Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Psiholoski efekat na ekipu je ovakvom pobjedom mnogo veci nego da smo ih odrali 20+.

Ako odradimo ovo duplo kolo kako sad svi i ocekujemo, na konju smo definitvno. Monako je vjerovatno veci izazov. MJ-a da limitiramo na "MVP"-partiju iz prosle sezone. Aleksaaaaa!?
Sto se tice Armanija, osim pobjede volio bih da vidim neku kreativnu poruku u kopu za novog ljubimca vecinske Srbije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Ovo sam pitao iz razloga što mislim da je Lesor napravio i ličnu grešku i dobio tehničku u 4 č,zatim je Anđuša zaustavljen u kontri i onda je komentator rekao da je to 3 timski ali na ekranu je stajalo 2 timski i ako nisam pogrešio u vezi Lesora onda su nam maznuli jedan faul koji je itekako uticao na na daljni tok igre. Možda je sve to zbog puno piva pa sam pomešao stvari.
Greška je tada bila do komentatora, tu prvu tehničku nije dobio Matijas nego kluba njihova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Samo moram da primetim da se Matijas emotivno raspao. "Uništili" smo ga kao onomad Saleta Đorđevića.
Na momente sam imala utisak da pokušava da se "izbaci" iz utakmice - ona tehnička za floping?! Matijas i floping?! S druge strane, utisak mi je bio da Ataman namerno neće da ga izvede.

Sve u svemu, odigrao je maksimalno za svoj tim, a ostavio ih je uskraćene za onaj extra effort koji dođe prirodno i spontano kao posledica emocija.

Kao što ste rekli, dao je domaći zadatak svim našim bivšim igračima.... Osim Žoa, ali on je druga dimenzija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ataman nas je zamalo sjebao sa taktikom da ne pravi faulove u poslednjoj i imali su 3 minuta do kraja ni jedan faul ušli i u produžetke s malim faulovima, ali se pojavio kapiten.
Sve ono što ljudi misle da divlja to je čisto Željkovo poverenje u njega.
Ono što raduje najviše je i poverenje u Doziera odnos prema njemu i opet kažem sezona nam staje u te njegove partije i da mora da igra 25 30 min po meču da bi ekipa bila šampionska.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Marko Vlahović je tokom utakmice pričao da Atamanove ekipe inače ne prave faulove i da se vrlo često dešavalo da ni ne izađu iz bonusa.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.579
Reaction score
29.777
Локација
Novi Sad
Mislim da će Bruno biti najbitniji igrač ove sezone! Doduše na početku sezone sam mislio i za Kaminskog isto ali on nikako da se ubaci u neki stalni ritam, da li je do glave, do evropske košarke, to nek procene ovi stručniji forumaši, ali nikako da krene i da ostane na tom putu. Imam osećaj da napravi, što se kaže, korak napred, nazad dva. Ali i dalje verujem da će u nekom trenutku da prelomi i počne da plodi.

Dan odmora, železnik pa to duplo kolo, iskreno verujem da uz energiju sa tribina možemo te obe da dobijemo!

 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.200
Reaction score
18.689
Локација
U Kinšasi
Ali izvođenje lopte pod našim košem na 1 sekund do isteka napada i Nan promaši zicer, sunce ti jebem šta smo sinoć sve videli. Ovo mi je jedna od najboljih utakmica koju sam pogledao.

Svaka čast svima, nadam se da je ovo neka prekretnica za nastavak sezone, tu smo u BG, momci imaju vremena da treniraju i da svi budu bolji.

I samo razmišljam šta bi bilo da Kevin nije sipao onako, nego da je nastavio da promašuje. Al bi se oplelo po Željku, što ga nisi menjao, nije spreman, bolje da je ovaj, bolje da je onaj. Ovako, svi srećni.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Au ljudi kakva utakmica, kakva pobeda. Neverovatno. Još ne mogu da dođem sebi.
Falila je luda glava našeg kapitena i to mnogo. Od one blokade Lesora na šutu za 3 kao da je i sam popizdeo i da je počeo mnogo bolje da se kreće i da lagano pravi višak, podsetio me na prošlu sezonu iako je mašio tih prvih par šuteva i verovao sam da je samo pitanje trenutka kad će da krene da sipa. Muda do poda, doktor.
PJ kapa dole, dečko je majstor. Neverovatno koliko zna i izgleda da konačno preuzima odgovornost. One trojke, ideje koje ima u napadu, sjajno. Pamtim jednu situaciju da je promašio jedan zicer al da sam ja bio u šoku kako je uopšte prošao i došao u priliku da šutne taj zicer uopšte, samo sam rekao majstor :respect
Ledej koji je izmišljao poene dobar deo meča, luda glava naša. Najbolja partija a opet ne znaš koga da izabereš za igrača utakmice. Samo nek tako nastave.
Anđušić sjajno, kako se borio dečko svaka mu čast.
Bruno takođe.
Za brate Lesora nemam reči, gospodin čovek. Onakva zverska kucanja i nijednom ni na faci mu ne vidiš da slavi a ne nešto drugo. I mnogo mi je drago kako je dočekan i ispraćen, pokazao je poštovanje kakvo ne pamtim ni od naše dece. Obožavam ga i voleo bih da nam se jednom vrati.
Utisci večeri, osim pobede naravno, su sjajna atmosfera kad je bilo najbitnije (jedan deo tekme opet ne bih komentarisao), doček Lesora, i kad sam na terenu video zajedno kapitena, Nanelija i Zeka, mnogo sam bio srećan u tom trenutku i osetio neki mir i da će sve to da bude kako treba.

AJMO CRNO BELI!!!
 
Top