Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Uh...obradova me i sam pomen o mogucem transferu Duljaja u Partizan!

Od perioda kada je bio kod nas samo mu je Zuka blizak po kvalitetu ili pozrtvovanju...

Ako zaista dodje u Partizan prelazni rok je uspesno poceo.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ocigledno i u klubu razmisljaju kao i Kecman ovde na forumu..MIljko igrao ligu sampiona, ligu evrope i naravno da ce mu produziti ugovor bolji je od svakog srpskog beka..
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ja sam za dovodjenje Duljaja, bolje on nego da rizikujemo sa nekim strancima koji eu macka u dzaku.....A uz Duljaja mogu da napreduju na toj pozicijii Markovic, Ivkovic....

Hvala Pajovicu na ovih 6 meseci sto je odigrao, sve najblej u karijeri .
Bilo bi dobro kad bi zadrzali i Ivanova,Stojkovica i Volkova .
Nije mi jasno produzavanje ugovora sa Miljkovicem :( Dal je moguce da i Vuk ne vidi da on NEMA kvalitet za nas , a i jos navijaci mu svako kolo zvizde , treba sam da ode (mada nece ga niko :D )

Lepe pare mogu da se uzmu od : Markeca, M. Scepovica , S.Scepovica .
Osloboditi se primanja Lovrea , Tomasevica, Knezevica ...

I eto pare da se produzi ugovor sa glavnim igracima .

Dobar kostur bi nam bio sa Stojkovicem,Ivanovim,Volkov,Duljaj,Sale,Mitar .

Moramo dovesti i nekog brzog spica ala Diara .....Imamo sidrase Mitra i Kojica , fali nam neki dobar brzanac gorre..

Al kad vidim da je SD Nadj , padne mi mrak na oci :(
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.875
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I ja se bojim da li ce Duljaj sa 34 moci 90 min da sparta po terenu. Nije njemu vise 25...

Ne znam, skeptican sam.
Да, иначе су му претходници орали по терену :buhaha


Дуљај и с 40 година је два пута бољи игач од Лоле, Меде и С Марковића заједно.
Да не причам о његовом гробарству и колико би значио у свлачионици и колико је битно његово искуство.
Ако дође, појачање у правом смислу те речи.

Што се тиче Миљковића и Лазевског, ај могу и да разумем продужавање уговора за српског Кафуа, једноставно конкуренција му је несретни Пауљевић, Живковић тренутно мачка у џаку, замене нема на видику, физички није сакат, има снаге, па ајд, може и да се задржи. Али Лазевски, не видим му поенту ни у назнакама...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sve sve ali izgleda da smo vecno osudjeni na najgori bekovski par u istoriji kluba.

Prosto ne verujem sta prica Rasovic,pa sam Milljkovic moze da usere i ono malo sto mutavi odvoji para a Vuk velikog napora.Stanoje zna.

Ocekujem da zovu i Batu Mirkovica da se vrati,bolji je od Pajovica.....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Au kako bi bilo dobro da Duki dodje, jos Adi da se reaktivira :D. Taman dobijemo normalnog SD-a i ujedno novog zadnjeg :D. Dve muve....

A vi sto pricate da je u godinama, setite se malo bolje ko je sve igrao i sa koliko godina kod nas!
Jel Krstajic bio mator sa 37g? Jel Sasa Ilic mator sa 35?
Batalite te price. Dovoljno mi je da znam kakav je profesionalac u pitanju i da taj sigurno nece nikad da dozvoli da ne bude fizicki spreman.

-----------------------
Дуљај и с 40 година је два пута бољи игач од Лоле, Меде и С Марковића заједно.
Да не причам о његовом гробарству и колико би значио у свлачионици и колико је битно његово искуство.
Ако дође, појачање у правом смислу те речи..
Apsolutno! Od reci do reci!
------------------------
Edit:
Nasao sam samo dva intervjua od kad je tamo, nema nijedan kako igra :/.
2012: https://www.youtube.com/watch?v=7jMRybnnMI4
2011: https://www.youtube.com/watch?v=jf-b4IPbrTY
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Прво не терајте Миљка док не продамо Пауљевића.
Друго, Миљко је и тако једини који може да стигне Салета и Моцу.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
E, ajde sad, posto se ovo odnosilo na mene, objasni gde si ovo u mom postu procitao, tj. kako si ovo zakljucio? Ko je tvrdio da nece igrati za manje pare? Ili ti je to javila surnjaja od njegovog pastorka? Posto ocigledno imas neke frustracije izazvane mojim pisanjem, preporucujem ti da kad nesto procitas, ucinis to jos jednom.
Brate, zasto ti svaki post smatras da je uperen licno protiv tebe? Pre neki dan si se zakacio sa Pekarskim na 2 teme i sa mnom na jednoj bez ikakve potrebe. Kapiram da si imao konflikte sa odredjenim clanovima, ali meni nije cilj da nekog konstantno podbadam i namerno provociram, niti se post u celosti odnosio na tebe (vec samo jedan deo), nego generalno na neka ta predvidjanja nagadjanja bez ikakvog osnova. To za platu sam izvukao iz konteksta i malo karikirao, posto u ovom trenutku nema nikakve potrebe polemisati da li bi hteo da zavrsi karijeru kod nas i da li ce nas njegov dolazak opteretiti finansijski, posto, kao sto rekoh, nemamo predstavu ni da li ce doci, ni za koje pare, ni pod kojim uslovima.
I objasni mi molim te zbog cega bih imao bilo kakve frustracije bilo cijim pisanjem ovde?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zaboravljate da su Miljko i Lazevski roba koju nasa vajna uprava najvise voli - besplatna!
Sto kaze profesor,dok se na ratosiljamo Pauljevica, dobar je i Miljkon..
Idealno bi bilo da Miljko i Lazevski budu backup za Volkova i Aksentijevica,ali to je jako tesko za izvesti u ovom trenutku.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kako napisa Profesor, vaznije se ratosiljati Pauljevica nego Miljkona. Za koje god pare igra Pauljevic - previse je.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Zaboravljate da su Miljko i Lazevski roba koju nasa vajna uprava najvise voli - besplatna!
Sto kaze profesor,dok se na ratosiljamo Pauljevica, dobar je i Miljkon..
Idealno bi bilo da Miljko i Lazevski budu backup za Volkova i Aksentijevica,ali to je jako tesko za izvesti u ovom trenutku.

Strateški ih potpisati na dvije godine i prodati (znači uzeti neko obeštećenje) nakon šest mjeseci ili godinu dana, što nije nemoguće ako uđemo u grupe nekog evropskog takmičenja.
A jesam li lijepo pisao prije mjesec dana ili manje da će im ponuditi nove ugovore? Ima Mujo bubrege...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
pa ako ih niko ne trazi sada kad su slobodni,cisto sumnjam da ce ih traziti i dogodine.
sem ako nas miljko hettrikom protiv dinamo zagreba ne uvede u LS :D
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Igor Duljaj Duki u tri reci..
velika radilica, trkac i sakupljac lopti. Kada bih ga poredio sa timom u nazad 2-3 god, ne racunajuci Krstajica, mislim da mu nema ravnog. On trci za dvojicu, isto kao sto je Drula (napred) trcao za sve nase mladje izdanke. I za Tariba je isla prica, mator, godine, k-palac pa su se real i porto proslavili.

Ukratko, nadam se da dolazi.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Kakva bi to kičma bila jebo te sunac.. Stojke Ivan Duki Sale Mitar.. ne bi nas omelo ni pet Miljkovića. :D
hahaha :D ali bez zaebancije taj tim bi bio za jelen ligu masinerija sa turbo pogonom. jos kad bi vratili dr Moa to bi bilo idealno. a za neki veci uspjeh uslov svih uslova je odlazak miljkona, pa onda da pocnemo mastati i sanjariti LS. do tad je svaka disuksija na tu temu smijesna i glupa.
Друго, Миљко је и тако једини који може да стигне Салета и Моцу.
miljko legenda? pu daleko bilo, Profesore pomjeri se smjesta :D

Loli sve najbolje u turskoj, prije svega da se dobro izsunca i lijepo provede :)
uvijek cu ga pamtiti po onom golu u pg protiv varvara, kad ga je dao majstorski na nacin atipican njemu, glavom. pa onda ona bomba protiv ofk na JNA kad smo od gotovog napravili veresiju, sezona sa tejgom. mozda i presudan u toj sezoni. o zatvoranju rupe i sve oko nje ne treba ni trositi tastaturu, od tad krece opsta grobrarizacija :D
jebiga nekad je bio najprerspektivniji zadnji vezni u zemlji ali mu djavoli nisu dali mira. mada je imao malera i sa povredama. ali eto, koliko-toliko ga je njegov Partizan vratio u zivot i on je dao puno njemu i hvala mu na tome!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Bravo Vuce!!! Ovim recenicama u intervjuu mocartu si jos jednom pokazao i dokazao da zelis dobro klubu i da zelis rezultate vec ovog leta(musema u Hramu broj 3:D).Ostanak Stojketa,Ivana,Vove,Saleta i Mitra,prava stvar i ambicije na nivou kluba:clap.Da li ce govna da te ispostuju,drugo je pitanje,ali je dobro sto si jasno stavio do znanja sta zelis od ovog prelaznog roka.Pritisak na upravu da kicma ostane,da im se povecaju plate od prodaje Scepe,starijeg Scepe.Maksimum uloziti da se Miljku pronadje klub.Ajde Duki Grobare vracaj se kuci..Igor Duljaj,kada se setim:respect,vratite nasu legendarnu radilicu,Duljaj ili nista..:D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Igor Duljaju u Partizanu? Da da i da. Ova uprava koliko god da je losa cesto je imala srece oko igraca, Duljaj je tako logicno i tako dobro resenje a da govna kurcem ne moraju da mrdnu da traze igraca, pregovaraju i placaju obestecenje ne bi li doveli kvalitetnog igraca. Ako se ovo desi to je ono kada nekom za nesto kazu da mu je 'palo sa neba' :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.328
Reaction score
4.010
Локација
Kobasicarija "Venac".
nastavicu niz...

igor duljaj:respect
kapiram da smo zainteresovani, ali cekamo rasplet u sevastopolju. taj gazda nesumnjivo moze da mu tutne mnogo vise para od mutavog. ako bi se derventski konj iskezio bar malo vise od tih jebenih dvesto hljada sto je zacrtao, imali bi se cemu nadati. ovako, ne sumnjajuci u dukijevo grobarstvo, ponudi li mu taj ukrajinac duplo vise od partizana...dzaba smo krecili.

to koliko je igor igracki spreman uprkos godinama, najbolje smo videli zimus. covek bio najbolji toj utakmici protiv nas. dakle, celavi i dalje zatvara sve, stize na vreme, a nije da ne zna sa loptom. pride, kapiten je tima koji se vratio u prvu ligu. o ljudskim kvalitetima je izlisno govoriti. dobili bi smo coveka koji ne voli da talasa van terena, izvrsava svoje obaveze i najpozitivnije moguce moze da utice na svlacionicu.

u nedelju odoh do crkve da se pomolim za ostvarenje transfera.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Namerno sam malo ćutao u stvari planirao sam da ništa i ne pišem. Ali kad pročitam neke komentare prosto mi pripadne muka.
Duki je odigrao svaku utakmicu ove godine, što u kupu što u prvenstvu. Samo je dve utakmice cele godine pauzirao. Na svakoj je bio kapiten. Čovek je imao ponudu od Rubina kada je Sevastopol ispao iz lige ali pošto on nije neko ko ostavlja ljude na cedilu ostao je i odradio obe godine vrhunski, prošle su bili treći evo ove se vraćaju. Da su mu pare bile bitne sigurno ne bi blejao u drugoj ligi. Dao je reč i to je to.

Ostanak u Sevastopolu može samo iz tog razloga biti opcija. Da mu se revanširaju još jednim ugovorom.

Ima nekih sa foruma koji znaju koliki je Duki grobar, i da bi došao džabe samo da pomogne klubu. I koliko je puta do sada to pokazao ali ne želim da o tome pričam. Ostalima nek je na čast kakve gluposti pišu.

Sevastopol je obezbedio ulazak u prvu ligu svi najbolji igrači su dobili slobodno dok ne počnu pripreme u Austriji. Kontakt već postoji, Rašović ga jeste zvao, Duki je od sutra u Beogradu pa ćemo videti.

Koliko je stvarno spreman ili nije znamo mi kad dođe kući na pauzu, koliko izlazi a koliko trenira i tada.

To vam je cela istina.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Komšo poleteo u odbranu. :D

Ma kakav Duljaj taj sa 33 da igra pa ko da izdrži njega i Ilića na terenu? :prekrsti

Kakav tandem bi bio Duljaj-Ilić i da je ostao Vukić al racku, garantujem da bi sa tim tandemom imali realne šanse za LŠ uz malo sreće u žrebu, al šta je tu je videćemo još ko odlazi pored Smiljanića i koga će još dovesti imamo odličnu priliku u Duljaju i nekim još bivšim igračima samo ako uprava ima gram mozga a nema ga. Do pre je bilo samo nek je slobodan a sad samo da igra za džabe ako može.

Srećno Loli u novog klubu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top