021
Локација
NbG
U pravu si kolega, mozda je bolje reci kada je dotaknuto dno i tu mislim na period nestanka Goksija, Bosketove smrti, Kićinog ubistva i onda trijumfalnog zauzimanje pozicije u areni na kojoj su pre toga bili Partizanovci. Bilo je nazalost i drugih tragicnih momenata kao sto je ubistvo Grobija al tada Gtr i slicne grobarske strane nisu "botovale" za ubice.
Al da ne idemo u off, cenim sve dobro sto su gtrovci uradili za grobarstvo al tesko da cu promeniti svoj stav prema njima.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Do juce na ovom forumu su ti sto pevali "cigani cigani" bili tik tokeri instagrameri i platise,fenseri sto dovode devojke na utakmice. E sada nisu, sada su dobri. Tuca ko tuca kao da je prvi put pa se odjednom svi zacudili. Mada u areni je vecina to prvi put i videla.

Ne znam zašto je bila tuča, i to u ovom kontekstu nije ni bitno.
Zašto?

Svako ko je malo stariji zna da se isto tako skandiralo i devedesetih, ja bio prisutan.

Kada bi izbila tuča među Grobarima (među nama), ostatak hale/stadiona bi kao po pravilu uputio to skandiranje, više kao neku vrstu kritike, u fazonu, daj koji vam je kurac, pa nećemo valjda između sebe da se bijemo, mentoli jedni.

Tako da, ovih tuča je uvek bilo, i biće nažalost, kao i skandiranja "cigani, cigani " kada god se to desi.

Ne vidim čemu tolika osetljivost.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Svako ko je sinoc izvukao faulove Motliju doprineli su pobedi mnogo vise od drugih stvari vidljivih i za nas obicne kosarkaske laike. (Mislim da je dva puta Smajli izvukao faul od njega, pamtim onaj faul u napadu protiv Zeka i na kraju Frenk ga lepo odradio za peti, a neko je lepo rekao da je 5 napravio nad Danila kad je imao onaj nenormalan sut preko njega potpuno van balansa i pogodio ali sudije su bili nemi posmatraci :D)
Moj dojam sa TV je da je on ostao na parketu do kraja (zbog problema sa faulovima klupirali smo ga sa nekih 13 14 odigranih minuta) mi ne bi okrenuli ovo. Lik je bio napaljen da igra posebno u napadu i mislim da sa njega lakse bi odbili nas nalet.

Preziveli smo i ovu utakmicu teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 
Top