Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Vidim da mnogi pricaju o Duljaju ovde recicu samo par reci o njemu u ovom trenutku ..Duljaj se malo zasitio fudbala jos ove godine je hteo da prekine igracku karijeru medjutim prokleta trka sa novcem ga tera da odigra jos sezonu dve ...

Duljaj je bo jedan od omiljenih igraca vlasnika Sahtjora i zbog nejga se i nasao u Sevastopolju u klubu koji finansira prijatelj negov prijatelj igrao je drugu Ukrajinsku ligu za milion po sezoni isto kao dok je igrao za Sahtjor, njega u ovom trenutku interesuje samo novac i ko mu da vise tu ce i igrati....
Nema tu bas preise emocija!

Poenta svega je da nema sanse da dodje kod nas...

Meni ovakve stvari koje si napisao apsolutno ne idu uz Igora Duljaja. Moj ortak ga lično poznaje, prošli su zajedno sve mlađe selekcije Partizana, bili su cimeri na pripremama, kada je Duljaj potpisao za Šahtjor doneo mu je dres iz Ukrajine itd.

On mi je rekao da u životu tako dobrog čoveka nije upoznao, kaže za njega da je na prvom mestu ne čovek, nego je ljudina, a tek posle toga je veliki profesionalac, borac, Grobar itd. Pričao mi je i da je bio maksimalno posvećen fudbalu, kako je svakodnevno na treninge putovao iz Topole itd.

I onda posle svega lepog što sam čuo o tom čoveku dođe neko i napiše kako se zasitio fudbala, da njega zanima samo novac i kako će igrati za onog ko mu da više love?! On voli Partizan, svestan je da mu je Partizan puno pružio u životu i uopšte ne vidim zašto ne bi došao i pomogao ovoj mladoj ekipi? Ima on obraz, ne prodaje se on za "šaku dolara"...

T.N.T.1970, nemoj ti sad nešto da se ljutiš na mene, ali Duljaj realno nije zaslužio da takve stvari pišeš o njemu...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mozda mu je revidiran ugovor pa potpisan na manje godina....
A i nista oni nisu saznali, vec je Nadj rekao da misli da ima jos godinu dana ali nije siguran jer nije video ugovor, jedu govna Mocartovci.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jede govna novinar po obicaju, Nadj rekao jasno da nije siguran u duzinu ugovora Markovica i to je to. Jebote ovaj napisao cijeli referat kako kao Krle laze...koja govna.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Сумњам да је ревидиран, мислим да је у већини професионалних спортова исти "закон" да се не може потписати први сениорски на више од 3 године.
Грдне су ту мутљавине с његовим трансфером и уговором.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
http://www.sportal.rs/news.php?news=102212

Штета што не долазиш директно више би их болило.
А немој Јованчу да спомињеш ко Бога те молим, још ћеш сам себе измалерисати, а ниси ни дошао.
По овим његовим интервјуима, мени се чини да је ту посао готово па завршен.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Možda je istrošen da igra po inostranstvu, ali za Partizan siguran sam da nije istrošen i da bi ovdje imao motiv
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Nemoj da se primas na usrani zurnal,rekao je za tamosnje medije da je vreme da se situacija promeni a ne sredina.To je preneo mocart,a ovi vest skinuli od njih.Kaze u toj izjavi,da ce posle obaveza u reprezentaciji da se odmori,a posle dolazi na pocetak priprema.Ako se pojavi,neka ponuda,razmotrice je i videti da li ostaje u Partizanu ili ce otici.Drugim recima,onako realno mislim da bi on ostao pre nego da ode bilo gde,pogotovo ako ne dobije ponudu iz najjacih liga,sto mu je prevashodna zelja..A da se promeni situacija,treba tumaciti da mu je lepo u Partizanu,ali da nece pod istim uslovima da igra i naredne godine..Treba ispostovati coveka i ponuditi mu vecu platu,pa da vidimo..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
3.999
Локација
Kobasicarija "Venac".
s obzirom da je ivanov dao takvu izjavu bugarima, smatram da skoro nema sanse da ga zadrzimo. drugacije je kad pricas u tudjoj zemlj: pazis da ne povredis navijace, vagas u fazonu:"videcemo, sve je otvoreno".
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
750
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ао ђе они...

Осим Боње ови остали не памтим да су све укупно једну утакмицу одиграли
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Igraci Buducnosti i Sutjeske nas zanimaju.


raz_019.gif

Nadam se da taj koji ½skautira½ igrače iz ove utakmice plaća prevoz do Crne Gore iz svog džepa!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
A koje pozicije gledamo?
Dalje ćemo naslućivati sami :D.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.773
Ne vredi, kačio sam ja to, ali se kulira. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top