Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Vidi se da je klasa gordon, jak ko bik, kad igra pleja mogu da ga tuku kolko hoće, razgrće, s njim u paru sa hatchom ili banetom ne.mogu toliko da nas proitiskaju na prevođenju, samo da uđe u formu
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Upravo usao u stan... kakvo navijanje kakva borba...
Dugo nisam dozivio da grobari budu svi ko jedan, ovoliki bunt i ovoliki revolt ...

Gazi kurvu dok ne svane... Svaka cast momcima, da je sudjenje u prvom dijelu bilo fer mi bi na poluvremenu imali 10 i vise razlike ali dobro.
Poklapali smo ih svaki put kad su se pokusali izvuci ...
Opet bravo za ekipu i bravo za Grobare :)
Ponosan sam na moju ekipu iz RS. Nema odakle nas nije bilo ...


I za kraj COOOOVIC VESNA JEBE SE KO BESNA ....
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Velika pobeda. Pokazali smo da možemo da igramo protiv fabričkog tima. Čini mi se da je večeras bilo manje silovanja u šutu za tri poena, a više prodora, hrabrosti i odlučnosti nego inače. Nisam zaista ekspert ali verujem da će Gordon biti od koristi ovom timu. Samo da što više igrača dođe do neke forme pa ćemo videti koji su nam krajnji dometi.
Nakon PAOKA nam sledi teško gostovanje u Zagrebu. Bilo bi lepo da vežemo još dve pobede. Mislim da nam u polufinalu ABA lige najmanje odgovara Cedevita. Svakako ima vremena pa ćemo analizirati. Korak po korak.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nikola70 je spomenuo Novicinu odbranu. Pa ljudi, ja ne znam da li postoji igrac u ABA ligi, a mozda i sire, koji bolje brani pick od Novice. Bez zezanja. Ono postavljanje zargonski receno ,,pod 90 stepeni", pa doktorski.

Sto se utakmice tice,
ovo je koncept koji treba da nas prati, od sada, pa sve dok postojimo. FAJTERSKI, BEZOBRAZNO, U MESO PA STA BUDE. I nebitno je onda koji igrac ti dodje. Stav jednog mog trenera koji, nazalost, nije vise medju nama je bio ,,mogu da budu talentovaniji, ali nikad ne mogu da budu spremniji i da treniraju vise od nas, i da pobedu zele vise od nas". KRAJ PRICE / TACKA !
To je ono sto se videlo kdo nas veceras. Bez kalkulacija. 10 miliona i sve drzavne pare i uticaju ne mogu da kupe to. To ljudi nose u sebi.

Zato ja ne zalim kad se desi slucaj ,,rakicevic" (namerno malim slovima).
Ako neki igrac vaga izmedju nas i njih, uvek neka ode kod njih. UVEK.

BRAVO PARTIZAN - BRAVO DZILE - BRAVO MOMCI - BRAVO NAVIJACI .
Odrzali ste cas.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Al su mediji zgorozeni zbog vredjanja njihovog deja.
Niko ne spominje "svinjo debela" pre toga,ili nisu culi ili se prave?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.352
Локација
Žrnov
Na TVu se nije čulo ni jedno ni drugo.. ili ja nisam cula..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.352
Локација
Žrnov
Čitsm jutros da su neku dvojicu naših izbacili iz Pionira..

Počela pesma za vesnu, cigani krenuli da brane njenu cast a oni nase izbacili jer su ih identifikovali kao "začetnike" nereda..
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
597
Reaction score
221
Локација
Dire
Ajmo sad...naravno da je bila pesma i kombinacija pesama...Mrzim kada se pravimo i mi licemerni...

Povrh toga oko sudjenja...Džile jeste namestio da utakmica bude seckana sa fadulima iz očitih razloga...naravno međ njihovim igračima ima, kah onaj što je Džejms, flotera kolko hoćeš...tako da malo smirite doživljaj. Mi nažalost u prvom poluvremenu smo dosta bazirali na šut spolja, dosta su oni zaključali reket a i realno nismo imali preko koga...

Drugo poluvreme smo dosta proširili igru, pre svega zbog Hečera i to nam je donelo pobedu...Tehničke jbm li ga nismo videli šta su oni sudijama dobacivali uvek kamera prikazivala teme...da li su ih psovali ili nešto drugo...zato ostavimo se toga da li su opravdane ili ne...totalno nevažno...juče smo zaslužili pobedu, jer smo ih dobili kako igrači tako i taktički, tim koji na papiru vredi 10x više...

Veoma sam zadovoljan da je Džile doveo do ove mere igrače da borbenošću su nadomestili neke limite, ali po meni to može još bolje jer ima kod pojedinaca još prostora za napredak (što je najvažnije jer možemo da se nadamo još boljem od ovoga)...

Posebno da se zahvalim Ćokiju, Sarapi pičketini alkoholnoj i onoj kravi sa Pinka...Hvala na autsajderskom motivu....
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Prvo da se pridruzim cestitkama na pobedi nasih kosarkasa, a svaki dan posle pobede u derbiju je veoma lep a ovaj bar kod nas je i suncan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top