Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Baš kao što kaže Jasmina! Sve, sve, ali ovo malo odvratno stvorenje...

Ostaje mi da se nadam da je Ivica pametan i da vidi koliko bi ovo bio loš potez u svakom pogledu!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Generalno meni se ne svidjaju uopste imena koja se pominju u ovom prelaznom roku.

Na stranu sve oko Pantica i ugovora, kako je otisao itd, ne vidim da bi on sada bio pojacanje.

Onaj brazilac cini mi se ok potencijal, vidi se da bi doneo odredjen broj asistencija, pre nego golova.

Sto se tice Aleksandra Pesica, on vec ima 25 godina, nije mi bas zapao za oko, moje misljenje.

Moram da primetim da je ovo mozda najoskudniji prelazni rok mozda u poslednjih nekoliko godina, sto se tice informacija u medijima. Imam neko poverenje u Ilieva, tako da se nadam da su ovo sve izmisljene price u nedostatku pravih informacija.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Opušteno ljudi, Arni je opet nevidljivi vredni mali mrav, imaće Iliev šta da vidi, odabere, aminuje. Samo da ovo 'suvilo' imena po medijima potraje što duze.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ako Kuršumlija ima neki F.K. dovesti malog Pantića i odmah poslati tamo na pozajmicu,sve toliko dok ga i bog ne zaboravi.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
I ako bismo ostavili po strani sve to što je vezano za njegov karakter, problem je što on nama igrački ne treba. Ne kapiram stvarno koji će nam on kurac. Jedino da nam ga daju besplatno, pa da bude rezerva Kosoviću. Nek igra u kupu ili "u Pazaru" kad budemo odmarali većinu igrača zbog utakmice sa Vitorulom....
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako ga vrate samo ce da stvore negativnu atmosferu na tribinama, ima svi da mu zvizde.
ovaj svilenko ne bi kod marka privirio ekipi.
jebo ga tatica ciganin u guzu usranu
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nemoj da se uvredis, ali ovim se i nisi bas proslavio u poznavanju fudbalske igre, iako imas pretenzija. Ako je nas ofanzivni potencijal solidan, onda ne znam kako opisati onaj bezobrazluk u finalu kupa. Ako cemo tako trcati kontre u Evropi, ja dizem obe ruke da se vrati onaj nesrecni Abubakar i ono malo cigansko goveche sto pis*a evre po drugima. Videti pod AZ Alkmar. Sta god su istrcali, to su dali.

Nas ofanzivni potencijal je takav da svakom mogucem protivniku za LS ce da da gol u gostima, kuci verovatno i 2.

Ne znam koliko poznajete Djukica ali on nece igrati bunker cak ni protiv Olimpijakosa, krucijalno je da imamo sto kvalitetnije defanzivce ili nije iskljucena i neka bruka.

Tvrdim da bi i bez pojacanja u napadu i vezi, naravno sa ostankom svih igraca i sa dolaskom dva dobra stopera i desnog beka igrali LS sigurno, aj Miletic djene djene mislim da moze da odradi posao.

Djukic stvarno zna da ispolji napadacki potencijal ekipe, ali bojim se da defanzivno i tranziciono ova ekipa to nece moci da isprati i onda bi bolje bilo kad bi imali kvalitetniju defanzivu, a to je mnogo jeftinije negoli da trazimo vezne koji su predatori u oba smisla.

I da ocekujem da Marko Jankovic iznenadi ovu sezonu, njemu ce najbolje da legne Djukicev sistem, double double ucinak garantovano.


Ako se dovede Pantic, mislim da je slucaj kao sa Jankovicem, ako se pokaze iole potpisace ugovor sa nama u svakom drugom slucaju to bi bio debilizam, a to Ivica nece dozvoliti.

Nemamo mi tu sta da izgubimo, ako moze da pomogne igrace, ako ne sedece na klupi ko i do sad i sta.
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
ako ga vrate samo ce da stvore negativnu atmosferu na tribinama, ima svi da mu zvizde.
ovaj svilenko ne bi kod marka privirio ekipi.
jebo ga tatica ciganin u guzu usranu

Jasna stvar, prvi ja, preci cu sa istoka na zapad, na zagrijavanju ce tek da cuje. Izdaja se ne oprasta tako lako, ma nikako. Ne vraca se on sto je Partizanu potreban, nego sto njemu Partizan treba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nije igrao celu polusezonu, a trebao nam je. Propustio je i svetsku titulu repke zbog toga. Znaci da mu je odlazak tamo bio vredniji od svega sto je zrtvovao ovde. Sad, kad je udario u panj, setio se Partizana. Zajebi ljude sa naknadnom pamecu.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Vraćanje Pantića bi bilo nepotrebno izazivanje svi znamo kakve reakcije.

Neko je ranije naveo da nije problem ako se vrati neko od bivših ko ima kvalitet, a trenutno nije u prvom planu tamo gde već zarađuje platu. Ali ovakva "gospoda" svakako nisu dobrodošla.

Taman da je mali duša od deteta i top igrač, slobodno neka ide u komšiluk zajedno sa tatom.

Mada mislim (nadam se) da je ovo neka novinarsko-menadžerska priča, čisto da imaju šta da prikažu nekim drugoligaškim turcima kada ga budu nudili.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Da nije Gazda mislio na Pantica, kada je rekao da se spremimo za oprastanje ruzne proslosti?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
ako ga vrate samo ce da stvore negativnu atmosferu na tribinama, ima svi da mu zvizde.
ovaj svilenko ne bi kod marka privirio ekipi.
jebo ga tatica ciganin u guzu usranu


Slazem se sa konstatacijama o Panticu, ali ako potpise sta da se radi..

Inace, Marko ga je imao u planu za povratak, ne znam sta ce sad biti.
pozz.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nije Ivan Tomić taj za kojeg pretpostavljaš da postoji već je to Goran Arnaut. Od početka. Od prvog dana ustoličenja Iilieva. Arnaut je u međuvremenu, ako imam dobre informacije a mislim da imam, postao i zvanični skaut kluba. Niko živi ga ne pominje sve vreme a zaslužio je odavno da se pomene.

Opušteno ljudi, Arni je opet nevidljivi vredni mali mrav, imaće Iliev šta da vidi, odabere, aminuje. Samo da ovo 'suvilo' imena po medijima potraje što duze.

U to ime...


Omaž Skauting Službi

Dadoše nam u derbiju oni iz golaut'
ali nema veze jer tu je Goran Arnaut

Mislili su, baciše nas time u nokaut
ali nema veze jer tu je Goran Arnaut

Kiša, vjetar, a ja nemam kišobran, ni kaput
ali nema veze jer tu je Goran Arnaut

Divlji Zapad, pucačina, a ja nemam barut
ali nema veze jer tu je Goran Arnaut

Da ekipu otme mali sivi astronaut
nema veze, tu bi bio naš Goran Arnaut

Da prodamo sviju, da nam ode svaki adut
nema veze, tu bi bio naš Goran Arnaut

Nikad trijezan, ne znam gdje sam, totalni blekaut
nema veze, tu bi bio naš Goran Arnaut

Ode Marko, dobra lova, načisto sam ganut
ali nema veze, tu je Partizanov skaut!



Svrha ovog teksta nije omalovažavanje
niti vrijeđanje bilo koga‚
već isključivo humor i zabava.

Dr Mo, ne smaraj recepcionarke.
Sadržaj teksta predstavlja umjetnički izraz autora.

 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sony
tesko mi je da poverujem da je marko zeleo fizicki
impotentnog igraca koji ni u ekscelzioru nije nista pokazao.
ne moze niko da me ubedi da je ta ekipa jaca od partizana.
plus bi bio kod nas na pozajmici, pa i da proigra otisao bi na kraju sezone, a mi bi ostali praznih saka.
sve u svemu poruka je: panticu govno nezahvalno cigansko odjebi od partizana!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Moja teorija je da svako ima pravo da "jednom" debelo zasere u životu. Ljudi smo od krvi i mesa, i to će se desiti kad-tad. Ako vam se još nije desilo, očekujte! Dakle, svi ćete kad-tad oblačiti majicu "oprostite mi moju ružnu prošlost", tačnije, glupost koju sam napravio.

Ljudski je i praštati, ali samo pod uslovom da onaj koji je zasrao zna da je zasrao i učini sve da se to ne ponovi.

E sada, sasvim je druga stvar da li Pantić uopšte ima kvalitet da igra za Partizan. Da ga ima, sigurno bi već igrao negde, a ne grejao klupu, ili stolicu na nekoj tribini.

Partizanu on jednostavno nije potreban, a čini mi se da još nije ni uvideo svoju grešku iz "ružne prošlosti"!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top