Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
486
Reaction score
2.671
Vrlo interesantan statistički detalj od sinoć. Anđušićev +- je bio +26, ubjedljivo najbolji u timu. Inače u poslednjim utakmicama, osim protiv Fennerbahčea, on i Dozer imaju ubjedljivo najbolji +-, bitno bolji of ostatka tima. Nije čudo što Željko u posljednje vrijeme drži Đuzu na terenu u odlučujućim trenucima.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
А што се тиче Лесора, свака част на понашању. Нека је дао и 50, ја немам проблем с тим. Максимално нас је испоштовао.
А Милутинова поред оног смрада из Милана једва чекам у Арени!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nisam bio u mogucnosti da odgledam utakmicu. Sad nakon odgledanih highlights-a da kazem da me jako raduje sve ovo. Vece puno emocija, lesor ponovo tu, Kapiten se vratio...

Na momente arena je grmila, to sam mogao da cujem. Nadam se da je ovo "ta" utakmica, bravo, idemo dalje!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Bruno Kaboklo ce kada se bude uigrao i kada bude pohvatao sistem, akcije i kretnje biti kandidat za najboljeg defanzivca Evrolige, kakva kombinacija raspona ruku, brzine i instinkta u odbrani :respect

Pritom na sve to ima i gomilu kvaliteta u napadu. Pricalo se mnogo o tome da je Egzum jedinstven igrac i da ne moze da se nadje niko slican njemu u Evropi, mislim da je i Kaboklo igrac iz te kategorije, cak bih ga po tom pitanju stavio i ispred Egzuma. Pun pogodak je to sto je vezan ugovorom za narednu sezonu, jos samo i da ispostuje taj ugovor i ne pobegne negde posto sa njim ne mozes da budes 100% siguran kad je to u pitanju :D
 
Последња измена:

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Morao sam i snimak da odgledam da kompletiram utiske. :) Kakva partija Bruna,Ledeja,Andjusica,Doziera i Pantera. Fantasticno...Moram pohvaliti i Slukasa koji je bio igrac vise za nas i promasio i unistio vecinu njihovih kljucnih napada.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
486
Reaction score
2.671
Možda je mislio na kolegu @Van Der Berg. Njemu je "zabranjeno" da iznosi bilo kakve optimistične prognoze pa se okrenuo mračenju. :D
Ja ne mracim, ja samo iznosim realnost, a to je da mi jednostavno ne mozemo pobijediti ni Monako ni Armani.

Inace, nevezano, zaboravih da prokomentarisem da nema nista cudno u tome da Majk Dzejms gleda utakmice svog buduceg kluba.

A Janakopulosu imam samo da porucim ono sto se kod nas u Bosni kaze..."De bolan ne lupaj".
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.410
Локација
JNA
Ledej je najjaci sa njegovim radovanjem, posle svakog bitnog kosa kako se krece po terenu i ludira, gura saigrace, pravi timski igrac i lider! Jedan od onih igraca koji svoje navijace baca u trans stalno, a protivnicki navijaci ga mrze iz dna duse. Hvala ti Zek sto si deo nas! :navijac :shal
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
486
Reaction score
2.671
Ledej je najjaci sa njegovim radovanjem, posle svakog bitnog kosa kako se krece po terenu i ludira, gura saigrace, pravi timski igrac i lider! Jedan od onih igraca koji svoje navijace baca u trans stalno, a protivnicki navijaci ga mrze iz dna duse. Hvala ti Zek sto si deo nas! :navijac :shal
Kao sto rekoh prije, moj najveci strah je da cu jednom gledati utakmicu u kojoj ce Ledej igrati protiv nas. Ne znam kako bi to izdrzao. Moramo svakako osigurati da kod nas igra do penzije.
 
Top