Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Heysel malo je degutantno postalo to sto radis... Napisi peticiju da vrate Vuka Rasovica... Potpisalo bi pola foruma samo da bi tebe ucinilo srecnim...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Jedina osoba koju vise ne zelim na klupi Partizana od celavog je Vuk Rasovic.
Znaju oni sto me znaju,a ti izvini...strpi se do iduceg bana
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Sta dalje, mozeli se iscupati ova sezona, po meni mozda moze ali za to treba prevelika ozbiljnost na svim nivoima!
Meni nasi igraci deluju kao da neveruju da mogu do titule od prvog kola, ne da ne veruju u svoj knalitet nego kao da znaju da ciganka je sve zatvorila (cinimi se da je takva situacija bila I prosle sezone za JSL a LE su igrali kao da je to neka druga ekipa sve do zadnjeg kola kada su se uplasili prolaza I tada je trebao neko da ih pripremi na psihickom planu) a deluje mi da dok je tesan rezultat da nas I sudije u tom segment igre perfidno pokredaju I da nasi igraci toga svesni uz to deluje mi da smo islabo fizicki pripremljeni.
E sad sto se tice sudjenja jednom je Blagoje Paunovic rekao, Vidimo da nas sudija krade mi damo gas damo dva komada I dalje nam nemoze nista mi pobedimo. Mislim da kada bi poveli 2,3 : 0 da bi tada svirao nesto za nas kako bi se stvorila slika kako se nama pomaze I opravdala pomaganja ciganki. Odledao sam prvih pola sata cigane sa Vozdovcem jer mi je delovalo da ih nece pustiti a sudija je u dom 30min svirao penal dao 5 ili 6 zuti Vozdovcu uz jedan crveni, dalje nisam gledao. A zamisliti kako grubo treba da igra ekipa da dobije za 30 min toliko kartona, uopste Vozdovac nije bas tako bio grub ali zna se cije su sudije...
Sta bi mi sada trebali da uradimo , po meni da iskristimo pauzu u prvenstvu I odvedemo igrace na neku planinu da se popravi fizicka sprema (krvna zrnca zbog redjeg vazduha...) I da se spremimo za pobedu I derbiju fizicki takticki I psiholoski.
Uz to sportski director u saradnji sa Markom u dogovoru obezbede jedno tri dobra pojacanja Spic, ofanzivni vezni I odbrana (bek, stopper sta treba) a I osloboditi se nekih igraca a cilj selekcije trebao bi biti takav tim koji ce pobedjivati komsinicu a ujedno I mnogo lakse izlaziti na kraj sa ostalim JSL ekipama a igracima reci moze se do titule gazite sve redom, borba na terenu da nam nebi mogle nista ni sudije ni cigansko zatvaranje.
Znaci posle pause u Cacak da bude generalna proba a onda da gazimo ih u derbiju I Marko shvati I ti kao trener, cigani te se plase.
E sad da imamo upravu kaku nemamo da da neko izadje sa jomentarima sudjenja u javnos kako grese na nasu stetu dok je tesan rezultat a kada je veca razlika tada nikom Bog zna sta ne znaci pomoc pa da se I osvrnu I na sydjenja konkurentima I to posle svakog kola pa cak I kada smo zadovoljni sudjenje da kazemo da je ok (dosta mi je Rake Djurovica I njegovih ciganskih nastrojenih ko0mentara a I ovih sa Arene). Mogla bi I Bilja da cita pripremljenje komentare posle svakog kola.
Ovo je samo moje razmisljanje, e sad koliko sam u pravu neznam meni se tako cini da treba.:napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ove igrace nece vise biti moguce podici ove sezone.

Znaju da su izgubili titulu u 6 kola, od danas 9 bodova zaostatka...nemoguca misija..njihovo samopouzdanje i volja je na nivou neke ekipe iz sredine tabele..kraj sezone.
Pitanje je samo koliko ce nas obrukati na derbijima, to je meni licno ostalo jedino pitanje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.759
Локација
Beograd
Napisaću kad stignem nešto o utakmici, ali, hajde da završimo i ovaj posao ko još nije pogledao, MOLIM GA da pogleda ovo:
http://www.sr.partizan.rs/144794-koliko-ti-volis-partizan/

A kad pogleda, MOLIM GA da HITNO da neki prilog, putem sms-a, ili da smisli neki drugi način kako da se novac prikupi i da maloj Anđeli!!!

Nemam sta pametnije da napisem nakon utakmice osim ovog.

Svi vi sto ste juce igrali, kako vas nije sramota ovakvog djeteta? Kao sto naslov vijesti kaze, koliko vi volite Partizan? Ona je odbila pomoc nekih samopromoterskih govana, pomoc koja joj zivot, bukvalno zivot, znaci, a vi trckarate kao curice.
...
Sram vas bilo. Ako u toku sutrasnjeg dana ne procitam da je ovaj novac skupljen (da, bas tako, nemate pravo da se javno kaze da ste to skupili vi), jebite se, egoisti jedni.
...
Izvinjavam se clanovima foruma na ovakvom rjecniku.
Dakle i ja očekujem od našeg kluba, da ako ne može sutra, a ono u nekom najkraćem roku (recimo 7 dana), prikupi taj novac...uprava, fudbaleri, oduzimanje od dela plate, bilo kako...

Ali takođe i od SVAKOG navijača Partizana očekujem da da (pošalje) onoliko koliko ko može, ako trenutno nema ni tih 100 din za bar jedan sms, nek pošalje kada bude imao...ko može puno više, nek pošalje puno više...
Ovo je stvar principa, ovo je stvar odbrane Partizana!
Ako jedna devojčica kojoj život visi o koncu ima snage da se ne odrekne nekog svog principa (a koji se tiče Partizana!), i tako nam SVIMA da neki primer (od onih na terenu do nas na tribinama) onda bi bila VELIKA SRAMOTA da SVI ostali navijači Partizana ne primete taj njen gest i ne uzvrate joj bar malom pažnjom...
Ona je PRIMER za sve naše navijače i za SVE u našem klubu...
Ko joj ne uputi prilog, neka zna da sam ljut na njega, i neka mi se više ne obraća...

Ko uputi prilog, ja predlažem da stavi i ovo u post:

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!

- ne kao neko hvalisanje i samoreklamerstvo (DALEKO BILO DA SE NEKO NA OVAJ NAČIN REKLAMIRA!!!), nego samo kao obaveštenje i primer drugima, da i oni učine to isto... MOLIM VAS da obavestite i one koji recimo ne čitaju ovaj Forum...mislim da je i nama navijačima sasvim dovoljno 7 dana da pokažemo Anđeli i njenim roditeljima i nama samima, šta jesmo, ili šta nismo...
Posle one naše sledeće utakmice, ja vam više neću pisati o ovome, ko razume, shvatiće i dotle!

Eto, Anđela ima fizički hendikep, ali njen primer može da navede sve nas koji smo zdraviji od nje, da se zapitamo šta mi radimo, ili šta ne radimo u svojim životima...i onako, uopšte, ali i kada je Partizan u pitanju...
Bio je i jedan momak, mislim da se zvao Marko, koji je čekao transplantaciju srca, a izjavljivao da će i to novo srce, isto kucati za Partizan...
Znate sigurno i za onog momka koji nema ruke i noge (našeg porekla, a mislim da je iz Amerike), koji ide po svetu, drži motivacione govore, ne predaje se...

Sve su to teški i surovi primeri, ali ako oni ne mogu da motivišu i nas navijače i one na terenu, ja ne znam šta više da vam napišem.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pisete romane i eseje...kao da se nismo nagledali ovakvih utakmica prosle a i ove sezone. Koliko ce Marko potrajat?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!

Ako u roku od dva dana ne skupe novac za ovo dete, koje ima vece srce od svih njih zajedno, sto se mene tice, nek se gone u tri picke materine. Pritom se nadam da imbecili poput gmazure i vucelica nece dati nijedan dinar, oni neka svoj prilog uplate za lecenje pickouste nakaze.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.759
Локација
Beograd
Ovi iz Partizana će se pokazati kakvi su, ali da ne grešimo dušu, sećate se da je Partizan često učestvovao u raznim humanitarnim akcijama, a mi smo, eto, tu i sad, da ga podsetimo da nastavi...

Ali i SVAKO OD NAS će se pokazati kakav je - pred samim sobom...nemojte samo da grdimo i psujemo Partizan (ili ljude u njemu) a da mi nismo ništa bolji od njih...
Nije ovo ni stvar merenja ko je bolji ili gori, humaniji ili nehumaniji, takve stvari ne bi trebale ni da se mere...nek svako učini šta može, ako može, pa...teraj dalje...
Znam, mnogima je teško, mnogi nemaju, mnogima je potrebna pomoć, niko od nas ne može da pomogne svima kojima je to neophodno...ali... kada bi hiljade ljudi poslali bar po malo, eto bar toj nekoj tamo devojčici Anđeli koja živi baš pored našeg ,,Zemunela,, i navija za Partizan...i to bi značilo nešto...
Ali ja ne znam kako mogu da obavestim hiljade ljudi odjednom? Možda to neko bolje zna...

Pomozimo Anđeli da sakupi 25.000 € za operaciju!
Pošalji 37 na broj 3030
Naše malo, nekom je sve!
Za Anđelu, za Partizan!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od pljuvanja ciganskog golmana do prizivanja njega na golu je bas tanka linija izgleda. Ne ocekujem isto u slucaju Djurdjevica, jer ce on dobiti zacementirano mjesto u startnih 11 bez obzira na ucinak(tesko da moze biti gori od Bozinova a ako bude onda mu treba dati neki orden)
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tako su igrali cigani na treningu za vreme velikog Grobara Miloša Šestića, kada im je Stanković bio trener.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nakon sto sam juce gledao grobare ne znam kako ce nam ovaj ciganin nauditi. Nece dati gol ili sta?

:respect
Od pljuvanja ciganskog golmana do prizivanja njega na golu je bas tanka linija izgleda.

:respect

ako neko misli da ce jedan igrac nesto promenuti :banghead od ovog gancija ne cekujem nista, on je nivo nase lige, uvalice mozda nekom radnickom il radniku, u evropi (ako je budemo igrali) nece se videti....

zar je moguce da ne moze da se dovede neko celjade iz afrike il juzne amerike, koje ce za platu i startnih 11 da pogine na terenu...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
koju upravu "teraju" ovi sa juga ? culo se uprava napolje samo ne znam na koga misle
jbt doslo do toga da protiv koga je jug samo udri kontru i bices u pravu :puke
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846


Naravno, nije ni bilo sumnje da ce se ovako bahato prati od Sasuola i degenerisanja one voline na poslednjim KZS.

Tako da, nemojte se nervirati.Cigani ce kiksirati samo onoliko koliko im je lagodno.Da li se iko seca da je u prethodnom boravku Marka Nikolica na klupi Partizan sudijskim kradjama sprecen da se regularno bori za titulu?Cak mu i ovde pojedinci zameraju sto je nije osvojio.Hoce li za pet godina biti ikakve razlike izmedju te, prosle, ove ili neke naredne sezone, osim u glavama nas nekolicine srednjevekovnih vitezova?Ako vec moramo da imamo ovakve dunstere od sportskog direktora a samim tim i igraca, mozda je bolje da se to desi sada kad ionako ne bismo mogli do titule.Do nekih zdravijih vremena, kako za drzavu tako i za sportske vrednosti, a samim tim i za Partizan.Ja ne mogu da zamerim igracima sto ne znaju i sto su se tu zatekli.Zameram Ivici sto ne zna, a ima mogucnost da ode.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
:respect


:respect



zar je moguce da ne moze da se dovede neko celjade iz afrike il juzne amerike, koje ce za platu i startnih 11 da pogine na terenu...[]

A sto bi dovodili takvo celjade iz neke tamo pickelepematerine kad niti je cigan,niti ima respekt neki za njih,a moze i titulu pride da nam donese pa bice belaja.
Ovo sad sto rade je proverena taktika,gomilaj osrednje igrace pri tom nijedan od njih nema osecaj pripadnosti crni-beloj familiji(dobro to se da srediti al treba vremena i zdrava Grobarska okolina),usadi im gubitnicki mentalitet i pola posla je zavrseno_Ostalo zavrsavaju sudije.
Ali ipak volim ja ovo sa vremena na vreme da napomenem(napisem)

I SVE U KURAC PARTIZAN JE SAMPION
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Debili... Problem je sredina terena...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top