Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Evo upravo sam ispratio ovu moju bandu na utakmicu, ja danas neću biti na tekmi (što je zaista retkost) , i obično se nekako poklapalo kad god ja ne idem da dobro prođemo tj. da pobedimo, pogotovo u ovako bitnim utakmicama, neka tako bude i večeras.

Neka nas malo i sreća večeras posluži , da uvalimo neki krompir u prvom poluvremenu, pa onda pred kraj još jedan , a oni nama ni jedan hhehe.

Ostavite večeras grlo na tribinama umesto mene svi vi koji idete, a ja ću pokušati da odgledam preko tv-a utakmicu , za šta zaista nemam živaca...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ovih preko ce da bude dosta manje.Prpa bato. Sede svi ispod dva suncobrana bez salova i obelezja , a ni do klonje bez murije nece da idu :buhaha
"Najkrvozedniji navijaci u evropi" "Rasisti veci no i sam Adi" "Strah i trepet cele Evrope"
:pop
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.330
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
'ajmo majstori:pfc:

vreme je za jednu veliku pobedu na jna kada su u pitanju evro utakmice.

pirove protiv apoela i sahtjara ne racunam.
 

Dr.Hofmann

Guest
Andrei

Tačno sma tako i predpostavljao da će ih doći šaka jada u Beograd, bitno da su naši mediji objavili senzacionalnu vest "700 Anderlehtovih huligana stiže" , jakih mi huligana u pm...

Isto kao i Fenerovi ...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Napred junaci,svi verujemo u vas.Došlo je vreme Evropskih pobeda i naš povratak tamo gde nam je i mesto.POMOZI BOŽE
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ја уопште нисам превише нервозан пред овај меч. Овај меч не одлучује ништа, у то сам сигуран, тј. сигуран сам да без обзира на резултат вечерашње текме одлука пада у следећој. Због тога сам скроз миран а пред следећу има да буде рика. Момцима а и нама срећно вечерас!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.265
Reaction score
3.031
Ma ja jedva cekam...atmosfera u hramu,bitna utakmica,igra Partizan...neprocenjivo!

A sto se tice ovih huligana,to su smesni likovi,posebno ovi sto dolaze iz zapadne evrope...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Napred Partizan

To sto je razlicito u odnosu na prethodne dve godine kada smo vojevali u evropi je timska igra. Timska igra donosi prevagu, zato sam danas opti mista i verujem da mozemo dalje. Nema sumnje, nasi igraci ce dati sve od sebe.
Sve je moguce... pa cak i nasa pobeda.​

:napred Partizan​
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
IDEMO DALJE !!! Srce mi kuca k'o ludo..jos 1h 42min i 13sec...:) srecno grobari!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sta reci pametno, a da nije vec receno?

Oni jesu favoriti, ali veceras-ne! Jel' se secate izjave Djordja Tomica kad su ga novinari pitali da prokomentarise to sto smo izvukli Njukasl (u tom trenutku najtezi protivnik posle Lacia-koga smo kasnije izvukli)? Mrtav 'ladan, sto u zbilji,-sto u sali: "Pa Njukasl bas nema srece!" :respect

NE VERUJEMO U CUDA, AL' VERUJEMO U PARTIZAN! :BB
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ja bih ovakvu atmosferu i na ostalim evro utakmicama.... :D
 

ivanbec

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
40
Reaction score
0
Jel mogu negde da gledam ??????


Nemam prvi , satelitski ne prenosi... UMRECU
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Partizan - RSC Anderlecht 18.08.2010. - 09:12
613.jpg
UEFA LIGA ŠAMPIONA
Plej of, 1. meč
Beograd, 18.08.2010. stadion FK Partizan
Početak - 20.45h
Sudija: Claus BO LARSEN (DEN)
Delegat: Mark BLACKBOURNE (ENG)

Direktan radio prenos sa MIP radija na
Video portalu FK Partizan

Direktan TV prenos - RTS​


Partizan: 33 Ilić Radiša, 3 Stevanović, 13 Jovanović Marko, 20 Krstajić, 17 Lazevski, 8 Petrović, 22 Ilić Saša, 10 Moreira, 77 Iliev, 7 Tomić, 9 Cleo.

Klupa: 12 živković, 99 Smiljanić, 2 Miljković, 19 Bogunović, 23 Davidov, 31 Šćepović, 6 Stanković.

Anderlecht: 1 Silvio Proto, 2 Ondrej Mazuch, 3 Olivier Deschacht, 7 Jan Lecjaks, 8 Jan Polak, 9 Matias Suarez, 11 Mbark Boussoufa, 14 Romelu Lukaku, 16 Cheikhou Kouyate, 23 Roland Juhasz, 30 Guillaume Gillet.

Klupa: 22 Davy Schollen, 10 Kan, 18 Lukas Mareček, 25 Pablo Chavarria,26 Victor Bernardez, 39 Ziguy Badibanga, 44 Nemanja Rnić.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
:napred PartizanS verom u Boga, Partizan i Grobare!!! Srecno do pobjede!!!!!!!!!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Jos malo pa pocinje, uf nervoze one pozitivne ma usro sam se ali ne od straha :D.

Sta da kazem, nadam se da mozemo da napravimo i to cudo i vec u prvoj uradimo posao tj napravimo rezultat koji nam daje miran revans.
Znam to bi bilo ravno cudu ali MI SMO PARTIZAN!

Bio sma veoma razocaran sto smo njih izvukli i zeleo sma bilo koga drugoga ali kako se blizila ova utakmica sve vise verujem da ce ih lagane pobede Briza prosle godine zavarati a posebno se radujem sto imaju prepotentnog trenera.

Siguran sam da ovaj tim Partizana moze svakome da uvali gol tako i Belgijancima.

Ali znam i da sam previse i ludo optimistican kad cu da vam kazem da mozemo dati i 2 pa i 3 komada.
Pitanje je smao sa ili bez gola u nasoj mrezi?
Nismo ih tako cesto davali (3 komada) ali nadam se da je dosao i taj trenutak.
Verujem u to i ne prizivam nereseno niti 0-0 posebno jer mislim da nam treba ta pobeda u prvoj.
Igraju bez pola tima i ako budemo istrcali kompletni verujem da ih imamo vec u prvoj.

Belgijanci ce ostaviti sve za revans i ovde traziti povoljan rezultat ali isto tako su nas veoma podcenili tako da prvi gol u njihovoj mrezi im moze raspasti sistem.
Tome se i nadam a ostalo ce da uradi Kleo :wink:

Idemooooo!!! i nema stajanja ko protiv Turaka vec samo melji i pametno.
:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top