Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ne znam da li sam već rekao ali... Oćemo ciganče na gol sad ili da čekamo derbi?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
To cigance na golu i drugi cigan koj treba da igra stoper, mislim da bi igrali mnogo bolje i nego ovi sto sada gledamo u timu.
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Strucnjak

Kada imas livadarskog trenera igras livadarski fudbal. Satro igramo sa dva napadaca a nisi povezao dva dodavanja unapred za celi mec. Izmene su mu tek uveda za fudbal i zdrav razum, uspeo je i onaj smehotres protiv Vojvodine da nadjebe... Hajde da izvedemo napadaca i uvedemo krilo i bivseg fudbalera Alena Stevanovica, onda cemo da izvedemo jednog jedinog brzog igraca i uvedemo tek tada kada gubimo Vlahovica (nevazno sto Djurdjic i Bozinov nisu jedan jedini duel dobili iako igraju sa Calasanom i jebenim Savom Pavicevicem a ne Rio Ferdinandom i Vidicem iz najboljih dana) I tek na samom kraju setis se da Sasa Ilic ne moze vise da stoji na terenu i uvedes Leonarda. . Vidi cuda, on u roku od 5 minuta postize gol...Naravno jos jednog bivseg igraca Balazica je vratio u 11 i napadaci Spartaka ga obilazili kako su hteli.

Veci diletant od njega je jedino Drulovic... Znaci radije ces iscediti ista snage sto je ostalo u veteranima (Radovic i Ilic) i bivsim fudbalerima (Bozinov, Alen Steavanovic, Balazic), dodati na njih JSL vedete kao Miletic dok u isto vreme pustas da ode Miladin Stevanovic, da ode Golubovic, na klupu gurnes Bogosavca, Vlahovica, Jankovica i Goguu (znaci igrace koji mogu da napreduju makar)

Msm, sta reci o coveku koji sa Skuleticem i Lazovicem u 6 utakmica grupa LE postigne jedan gol :puke

A ciganima iz FK Spartak koji su lezali po terenu zelim da tako padnu i ne ustanu vise nikad :pickaciganska :pop



Nisu u pravu za vecinu stvari..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nakon 6.kola trenutno drzimo "visoku" 11. poziciju na tabeli sa mogucnoscu da nas Radnik i Cukaricki obidju jer imaju mec manje. Ako je za neku utehu bar jos uvek nismo u "opasnoj" zoni mada nismo ni daleko.

"Ciljevi" se polako ispunjavaju jedan za drugim. Posto nam Evropa vise nije prioritet verovatno je necemo ni igrati dogodine. Postajemo prosecan klub na nivou Radnika iz Surdulice gde nam je svaka utakmica u ovoj jadnoj ligi tesko mucenje. Ajde recite iskreno ko bi ovo ocekivao pre 2-3 god i onda kada smo uzeli titulu i kada su govna bila izbacena iz Evrope? Kako se ovako lako preokrenula situacija? Moze samo u zemlji Srbiji.

Iskreno mene vise nista ne cudi i to je najgore jer mi vec postaje uobicajena stvar da svako silji kurac na nama i da se prijatno iznenadim kada nekog pobedimo. Tuga.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.550
Локација
U Kinšasi
Dzaba mi trunimo o igracima, kad smo sistematski unisteni.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.178
Локација
ante portas
Nikolić ako misli nešto mora hitno da postavi ultimatum da se dovedu tri kvalitetna igrača.
Napadač, centralni vezni, i stoper.
On ako misli da sa ovim balerinama izvuče sezonu il je ludi mazohista, ili ne zna ništa o svom poslu.
Žali Bože koga smo mi doveli u ovom prelaznom roku.
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
"trener"

A hajde mi kazes sta od navedenog nije tacno, i das neko zdravorazmuno objasnjenje (ako nije problem) :banghead

Pljujes trenera bez razloga.. Iznerviran si napisao post.. Pises kako su trebali da igraju klinci Vlahovic, Bogosavac... da su oni igrali i odigrali kao ovi onda bi i njih pljuvao.. Sa ovakvim navijacima i ne zasluzujemo nesto vise..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sedimo u čamcu na sred reke... somovi zaista dobro idu, i to oni od 15-20 kila. 17 inči laptop podešen i spreman za utakmicu. Gledamo "Đilasove kraljice" uzimaju bronzu. Radujemo se, jer ipak su sve to pretežno naše Grobarke... bar nekad bile.

Fuca... prvo poluvreme loše, nepovezano, malo prilika a i one što smo imali smo promašili. Ono cigansko-udbaško govno Mažić svira kraj poluvremena, a istog trenutka moj štap se savi do vode... nešto golemo.

Teglim ja njega prema čamcu, tegli on što dalje od čamca. Počinje drugo poluvreme, a ja i se i dalje borim da onim čudovištem. Teglim ja, tegli on, a meni pogled ide više prema laptopu nego prema vodi. Dobismo onaj gol Šaranovu kroz uši. Iznerviran popizdim potegnem previše i ode linija u kurac. Totalno iznerviran golom i gubljenjem velikog soma, frknem štap trideset metara od čamca u vodu.

Baletani u kopačkama, vi koji sebe nazivate fudbalerima Partizana, dođete mi $400 za štap i mašinicu!

Ne morate meni da pošaljete novac, ali morate taj novac da uplatite ovde:

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!


U isto vreme, Tuljo, skini 20.000 sa našeg računa i prosledi gde treba... u ime našeg foruma.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.762
Локација
Beograd
...

Baletani u kopačkama, vi koji sebe nazivate fudbalerima Partizana, dođete mi $400 za štap i mašinicu!

Ne morate meni da pošaljete novac, ali morate taj novac da uplatite ovde:

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!


U isto vreme, Tuljo, skini 20.000 sa našeg računa i prosledi gde treba... u ime našeg foruma.
BRAVO GAZDA!!! :clap:clap:clap:clap:clap

Utakmice se mogu gubiti i dobijati, somovi mogu uteći ili ne uteći sa štapa, medalja sa olimpijade može biti od raznih metala, ali dok ima onih košarkašica, odbojkašica, vaterpolista i ostalih naših šampiona iz Rija, ako ništa drugo, Srbija još postoji!!!

Ja se totalno zeznuo oko termina kad šta počinje, rek'o' da odgledam naše baletane u kopačkama, pa posle redom ovo na olimpijadi, kad ono košarkašice već osvojile bronzu?!

E, moj Partizane, ja po tebi merim vreme, pa se zajebem, al' nema veze - odgledao sam posle sve ovo drugo redom, dobro jutro Srbijo, čestitamo našem Goranu Stevanoviću ćerkinu medalju, sad idem da spavam, još sutra Srbija - USA, pa da arhiviramo i taj Rio 2016...

...a sve dok postoji bar neki, pa ma koliki, broj navijača Partizana, kao što je ta mala Anđela koja ima neke svoje principe, i kao što je to Web Gazda koji je uradio ono što treba, i kao što su to (ili će, kad budu mogli), nadam se, još neki - PARTIZAN JOŠ POSTOJI - uprkos baletanima u kopačkama koji ili ne znaju da igraju, ili ne mogu da trče (a neki i jedno i drugo) - mada su oni, nesrećnici, još i najmanje krivi što su tu gde su...

Što reče neko negde u komentarima za odbojkašice:
,,Hrabra borba odbojkasica, potvrdjeni status ratnica, Cucuk Stana bi bila ponosna.,,
A i za druge sportistkinje bi se moglo reći nešto slično, naravno i za sportiste, a tužno je kad je neko tako nemoćan i jalov na terenu, kao ti naši fudbaleri...al' šta da se radi, biće bolje, teraj dalje...

I ne zaboravite na ovo:

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Igra Partizana kao stihovi prOlivera Mandica-

"Smejem se,smejem se a plakao bih".

Idemo dalje za iste pare.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Prvo da se najebem majke Mazicu, ciganska gnjido jedo te terzic i kokeza usta smrdljiva. Picko jedna nisi svirao penal i faul nad Evertonom.

Drugom da se najebem majke onom smradu sa brojem 22 u ekipi Spartaka. Pseto cigansko jebote terzic.

E sad o ovim nasim amaterima. Jadnici oni najveci neka vas je sramota guzice kad obraza nemate, ajde kad menate obraza nego nemate ni muda, da smo skupili devojcice iz parka, sa tobogana i ljuljaska pokazali bi veca muda od vas.

Sramite se dresa kojeg nosite, vi meni ni lopte pored terena ne bi skupljali.

Ilijev jadnice narkomaski, daj ostavku, jer vidis sta si doveo, jer vidis da si nas upropastio sa najvecom neznalicom trenerom Tomicem podpomognutom smrdljivim veprom.

Jebite se svi i vi i Premijer, ali da znate bando jedna niste mi ogadili Partizan, to sto mu vi vise radite i sputavate ga ka dnu, ja ga vise volim.
:pfc:
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Ovih dana se cesto provlaci ona Mutina recenica ,,ljudi pa sve je ovo normalno ,,e tako nazalost ,gledam juce utakmicu i meni je donekle sad ovo vec postalo i normalno ..doslo vreme da vise i u kladionici ne smem da igram na Partizan ...

Sto se tice penala ,kakav bre penal ,budimo realni ,a ne pristrasni ...ovaj nas je vec pri odskoku napravio pokret telom koji je nagovestavao da ce da padne ..ovo se ne sudi ni u kukuruz ligi(mada i nasa je neka vrsta kukuruza)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Na jučerašnjoj utakmici jedino je vredno pomeno napušavanje uprave.
Svaka čast svima na zapadu, zboh toga treba da dolazimo u što većem broju i u lice im kažemo šta imamo.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Jedna od onih utakmica, gde akterima na terenu nemas sta da zameris...

Mazic sudio onako kako mu je receno i kako mu srce kaze...
Igraci spartaka odigrali i ciganisali kako su znali i umeli...
Nasi...jebi ga, izgleda da ne znaju i ne mogu bolje...

E sad, kad prodje dejstvo bensedina :

mazicu ! ti si nas najbolji sudija ? ako je to tacno, da gasimo fudbal u srbiji.
spartak...klub koji se zali JER JER PROTIVNIK IGRAO SA IGRACEM KOJI IMA 15 GODINA !!!!! Jadno, bedno, tuzno, zalosno...pa oni su veci cigani od bg i ns cigana zajedno...
Igrac koji nam je dao drugi gol...toliku mrznju prema Partizanu nisam odavno video, cak ni kog ovih beogradskih dzukaca podno banjice...

Nasi strucnjaci...jbg, imamo dva tima. Jedan koji bi mogao da se ukomponuje i da igra pravi, muski fudbal i drugi, koji bi morao da se protera iz Partizana, koliko vec danas...

I za kraj...
Sve ovo na stranu. Ja bih zaista voleo da svaki tim protiv nas kida i da se bori kao da mu je zivot u pitanju (sto se desava), ali da tako igraju protiv svih (mislim na bg govna). Dok god FK Partizan bude morao za titulu da, od 37 kola, pobedi u 33, prvenstvo je namesteno, neregularno i nema napretka srpskog fudbala, a sami tim i nas, jer ce ovi sto namestaju (citaj drzava, jer ko ima "snage" da namesti celo prvenstvo ?) uvek u FK Partizan ubacivati razno-razne vucelice, vazure, djurice, bjekovice, zecevice, nedice....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo da kažem da je Leonardo pokazao da jeste majstor, jer ona ne zna da šutne nijedan naš fudbaler.
Oko Evrtona i Leonarda praviti ekipu.


Nemanja Stevanović mora da stane na gol.
Šaranov je u Kruševcu kriv, protiv Vojvodine, i sinoć. Mnogo brate.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Nikola, apsolutno se slazem sa tobom.

Sa tim udarcem covek je pokazao da zna i pokazao je kako je fudbal jednostavna igra.

Neko napisao da je slucajno to pogodio :roll:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.442
Reaction score
11.921
Локација
Beograd
I ne zaboravite na ovo:

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
Mala je jos bila na rucku sa igracima koji su joj obecali pomoc.Sramota je da njih 30 koliko ih ima u prvom timu nisu vec tokom predjela skupili ove pare za dete.Ovako kao i uvek ostaje sve na nama navijacima...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top